Boş gebemiyim kızlar yardım edin lütfeen

Yok çanım hiç kanama olmadı kese var bebek oluşmaya çalıştı ama oluşamadı maalesef
Bu çok kötü ya kanama olsa insan belki ümidini keser ama işte böyle sürüncemede olmak çok zor benim diğer iki düştüğüm de kanama olmuştu peki kürtaj nasıl bayıltılarak ı yapıldı nedar sürede bitti canın acıdımı

Ee bismillah ya ben bile doktorlara çok kızıyorum çünkü benim de 1000 lisedeyken 4 gun sonra keseyi gördük geç döllenme olabilir 15 gun bekleyelim dedi ve gördük gun geçtikçe haftasını gününü yakaladı boş demek için erken ekle boş olsa bile elinden ne gelecek dua et diğer doktorunu bekle
Öyle yapicam 2 hafta sonra gidicem ve artık kan vermekten sünger oldu kolum inşallah sizin gibi olur çok zor bir süreç

Ya mesela sakat dendi inançlı bir insan aldırabilirmi . On haftaya kadar beklettiren doktorlar ne için bekletiyorlar o zaman valla kafam allah bullak doktora soruyorum bebeğin gelişimi kaç haftalık bana verdiği cevap o senin benim gibi insan olmayacak diğer doktor kalbi 6+5 haftalıkken durmuş o zamana kadar gelişimi normalmiş yani birinin dediğini neden diğeri diyemiyor gerçekten iki düşük yaptım ama böyle belirsizlik kadar bunalmadım rabbimden Ümit kesilmez son ana kadar bekleyeceğim
tabiki öyle bir durum olursa aldırmayacağım ben anneyi zehirler erkenden öğrenme bu anlamda söylemiştim çok zor bir durum yani ne denirki bu durumda ama benim içimde bir umut var sende umudunu yitirme iyi düşünmeye çalış iyi şeyler olsun dualarım seninle

tabiki öyle bir durum olursa aldırmayacağım ben anneyi zehirler erkenden öğrenme bu anlamda söylemiştim çok zor bir durum yani ne denirki bu durumda ama benim içimde bir umut var sende umudunu yitirme iyi düşünmeye çalış iyi şeyler olsun dualarım seninle
Erken dönemdeki gebeliklerde anneyi zehirleme gibi bir durum yok bebek tam bebek gibi olduğunda anca oda birkaç ayı buluyormuş ben çok araştırdım bu yüzden bu kadar rahat bekliyorum inşaallah sende sağlıcakla bebeğini kucağına alırsın

Bu çok kötü ya kanama olsa insan belki ümidini keser ama işte böyle sürüncemede olmak çok zor benim diğer iki düştüğüm de kanama olmuştu peki kürtaj nasıl bayıltılarak ı yapıldı nedar sürede bitti canın acıdımı
Anestezi li hiç bişey hissetmiyorsun ama psikoloji berbat

Daha cok erken degilmi yaa
Ben 7 haftalıkken gördüm
1 2 hafta daha bekle canm benim içime vardır diye dogdu

Öyle yapicam 2 hafta sonra gidicem ve artık kan vermekten sünger oldu kolum inşallah sizin gibi olur çok zor bir süreç
[/QUOTEcanim doktorum kese görüldükten sonra artışa bakılmaz dedi şen progesteron ve falık aşırını tükler bol bol ye iç dinlen allah buyuktr

X