Borçları bitirip ev rızık sahibi yapan dualar DENENMİŞTİR

inanç sorgulamak size düşmemiş hanım efendi.şuan gördüm bu yorumu.haddinizi bilin

Allah, göklerin ve yerin gaybını bilendir/Alîm'dir. O, göğüslerin özündekini de çok iyi bilir. (Fatır/38)

De ki: Göklerde ve yerde, Allah'tan başka hiç kimse gaybı bilmez. Ne zaman dirileceklerini de bilmezler.(Neml/65)

Kuran-ı Kerim'in birçok ayetinde "Hüküm yalnızca Allah'ındır" der, biz hüküm veren olamayız, insanların inançlarını sorgulayamayız, yaratılanların imanlı olup olmadığı bizler için gayb'tır, gaybı Allah'tan başka kimse bilemezken sizler insanları inançlı/inançsız diye ayrıştıramazsınız, kaldı ki topiği ana sayfada tutmak için spam mesaj yazdığınız konusunda sizi uyaran ateist'te olabilir, bu sitede herkesin inancına eşit yaklaşılır saygı gösterilir.

Mevlana demiş ki " Ya kırdığın gönlü Allah seviyorsa? Bilemezsin, bilseydin ödün kopardı dokunamazdın."

Lütfen hanımlar konuyu aktif tutmak niyetindeyseniz gün içinde defalarca spam mesaj yerine ya konuyu takip listenize alınız veya topikte birbirinize dua edecek dua arkadaşları bulunuz.

Son düzenleme:
Evet Alyaayla bunun inancsizlikla alakası yok iyi niyetinden yaptığına eminim ama dualari yapanlarin yorumunu okumak istedim sayfalar dolusu senin aynı mesajın var ve bir süre sonra kusura bakma ama sıkıyor. Salavata kastimiz yok ama onlarca sayfa aynı mesaj görmek istemeyen arkadaşlar var bende dahil.
Lütfen buna saygı duy. Konuyu takibe alabilirsin Munenin dediği gibi yada bu duaları düzenli bir şekilde yapalım organize olalım duayla alakalı şeyler yazalım.
Sayfalarca aynı mesaj olmasın bundan sonra lütfen. Kaldi ki bu acilan konu salavat yazma konusu da değil zaten.

bu dualar bende niye ise yaramiyor
Öyle düşünme bacım olur allahın izniyle 40 günü geçti bende okuyalı bekliyorum bir mucize olmasını sen rabbime sığın sürekli okumaya gayret et niyetinden dualarından vazgeçme rabbimin bir bildiği vardır zamanı vardır belkide daha güzel günler için biraz daha sabretmemiz gerekiyordur

Merhaba. Uzun süre geçmiş aradan . İnşAllah mesajımı görürsünüz . Bayanlar tarafından kıskançlık ile ilgili sorunlar yaşıyorum. Hedefleri hepsinin aynı ve yaşları benden 25 yaş büyük . Belirttiğiniz dualara başladım . Bayanların hedefi ya hapise yada mezara yada çıldırtmak . İş yerim vardı. Batırdı bir tanesi . Allah yardımcımız olsun

Buradan hergun 1000 salavat zikrine var mısınız? (1.sayfadaki yazıyı mutlaka okuyun kızlar çok etkileyici duanın gücü işte bu diyor insan) Rabbimin merhametini goruyor insan
Aktif Lora Mucizemm222 Kafiyesizsiir Twain 4mevsim4 Tavuk_suyu_

Baska kişileri de etiketleyin ki yayalım lütfen.1000 salavat 1 saat filan alır zaten bir seferde çekmek zorunda değilsiniz.

Canim selam benim de bir kac maglumatim var rabbim den dua ve destek ariyorhm InsAllah

Borç içinde yüzüyoruz. Konuya rastlamam iyi oldu hatırlamak açısında. Rabbi yessir zaten her namazdan sonra üç kez mutlaka okurum.
Teşekkürler
2018 Haziranda yazmışım bu mesajı. Borç içinde yüzerken hiç aklımızda yokken 2020’nin başında evimizi aldık elhamdulillah. Bir kapıyı kapatıp diğerini açan Rabbime şükürler olsun. Borcumun bitmesine 1 yıl kaldı Allah bir daha böyle kötü borç çıkarmasın karşımıza.

Canım sizde mi hergun 1 Yasin 1Vakia 1000 Salavat 313 Rabbi Yessir okudunuz?

Aslında hepsi çok etkili şeyler

tamamdir insallah. sadece 1000 salavat mi?
Canım hergun inşaallah
1Yasin
1Vakia
1000 Salâvat
313 Rabbi Yessir

aslinda göze çok gibi geliyor ama rahatlıkla inşallah bitiyor hemde huzuru yeter ya
Ve bunları her okudukça burdan yazalım bence ne dersiniz

Canım siz niyet ettiniz mi hepsinin en başında?
Yoksa Allah rızası için mi okudunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…