Borçları bitirip ev rızık sahibi yapan dualar DENENMİŞTİR

Evt kadeh duası diğer adı da kenzül arş duası bende yeni okumaya başladım kızlar..

Kadeh Duasını 3 kez besmele ve 3 kez okuyorsun. kenzul arş da böyle bir şart yok ama inanın bende tüm skıntıları işlerim mucizeye dönüştü. inanarak okuyun yeterki.

Ben bu sayfadan duasıyla okuyorum sizlerde okuyun okudukça banada dua edin. Allahım dualarımızı kabul etsin inşallah

Canım okdr zor bir dönemden geçtim geçiyorum da inan işten gelince elime tesbih alıp tesbih çektim. internetten baktım esmalara anlamlarına yürürken çalışırken yolda hepsini çektim . onların sayılarına takılmayın çekebildiğiniz kadar tesbih çekin zikir çekin. abdestli olmak şartı yok zaten. ayrıca youtube ve diğer dua sayfalarına baktım oradaki tüm etkili duaları okudum. sorunlarımdan gece uykum yoktu gece çok çok namaz kıldım. Birde Eyüpsultanda oturduğum gibi Eyüpsultan hazretlerini ziyaret ettim. Söylenmez ama bol bol sadaka verdim çocuk sevindirdim.

Çok şükür aslında bunları yaptıkça içim hep umut doldu. Allahım hiç ummadığım yerden hiç olmadık şartlar altında ev nasip etti. Sonra eşimle aramdaki sorunlar düzelmeye başladı.

Yeterki inanın çok şükür rabbime herşey geçiyor yeterki başınıza gelen sıkıntıyı kötü görmeyin sınav deyin şükür edin.

Allahım cümlemizin dualarını kabul etsin. dertlerini sıkıntılarını gidersin, sağlık mutluluk huzur versin ...

Amin.

Selam kızlar sürekli yazmasam da sürekli burayı takipteyim :)
Bir türlü devamlılık saglayamadım dualarda ama şimdi kendime yeni bir liste hazırladım :)
Günlük;
1 tane vakıa suresi
1000 salavat
1000 estagfirullah
1000 la havle vela guvvete illa billâhil aliyyil azim
Sizin 64. Sayfada bahsettiğiniz hasbiyallahu ile başlayan bir dua var onu da okusam yeter herhalde

Sabah Akşam 7 Kez Okunduğunda Rabbim Hem Duaları Kabul Ediyor Hemde Her İkişinde Kolaylık Veriyor.

hasbiyallahü la ilahe illahü aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azim

Amin
Bu duayı biraz araştırdım da çok kuvvetliymiş. Sıkıntılara birebir. Sabah akşam 7 defa. Allahtan başka çıkış kapımızın olmadıgını düşünüp çok içten bir şekilde dua edilmeliymiş. Keşke daha önceden haberim olsaydı ama nasip elbet
Çok çok istedigim dualarım var her gün sabah akşam uygulamaya çalışıcam inşallah.

Son düzenleme:

Allah razı olsun. Ümitli olmayı deniyorum ama olmuyor. 6 senedir düzgün bir işim olmadı benim. Hangi kapıyı çalıdıysam boş döndüm. Geçen yıl bulduğum öğretmenlik işi için çok şükrettim, asgari ücretin 200 lira üstünde veriyordu düşünün, işimden olmayayım diye dua ettim. Kendimi sevdirdim, çok çabaladım. Ama beş ay sonra ilk beni çıkardılar, seknetere yalakalık yapmadım diye.

Anlattıklarınızın bir çoğunu ben de yapıyorum, tüm kalbimle yalvarıyorum Allaha. Son altı aydır bildiğim tüm dualarla dua ediyorum. eleman aramayan yerlere bile başvuruyorum. Başkalarına muhtaç olmadan yaşayalım diye uğraşıyorum. Ne bir evimiz ne malımız var. Artık ailem başkalarına muhtaç olmasın, boş oturmayayım diye dua ediyorum. oruç tutuyorum, az da olsa sadaka veriyorum. Ama olmuyor. Hangi kapıyı çalacağımı şaşırdım. Allah ahirette daha iysini verir, sabret diyorlar, ne yapayım ahitte dünya geçimliliğini.

Allah güzellik de vermemiş, evleneyim dedim. Bir iki defa bu niyetle insanlarla tanıştım. sade bir insansın, güzel değilsin çirkinsin deyip terk ettiler. Rezil olduğumu geçiyorum, erkeklerle konuşmaya cesaretim bile kalmadı, tamamen içime kapandım.

İşsizlikten, atanamadığım için herkesin aşağılanmalarına maruz kalıyorum, eş dost arkamdan konuşuyor. Bir tek dostum bile yok çevremde, yaşıtlarım gibi ne gezip tozdum ne yaşamdan keyif aldım, yıllardır içimden gelerek gülmedim bile. İnsanlar hiçbir işe yaramadı diye beni gösteriyor. Utanıyorum arkadaşlar fırının marketin önünden geçmeye, memlekete gidemiyorum, bakamıyorum insanların yüzüne. İnanmayacaksınız ama yolumu değiştirdiğim oluyor.

Çok daha kötüleri var diyeceksiniz ama böyle bir dünyada umudumzu nasil koruyracağız? Allah istediği kuluna veriyor, pat diye iş bulan da var, bulsun ama benim günahım ne. Ama 6 senedir böyle, psikolojim bozuldu. Hayırlısı ölüm ise ölümü istiyorum artık.

Öle deme bacım deme öle ölüm çıkar aklından ALLAH korusun.. Sen namaz kılıyormusun canm

Bunu sürekli okuyorum sizlerde okuyun rabbim hiç maddi konuda bunaltmadı beni çok şükür.

Bak arkadaşım instagram da rahmet esintisi var sürekli dualar esmalar paylaşıyor oradan duaları takip et oku.

Bak bu duayıda oku

Allah Rasulü bu namazı tamamlayıncaya kadar Cebrail (a.s)’ın yanından hiç ayrılmadığını haber vermiştir.Ayrıca şöyle buyurduğu rivayet edilmiştir.

• Maddi manevi sıkıntılar
  • Evlilik isteği
  • Rızık için
  • Huzur ve mutluluk için
  • Hastalık için
  • Her hangi bir istek için
Okunuşu: “Allahümme salli ala seyyidina muhammedin selaten tehullü biha uktedi ve tüferricü biha kürbeti ve takdıy biha haceti ve ala alihi ve sahbihi ve sellim”
Anlamı:”Allah’ım! Efendimiz, Önderimiz Muhammed (S.A.V)’e salat ve selam eyle ki, Sen müşkillerimi bu salat yüzünden çözer, sıkıntılarımı bu yüzden açar, düştüğüm bataklıktan beni bu sebeple kurtarır, yanılıp sürçtüğümde beni bu yüzden bağışlar ve ihtiyaçlarımı bu salat sebebiyle giderirsin.”

selam kızlar arkadaşlar bende kaç senedir borçtan kurtulamıyorum maaşım hep eksiden ya bende nerde yanlış yapıyorumda paramın bereketi yok anlamıyorum.kaç yaşımdayım daha kendime ait ne evim var nede arabam.bereket ve rızık için daha doğrusu bu borçtan alnımın akıyla çıkıp rahat ödemem içi ne yapmam lazım.ben devamlı salavatı tevriciyeyi okuyorum ama

vakia suresi ,yunus duası ve salavat bolcana okuyun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…