Borçları bitirip ev rızık sahibi yapan dualar DENENMİŞTİR

Ebru sim Ebru sim canım istersen bugünden itibaren salavat okumaya başlayalım hergün kaç tane salavat okuduğumuzu yazalım buraya belki okuma alışkanlığı kazanırız salavatta
TAMAM BAŞLAYALIM INŞALLAH YARIN BAŞLAYALIM AMA INŞALLAH :super: BİR DE ABDESTSİZ DE ÇEKEBİLİRMİYİZ KABUL OLUR MU ZİKRİMİZ ACABA..:KK64:

3 yıllık evliyim eşimin bir evi var ama anne babası oturuyor biz kiradayiz ev almak istiyoruz bu dualara başlayacağım nasipse inşallah benimde bir evim olur aminnn

TAMAM BAŞLAYALIM INŞALLAH YARIN BAŞLAYALIM AMA INŞALLAH :super: BİR DE ABDESTSİZ DE ÇEKEBİLİRMİYİZ KABUL OLUR MU ZİKRİMİZ ACABA..:KK64:
Canım ben her banyo yaptığımda mutlaka gusul abdesti alıyorum yanlış anlaşılma olmasın bekarim :) ama gusul abdesti alınca çok iyi hissediyorum kendimi okuduğum zamanlarda bazen abdest alıyorum bazen abdestsiz okuyorum muylaka Rabbim kabbul ediyordur hiç bi dua boşa gitmiyordur

3 yıllık evliyim eşimin bir evi var ama anne babası oturuyor biz kiradayiz ev almak istiyoruz bu dualara başlayacağım nasipse inşallah benimde bir evim olur aminnn
Sende başla bu duaya kardeşim inşALLAH alırsın sende ev.. Benim de evim yok kiradayım.. :KK43:

Canım ben her banyo yaptığımda mutlaka gusul abdesti alıyorum yanlış anlaşılma olmasın bekarim :) ama gusul abdesti alınca çok iyi hissediyorum kendimi okuduğum zamanlarda bazen abdest alıyorum bazen abdestsiz okuyorum muylaka Rabbim kabbul ediyordur hiç bi dua boşa gitmiyordur
Bekarlık sultanlıktır yaşa hayatını vallahi canım :21: Ben evliyim 2 oğlum var.. Gusül almak iydir tabi ki.. O zamn bu zamndan sonra hergün bir yasin bir vakıa 313 rabbi yessir duasini ve 1000 salavat-ı çekelim inşALLAH.. :KK68:Ve burada paylaşalım hergün salavat kim ne kadar çekti diye.. :KK5:

Canim o kadar güzel bir şey paylaşmışsinki bende rabbimden istiyeceğim rabbim hic bir kullunu darda bırakmaz

X