Boşananlar Kervanına Katıldım Ben de

Kızlar tekrar merhaba hepinize biz 22 eylül salı günü boşandık.13 dk sürdü bosanmamiz.
Çıkışta da oturduk bir şeyler içtik.
İcimden ağlamak gelmedi.
Rahatlamış huzura kavuşmuş gibi de hissetmedim.
Sadece artık belirsizlik bittiği için sevindim.
Eşyalarını götürdü eski eşim evde 2 oda boşaldı onların yokluğu da bana kendimi kötü hissettirmedi.
Geriye sadece evin satışı kaldi ev satildiginda kendime yeni bir ev kuracağım bende .
Degisik duygular içindeyim kısaca.
Bazen ağlamak geliyor içimden bazen oh ne diyorum bazen hiçbir şey hissetmiyorum.
Böyle böyle normalleşme sürecine gireceğim sanıyorum.
Sizlerle paylaşmak istedim.

hakkında hayırlısı olsun cnm

Hayirli olsun hakkinizda.Sanki duygulariniz ölmüs gibi hissediyorsunuzdur.Zamanla iyilesecek tum yaralar.

Madem biliyormuş neden sizin hakkınıza girmiş onca yıl. Şuan hissettiklerinizi adlandıramamanız çok normal biraz zaman ilacınız. Umarım en kolay şekilde atlatırsınız bu süreci ve bundan sonra hayat tüm güzelliklerini serer yaşamınıza..

Ömür boyu bosanmazsin diye düşünüyordum çünkü iyi bir adamdi ama işte en önemli şeyi eksikti ..sevindim bosandigina şu an zor gunler yasasanda hayatına girecek insanlara dair çok dikkatli ol bolca dua et ..Allah'a emanet ol :)

O kadar mücadele verdiniz üzüldüm sizin adınıza yani o kadar yıl boşa gitmiş gibi... Ama inşallah bundan sonraki hayatınız daha güzel olur ve hiç korkmayın yahu insanlar 40 45 yaşında bile anne oluyor... Rabbim herşeyin hayırlısını versin size

Bende bosanacagim çocuğum var gerçekten çocuk olunca daha zor yaşın genç yine evlenirsen çocukta olur iyiki olmamış çocuk gerçekten sorumluluk

Boşandığınızı yeni gördüm şimdi nasılsınız hayatınız nasıl daha iyi misiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…