Borçları bitirip ev rızık sahibi yapan dualar DENENMİŞTİR

böyle bir şey olsaydı herkes dua edip zengin olurdu.
kaç kişi tanıyorum bu dediklerinizin kat kat fazlasını yapan
ama sınavları bu olsa gerek ki Allah vermiyor.

böyle bir şey olsaydı herkes dua edip zengin olurdu.
kaç kişi tanıyorum bu dediklerinizin kat kat fazlasını yapan
ama sınavları bu olsa gerek ki Allah vermiyor.
benibekleyin benibekleyin ben bu duaların hepsini okuyamadım vaktim yok ama salavat okumayı hiç ihmal etmiyorum az da olsa hergün okuyorum ,zengin olmadım ama okuduğumdan beri hiç darda kalmadım borçlarımı rahatlıkla ödeyebiliyorum maaşımın bereketi arttı çok şükür .Sadece dua etmek yeterli değil dua ettiğin ağzı temiz de tutmak önemli dedikodudan, kul hakkından uzak durmak da önemli .Ben çok şükür ferahlıyorum okudukça Allah herkesin derdine derman nasip etsin

benibekleyin benibekleyin ben bu duaların hepsini okuyamadım vaktim yok ama salavat okumayı hiç ihmal etmiyorum az da olsa hergün okuyorum ,zengin olmadım ama okuduğumdan beri hiç darda kalmadım borçlarımı rahatlıkla ödeyebiliyorum maaşımın bereketi arttı çok şükür .Sadece dua etmek yeterli değil dua ettiğin ağzı temiz de tutmak önemli dedikodudan, kul hakkından uzak durmak da önemli .Ben çok şükür ferahlıyorum okudukça Allah herkesin derdine derman nasip etsin
Demem gereken herşeyi dedin sen canım benm ALLAH herkesin imanını daim eylesin inşaAllah canm benm.. 📿🤲

Merhaba,
Hala okumalara devam ediyor musunuz acaba? Ben ne yapacağımı inanin bilmiyorum. Abim evlenemiyor, kardeşim ve ben işsizlik dar boğazında sıkıştık kaldik :kızgın::kızgın: . Niye bunları buraya yazdım onu da bilmiyorum. Allah hepimizin yardımcısı olsun :dua:

X