boş gebelik

:Saruboceq:
canım benim başımdan geçti kürtaj oldum doktorum kese ne kadar büyürse kürtajta acın artar dedi bende en kısa zamanda kürtaj oldum insan bebeğinin olmadığınamı yansın bide kürtaja para verdiğinemi çok kötü allah birdaha yaşatmasın ben 900milyon vermiştim o zaman 6 ay sonra tekrar hamile kaldım çok şükür sağlıklı bi gebeliğim var :Saruboceq:
negüzel darısu başıma artık benimde boş moş bi gebeliğim olduya çok korkmuştum hiç olmıcak diye rabbim yine versin:a015:

allah yardımcısı olsun herkezin beni bide kilom düşük diye bayıltmadılar ölüyodum nerdeyse korkutmak gibi olmasın canlı canlı yaşadım her şeyi suni sancı verdiler rahmim aşağıya insin diye saat 11 den 5 e kadar bunu çektim şimdi normal doğum bana vız gelir diyorum ama yinede korkuyorum açıkcası birde düşük olsa bile benim bildiğim kadarıyla kalıntı kalmasın diye tekrar kürtaj yapıyorlar diymi arkadaşlar yanlışmı biliyorum

geçmiş olsun honeycim.inşallah kendiliğinden düşerde düşmezsede korkma bayıltıyorlar zaten hiçbir şey hissetmiyorsun.boş gebelikte bebek gelişmiyor yolk keseside oluşmamış oluyor zaten. benimde başıma gelmişti ordan biliyorum.boş gebelikten sonra normal bi bebeğim oldu sende hiç korkma.kalbindeki sorun içinde geçmiş olsun onuda doktoruna söylersin.herşey yoluna girer üzülme keşke bunlar hiç başımıza gelmese ama herşey Allahtan en iyisini o bilir.inşallah kısa zamanda sağlıklı bi bebeğini kucağına alırsın.Dualarım seninle.

merhaba canım çok geçmiş olsun Allah yine verir merak etme şuan kaç haftalık hamilesin ve hamilelik belirtilerin başlamışmıydı mide bulantısı vs.

amin amin inşallah en kısa zamanda olur dediğin gibi bu olduysa hemen olur bebeğin hiç korkma çok fazla korunmanada gerek yok demişti bana doktor 1 ay vermişti ama ben 6 ay korundum sonra hemen oldu allah en kısa zamanda sanada nasip etsin inşaallah canım

geçmiş olsun honeycim.inşallah kendiliğinden düşerde düşmezsede korkma bayıltıyorlar zaten hiçbir şey hissetmiyorsun.boş gebelikte bebek gelişmiyor yolk keseside oluşmamış oluyor zaten. benimde başıma gelmişti ordan biliyorum.boş gebelikten sonra normal bi bebeğim oldu sende hiç korkma.kalbindeki sorun içinde geçmiş olsun onuda doktoruna söylersin.herşey yoluna girer üzülme keşke bunlar hiç başımıza gelmese ama herşey Allahtan en iyisini o bilir.inşallah kısa zamanda sağlıklı bi bebeğini kucağına alırsın.Dualarım seninle.

canım sağol bukadar olduya bi haftada olsa hamilelik duygusunu yaşadımya oda güsel rabbim 5 yıldan sonra böle verdi inşallah yine olur ne olur dualarınızı esirgemeyin allah hepinizden razı olsun canım arkadaşım:1hug:

:emir_bebek:
merhaba canım çok geçmiş olsun Allah yine verir merak etme şuan kaç haftalık hamilesin ve hamilelik belirtilerin başlamışmıydı mide bulantısı vs.

canım bi bucuk aya yakındı ama kısmet artık dilim düşmesini bekliyorum yarın son günüm yoksa alacaklar

:emir_bebek:

:ecrin_bebek:canım kaç yıl sonra tekrar bebeğin oldu hemen olurmu acaba ve boş gebeliğin ilk gebelikmiydi hemen hamile kalmışmıydın?

bende boş gebelik yaşamıştım.benim önce bilemediler düşüyormuş düşmesin diye fitil verdi 15 gün yatırdılar daha sonrada boş geblikmiş diyip dil altı bi ilaç verdiler düşsün diye 12 saat arayla sancıdan kıvrandım kanamam başladı 1 hafta sonra gel dediler gittim bu seferde parça kalmış kürtaj dediler ne uyuşturma ne başka birşey 5 10 dk sürdü ama mahvolmuştum.benim kese yok olmuştu nerdeyse kendiliğinden gerilemişti.çok geçmiş olsun .boş gebeliği vucüt kendi atarmış doktorun onun için bekletiyordur.Genel anesteziyi iste derim hiç birşey anlamıyormuşsun. Diğer rahatsızlığın içinde geçmiş olsun. Doktora onuda mutlaka söyle canım.

canım benim arkadaşımda oldu hemde ikizmiş, hiç ağrısı olmamış, burda sevinebileceğin bir nokta varki, ne olursa olsun, hamile kalabiliyosun bunu öğrenmiş oldun, iyileşir iyileşmez hemen çalışmalara başlarsın ve en kısa sürede yine hamile kalırsın canım inşallh.Allah sağlıkla versin.

X