BOŞ GEBELİK

Benimde cumaya randevum var ultrasonda gozukucek artik bos mu degilmi diye insallah bebeklerimiz gozukur cok tedirgin oluyor insan ne dusunecegini bilmiyor
Bende aynı durumdayım ve devlet beni perişan etti inan ki sakin olup dua etmekten başka çaremiz yok Allah hayırlısını birbirimize haber verelim olur mu

Bak bu benim boş gebeliğimde senin içinde beyazlık var bence yolk saçın var biraz daha beklemeni tavsiye ederim ya da başka bir doktora daha görünün ben emin olmak için 3 doktor gezdim belki de 4

Eklentiler

• Screenshot_20230529_215405_com.whatsapp.jpg
    44,9 KB · Görüntüleme: 71
Bak bu benim boş gebeliğimde senin içinde beyazlık var bence yolk saçın var biraz daha beklemeni tavsiye ederim ya da başka bir doktora daha görünün ben emin olmak için 3 doktor gezdim belki de 4
Evet cumaya kadar bekliyorum cuma netlesir heralde olup olmadigi zaten bos derse iki uc doktora daha gorunurum malesef bos gebelik kurtaj diyipte ayni gun baska doktorda kalp atisi duyan cok oluyor bir doktora guvenemem

Evet cumaya kadar bekliyorum cuma netlesir heralde olup olmadigi zaten bos derse iki uc doktora daha gorunurum malesef bos gebelik kurtaj diyipte ayni gun baska doktorda kalp atisi duyan cok oluyor bir doktora guvenemem
Kesinlikle ultrasondan Utrasona çok büyük fark oluyor 4 ayrı doktorun ultrasonu bile farklıydı benim hepsi aynı şeyi söyleyince tekrar araştırma hastanesinde detaylı Utrasona girdim öyle karar verilip kürtaja alındım çünkü 9 haftalık olmuştum kesem 6+3de kalmıştı

Bende aynı durumdayım ve devlet beni perişan etti inan ki sakin olup dua etmekten başka çaremiz yok Allah hayırlısını birbirimize haber verelim olur mu
Canim ben bugun gittim ignem bitince bebegide gorduk kalp atisinida duyduk cok sukur igneleride biraktirdi sadece fitil kullanicam

Canim ben bugun gittim ignem bitince bebegide gorduk kalp atisinida duyduk cok sukur igneleride biraktirdi sadece fitil kullanicam
Çok şükür maşAllah canım benim benim randevum da yarın Allah'ım bana da güzel şeyler nasip eder inşAllah kanaman var mı

İnsallah canim hayirlisiyla sende gorursun bebegi insallah hayir kanamam yok ilk gun bitmisti zaten igneler tamamen bitirdi sanirim

Kızlar benim 22 mayısda transferim gerceklesti cift embriyo.ve kan sonclarına ilk 88 ikinci 213 cikinca ona göre doktor pozitif olarak belirtti.9 haziran icin kese randevusu verdi.Transfer zamani sonuclaninca ortalama 4 haftalik olucagini belirtmisti.simdi benim kese randevum 5haftayi gecmis oluyor.Yorumlari okudugumda kimi erken olarak belirtmis kimi gec.Bos gebelik vs durumu olabilir mi.Sizce dsha gec mi gozukmeliyim doktora.İlk gebeligim ve konu hakkinda hic bilgi sahibi degilim surec nasil ilerliyor.kalp atisinda mi anlasiliyor ikiz olup olmadigi?

Daha ultrasondan muayene olmadan hiç kötü şeyler getirme aklına. Boş gebelik öyle hemen belli olmuyor zaten canım. İyi düşün iyi olsun.

Daha ultrasondan muayene olmadan hiç kötü şeyler getirme aklına. Boş gebelik öyle hemen belli olmuyor zaten canım. İyi düşün iyi olsun.
Bugüne kadar pozitif mi stresi vardi.simdi diger stresler.sanirim ilk 3 ay en korktugum zamanlar.bir yandan calisiyorum ve acaba dogrumu yapiyorum diyorum.

Bugüne kadar pozitif mi stresi vardi.simdi diger stresler.sanirim ilk 3 ay en korktugum zamanlar.bir yandan calisiyorum ve acaba dogrumu yapiyorum diyorum.
Bebek sağlıklı olunca sen çalışsan da doğar değilse hiç kıpırdamadan yat yine durmuyor. Deneyimledim bizzat.

Bebek sağlıklı olunca sen çalışsan da doğar değilse hiç kıpırdamadan yat yine durmuyor. Deneyimledim bizzat.
İnsallah canim hayirlisiyla sende gorursun bebegi insallah hayir kanamam yok ilk gun bitmisti zaten igneler tamamen bitirdi sanirim
Doktora gittin mi canım

Gittin mi canım doktora

Doktora gittin mi canım
Evet canim benim kanamam oldugu icin 10 gun yattim bende calisiyorum simdi normal rutinime donecegim bi kanaman falan olmadiysa aklina kotu seyler getirme ben 4+3 te vajinalden keseyi gordum git gorunce icin rahatlar 5+4 te kanamam oldugunda da karnimdan kese gozukmustu kese gormek icin erken degil yani 7+1 de kalp atisini duydum iki hafta sonrada ona gidersin insallah saglicakla alirsiniz sizde kucaginiza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…