BOŞ GEBELİK

kadersmile

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2017
350
161
Merhaba arkadaşlar. Geçen hafta 4+3 te gebelik kesem gözükmüştü.kese 5 mm di. Tam bir hafta sonra bugün de başka bir doktora gittim. Kese 1.6 cm olmuş fakat içinde bir şey gözükmüyor embriyo yolc sac falan. Doktor boş gebelik olabilir dedi. Yaşayan var mı bu durumu. Tedirgin oldum

Kese 25 mm geçince içinde yolk sac ve bebek yoksa boş gebelik oluyor

Bende ayni seyi yasiyorum 5+4 te kanamam olunca gittim kese duzgun duruyor ama icinde henuz bebek gozukmuyor dedi 10 gun sonraya randevu verdi tam 7 haftalikken ama icim icimi yiyor acaba bos gebelik mi olacak diye benimde kesem 13 mm suan 6+2 beklemeden gitsemmi diye dusunuyorum

Yolk oluşmuş muydu

Ya onla alakali hic bisey demedi bende o anin uzuntusuyle sormayi unuttum karnimdan ultrason bakti fotoyu atayim icinde bi beyazlik var ama bilmiyotum sadece bebek henuz gozukmuyor 10 gun icinde gozukmezse bos gebelik olarak bakiyoruz bu duruma dedi sizce gozukuyormu

Eklentiler

• 16853782488391489522661132936302.jpg
    79,4 KB · Görüntüleme: 82
Ya bu doktorların hepsi böyle insanı korkutmaktan başka bişey bilmiyorlar sakin ol daha 4 haftalıkken kese görmen bile çok güzel daha çok minik zamana bırak inşAllah Allah gönlüne göre verir stres en önemli etken bu süreçte bende çok zor bi zamandayım hamileyim doktor bana da boş olabilir dedi devletteki bir sürü bişey söyledi bugün özele gittim cuma günü herşey belli olcak hayırlısıyla

Benimde cumaya randevum var ultrasonda gozukucek artik bos mu degilmi diye insallah bebeklerimiz gozukur cok tedirgin oluyor insan ne dusunecegini bilmiyor

Kese 25 mm geçince içinde yolk

Ben de haftaya gideceğim tekrar. Geçen hafta gittiğimde doktor 4+3 dedi bugün hesaba göre 5+2 olacaktı ama doktor hafta falan söylemedi. Kesede bebek gözükmüyor dedi. Kese 1.6 cm fakat yolk sac falan yok yani bomboş karanlık kuyu gibi

Benimde cumaya randevum var ultrasonda gozukucek artik bos mu degilmi diye insallah bebeklerimiz gozukur cok tedirgin oluyor insan ne dusunecegini bilmiyor
İnşallah güzel haberlerle gel canım. Benim bir tane kızım var. Kızımdan önce de çok fazla kayıp yaşadım.

Seninki çok büyük ihtimalle boş gebelik doktor neden bekletiyor

4+3 kese için çok erken değil mi
Erken mi yumurtladınız ki anlamadım.

Bence burada var bebek. Benim kese simsiyah hiç bir şey yok

Son adet 17 nisan. Ben kontrole 22 nisanda gittim kese 5.5 mm di hafta olarak 4+3 dedi canım. Özel hastane
Bugün gittiğim de devlet hastanesi. Doktor haftayı bilip ne yapacaksın sanki dedi

Umarim vardir hepimizin ayni zamanlardayiz bende ilk keseyi 4+3 te 7mm le gordum vajinalden seninde belki gozukecektir belki gercektende cok kucukturler insallah oyledir de bu yüzden gormuyoruzdur

Pardon 22 mayısta diyecektim
Son adet 17 nisan. Ben kontrole 22 nisanda gittim kese 5.5 mm di hafta olarak 4+3 dedi canım. Özel hastane
Bugün gittiğim de devlet hastanesi. Doktor haftayı bilip ne yapacaksın sanki dedi

Umarim vardir hepimizin ayni zamanlardayiz bende ilk keseyi 4+3 te 7mm le gordum vajinalden seninde belki gozukecektir belki gercektende cok kucukturler insallah oyledir de bu yüzden gormuyoruzdur
İlk bebek mi senin. İnşallah güzel sonuçlar alırız ya

Erken yumurtlama olduysa kalitesiz olabilir diye dedim. Erken tarihte küçük çatladıysa kalitesiz döllenme olmuş olabilir. Bu da boş gebeliğe sebep olmuş olabilir ama başka bir doktora daha görünün isterseniz.

Haftayada kendi doktoruma tekrar gideceğim canım. Pazartesi belli olur artık. Sağlıklı olması önemli zaten. Değilse devam etmesin hiç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…