Boşandık ama cinsel hayatımız devam ediyor

Görmesine asla izin vermem. Bugüne kdr onun olduğu ortamda olmadı zaten ki birkaç hafta gbi kısa bir süreden bahsediyorum
Sizi başbaşa görmese de çocuğunuz sizinle yaşıyor. Hareketlerinizdeki farklılığı anlamadığını mı sanıyorsunuz gerçekten ?

Eşinizden boşanmak istemiyorsanız, gidin davaya itiraz edin. Eşinizle aktif bir cinsel hayat sürdürmeniz, sorunlarınızı çözmez.

Sizi başbaşa görmese de çocuğunuz sizinle yaşıyor. Hareketlerinizdeki farklılığı anlamadığını mı sanıyorsunuz gerçekten ?

Eşinizden boşanmak istemiyorsanız, gidin davaya itiraz edin. Eşinizle aktif bir cinsel hayat sürdürmeniz, sorunlarınızı çözmez.
İtiraz hakkım var mi ki?

İtiraz hakkım var mi ki?
Günaydın
2 hafta içinde itiraz edebilme hakkin olduğunu gerçekten bilmiyorsun öyle mi ? Bide iki kere ayrıldık demişsin
Bu kadar bilgisiz nasıl yaşayabiliyorsunuz ? Hiç mi avukata sormadiniz araştırma yapmadınız
Yalnız adama bunu söyleyince arkasına bakmadan kaçacak haberiniz olsun

Esimi tanıyorum duygu olmadan asla yapacak biri değil. Deprem süreci yaşadık snrasinda cok uzun süre ayrı kaldık vs psikolojik olarak çökmüş halde ve toparlayamadi psikolojik destek almayı da kabul etmiyor ailesi arkadaşları dahil pek kimseyle görüşmek istemiyor kendini her şeyden yalitmis durumda yanı sorunların farklı destekleri de var
Bu adam yarın birini bulur evlenir siz de kolay kabullenemezsiniz, hemen yafta yapıştırılır sorunlu ruh hastası eski eş diye, olan size olur, adama bişeycik olmaz. O da bunun farkında onun için bişeyleri tamir etmeye çalışmıyor zaten, sizden emin keyfi de yerinde.

Günaydın
2 hafta içinde itiraz edebilme hakkin olduğunu gerçekten bilmiyorsun öyle mi ? Bide iki kere ayrıldık demişsin
Bu kadar bilgisiz nasıl yaşayabiliyorsunuz ? Hiç mi avukata sormadiniz araştırma yapmadınız
Yalnız adama bunu söyleyince arkasına bakmadan kaçacak haberiniz olsun
Bu aşağılayıcı tavirla konuşma hakkını nerden buluyorsunuz? İki kere ayrılmadık mahkemeden döndük. Bu defa da karar çıktı. İki hafta sonunda imza atmazsam diye biliyorum. Neyse siz görüş bildirmezseniz memnun olurum aşağılayıcı cümlelerinize İhtiyacım yok

Bu aşağılayıcı tavirla konuşma hakkını nerden buluyorsunuz? İki kere ayrılmadık mahkemeden döndük. Bu defa da karar çıktı. İki hafta sonunda imza atmazsam diye biliyorum. Neyse siz görüş bildirmezseniz memnun olurum aşağılayıcı cümlelerinize İhtiyacım yok
Aşağılama mi ben mi ? tövbeler olsun a dostlar

Esimi tanıyorum duygu olmadan asla yapacak biri değil. Deprem süreci yaşadık snrasinda cok uzun süre ayrı kaldık vs psikolojik olarak çökmüş halde ve toparlayamadi psikolojik destek almayı da kabul etmiyor ailesi arkadaşları dahil pek kimseyle görüşmek istemiyor kendini her şeyden yalitmis durumda yanı sorunların farklı destekleri de var
Size nacizane önerim cinselliği bir süre kesin bakalım ne yapacak çünkü benzer şeyi ben de yaşadım sonu hüsran sadece cinsellikle kaldı. Maalesef biz kadınların çoğunun sevince gözleri kör oluyor asla gerçeklerle yüzleşemiyor. Eğer sevseydi adam adım atardı adamda en ufak bir adım yok. Kadının sevdiği F.buddy durumları her zaman hüsranla sonuçlanır.

O kadar tartışacak ne buluyorsunuz bilmiyorum. Madem öyle alttan alsaydınız. Saçma geliyor bana böyle şeyler.

Hala aynı evde kalıyorsunuz anlaşılan sadece nikah yok. Aileler vs de bilmiyor. Bu durumun resmi nikahsız sadece imam nikahıyla yaşamaktan ne farkı var?
Buraya biri konu açsa 'sadece imam nikahımız var' dese hepimiz linçleriz. Sizde o da olmayınca yorumlar yumuşak gelmiş.

Boşanan herkes kanlı bıçaklı olmak zorundaymis veya iki bekar sevgilinin sevişmesi çok acaipmis gibi üstüne gidilmiş konu sahibinin, hiç beklemedigim üyelerden "imam nikahı,zina" benzetmeleri bile gelmiş ama bence sadece sağlıklı bir geçiş dönemi yaşıyorlar. Konu sahibinin tek dezavantajı kafasında yeniden bu adamla evlenebilme umudu taşıması... Bu "yeniden evlenmek" konusunu oturup açık açık konuş eşinle, istediği kadar bunalımda olsun niyeti yoksa renk verecektir, ondan sonra sen de zaten netlesirsin...

