Boş gebemiyim kızlar yardım edin lütfeen

Yok çanım hiç kanama olmadı kese var bebek oluşmaya çalıştı ama oluşamadı maalesef
Bu çok kötü ya kanama olsa insan belki ümidini keser ama işte böyle sürüncemede olmak çok zor benim diğer iki düştüğüm de kanama olmuştu peki kürtaj nasıl bayıltılarak ı yapıldı nedar sürede bitti canın acıdımı

Öyle yapicam 2 hafta sonra gidicem ve artık kan vermekten sünger oldu kolum inşallah sizin gibi olur çok zor bir süreç

tabiki öyle bir durum olursa aldırmayacağım ben anneyi zehirler erkenden öğrenme bu anlamda söylemiştim çok zor bir durum yani ne denirki bu durumda ama benim içimde bir umut var sende umudunu yitirme iyi düşünmeye çalış iyi şeyler olsun dualarım seninle

Erken dönemdeki gebeliklerde anneyi zehirleme gibi bir durum yok bebek tam bebek gibi olduğunda anca oda birkaç ayı buluyormuş ben çok araştırdım bu yüzden bu kadar rahat bekliyorum inşaallah sende sağlıcakla bebeğini kucağına alırsın

Anestezi li hiç bişey hissetmiyorsun ama psikoloji berbat

Daha cok erken degilmi yaa
Ben 7 haftalıkken gördüm
1 2 hafta daha bekle canm benim içime vardır diye dogdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…