BOŞ GEBELİK

Evet canim benim kanamam oldugu icin 10 gun yattim bende calisiyorum simdi normal rutinime donecegim bi kanaman falan olmadiysa aklina kotu seyler getirme ben 4+3 te vajinalden keseyi gordum git gorunce icin rahatlar 5+4 te kanamam oldugunda da karnimdan kese gozukmustu kese gormek icin erken degil yani 7+1 de kalp atisini duydum iki hafta sonrada ona gidersin insallah saglicakla alirsiniz sizde kucaginiza🧡
Ben pazartesi günü gideceğim tekrar. İnşallah hep beraber

Merhaba, ben de en son 7 mayısta regl oldum ve 11 mayısta bitti ve sonraki reglime 6 gün kala beta değerim 36 çıkmıştı 1 hafta sonra doktora gittiğimde 4+2’de keseyi gördük fakat şuan 8+3 de olmama rağmen hala kese büyümüş olmasına rağmen 18mm şuanda ama bebek ya da yolk sac yok bomboş kese içi ve yaklaşık 10 gündür bazen lekelenmem oluyor kahverengi tonlarında kese sağlıklı görünüyor dedi 3 ayrı doktorda ama bebek falan yok beta değerlerimde çok çok az artıyor sizce boş gebelik mi kese görüntüsünü de atıyorum

Eklentiler

• IMG_2702.jpeg
    IMG_2702.jpeg
    95,9 KB · Görüntüleme: 36
Allahım yardımcınız olsun tam 2 yıl önce boş gebelikten kürtaj oldum ve tekrar gebelik oluşmadı çok zor bir durum yaşayan bilir :KK43:

Bak bu benim boş gebeliğimde senin içinde beyazlık var bence yolk saçın var biraz daha beklemeni tavsiye ederim ya da başka bir doktora daha görünün ben emin olmak için 3 doktor gezdim belki de 4
Merbaha canım öncelikle çok geçmiş olsun bu boş gebeliğinde kese boyutun kaça ulaşmıştı acaba

Merbaha canım öncelikle çok geçmiş olsun bu boş gebeliğinde kese boyutun kaça ulaşmıştı acaba
Teşekkür ederim resmi Atayım nerede bakılıyor bilmiyorum çünkü

Eklentiler

• IMG_20231004_225352.png
    IMG_20231004_225352.png
    572,9 KB · Görüntüleme: 26
Merhaba arkadaşlar. Geçen hafta 4+3 te gebelik kesem gözükmüştü.kese 5 mm di. Tam bir hafta sonra bugün de başka bir doktora gittim. Kese 1.6 cm olmuş fakat içinde bir şey gözükmüyor embriyo yolc sac falan. Doktor boş gebelik olabilir dedi. Yaşayan var mı bu durumu. Tedirgin oldum
Okuyan olursa🙂Bu hamileliğim devam etti üç günlük bebeğim var şu an😊

X