Son düzenleme:
Buna benzer birşeyi ben de yaşadım bu arada, tek fark boşanmayı ben istedim, sorunları halledersek yeniden evleniriz diyen taraf bendim. Bunu söyledigimin üzerinden yaklaşık 2 yıl geçti ve 20 yıldır bir türlü çozulemeyen o sorunlar daha boşanma aşamasında ne hikmetse şak diye çözüldü 😁 Yaş ve sağlık sorunları itibariyle yeni ya da eski birileriyle cinsellik, romans vs. dertlerimiz de kalmadığı için ben şu an çok memnunum, bütün ipler elimde, yeniden evlenmeye pek niyetim yok ama evlenirsem yine bu adam olur bu saatten sonra, yenisiyle uğraşamam, hatta o yeni birisini bulsa da komple gitse keşke durumundayım 😅 sizse denenmişi denemek için fazla gencsiniz , çocugunuz küçükken, resmi olarak da netleştirmişken ikinizin de kendi yolunuza bakması en güzeli.... Uzatmayın derim...

Son düzenleme:
Siz düzelir, belki yeniden birleşiriz umudu ile böyle düşünüyorsunuz. Kadınlar daha duygusal yaklaşıyor ama, erkekler öyle değil. Heyecanlandığı birini gördüğü an Avcı konumuna geçecek.

Parası ve albenisi olsa, boşandığı kadınla olacağını sanmam. Erkeklerin önemli bir kısmı, evliyken bile yeni heyecan peşinde. O bitince, bir başkası. Şu an yokluktan sizinle, birini bulduğu an tercih edilen olup, aşağılanmışlıkla boğuşacaksınız.

Boşanan herkes kanlı bıçaklı olmak zorundaymis veya iki bekar sevgilinin sevişmesi çok acaipmis gibi üstüne gidilmiş konu sahibinin, hiç beklemedigim üyelerden "imam nikahı,zina" benzetmeleri bile gelmiş ama bence sadece sağlıklı bir geçiş dönemi yaşıyorlar. Konu sahibinin tek dezavantajı kafasında yeniden bu adamla evlenebilme umudu taşıması... Bu "yeniden evlenmek" konusunu oturup açık açık konuş eşinle, istediği kadar bunalımda olsun niyeti yoksa renk verecektir, ondan sonra sen de zaten netlesirsin...
Hayır canım, Mirta Mirta 'nın etiketlediği üyeye bak, birebir aynı kişiler, adamı deccal olarak anlatmış orda, burda gayet normal boşanma ile sonuçlanan bir evlilikte bitmeyen cinsellik olarak yansıtmış. Mirta'ya epey bi gerildi konu sahibi boşuna değil. Adam bunu yıllarca bastırmış manipüle etmiş cinsellik konusunda, sırf adam istiyor diye devam ediyor o bağ.

Hayır canım, Mirta Mirta 'nın etiketlediği üyeye bak, birebir aynı kişiler, adamı deccal olarak anlatmış orda, burda gayet normal boşanma ile sonuçlanan bir evlilikte bitmeyen cinsellik olarak yansıtmış. Mirta'ya epey bi gerildi konu sahibi boşuna değil. Adam bunu yıllarca bastırmış manipüle etmiş cinsellik konusunda, sırf adam istiyor diye devam ediyor o bağ.
O zaman iş değişir...Aslında aklıma gelen adamın boşanmada verdiklerinden pişman oldugu ve konu sahibini sexle kendine yakın tutup düzelmiş rolü de yaparak ikinci evlilik dönemlerinde cehennemi yaşatabilecegi idi ama konu sahibi zaten cehennemden çıkmış, tertemiz kurtulmuşsa niye bu işi uzatıp boşanmanın iptalini veya yeniden evlenmeyi düşünüyor bu herifle, onu anlamadım?

Merhabalar ara ara üye olmadan girip okurdum yorumları şimdi kendim de konu yazmak fikir almak istiyorum.
İletişim sorunları sebebiyle eşimle boşandık hala seviyoruz birbirimize asla kıyamıyoruz ama aynı evin içinde kavga etmeden de duramıyoruz ikimiz de alttan almıyoruz cunku. Cok yorulduk. Eşimin sorun çözme becerisi hic yok bende tahammül edemiyorum bu konuya velhasil boşandık.eşimle her zman cinsel cekim gücümüz cok iyiydi kavga etmedikten snra her zaman musaitttik birbirimize.şimdi de cinsel hayatımıza devam ediyoruz saatlerce sarılıp uyuyoruz yeterki sorumluluklarımızdan konuşmayalım. Çevremdeki kimse bilmiyor duyarlarsa tepki gösterirler cunku. Yalnız olmadığımı duyabilir miyim acaba düşüncesiyle yazdım aranızda benim gibi olan boşansa da eski eşiyle cinselligini devam ettiren var mi 🥺
Daha yeni bir psikolog sitesinde izledim boşandıği halde sevgisi, iletişimi cinselliği devam eden çift sayısı ülkemize epey fazla. Ama sağlıklı değil çocuğunuz var mı bilmiyorum ama bahsetmemişsiniz buna şahit olması onun için yanlış cinsel kodları oluşturur. Evlenemk ve boşanmak yetişkin becerisidir. Her ikisi için de yeterli olgunluğa sahip olmamız gerekiyormuş. Bir karar verip yarılacaksınız tamamen bitirin veya iletişim terapisi alın geliştirin madem çok seviyorsanız.

Çocuğum hiçbir zman bilmeyecek böyle bisey yaşandığını.
Bilmemesi yara almadığını göstermez. Madem siz devam ediyorsunuz o zaman bu ayrılığı sadece çocuk yaşıyor anne ile baba ayrıldı biliyor tamamen ayrı hayata geçiş yapıldı ne acı. Halbuki annesi gizli gizli babasıyla yatıyor.

X