Borç almadığım halde açıklama kısmına borç yazan nişanlı

Mahkemeye gitme durumunda paranın çoğunu onun harcadığını kanıtlayamazsın ve senden o parayı çatır çatır geri alır. Muhtemelen yaptığı harcamalar ayrılık durumunda geri cebine gelsin diye yapıyor. Çok çakalca bir düşünce
Karttan nereye ne kadar harcanmış hepsinin kanıtı var üstüne birde wp kanıtları da var. Borç almadığımın kanıtıda var

artık sorunun kendimde olduğunu düşünüyorum
Maalesef. Seni kırmak için yazmadım bunu. Adamın seni çok sevdiğini söylemiştin diğer konuda. Bak erkekler çok güzel sevgi taklidi yapar. Ne demek attığı paraya borç yazmak. O borç yazısı hukuki bir delil biliyorsun sende.

Maalesef. Seni kırmak için yazmadım bunu. Adamın seni çok sevdiğini söylemiştin diğer konuda. Bak erkekler çok güzel sevgi taklidi yapar. Ne demek attığı paraya borç yazmak. O borç yazısı hukuki bir delil biliyorsun sende.
Belki hatırlarsın ayrıldığımızda evi arabayı istediğini söylemiştim.Sevgisi hala baki onu biliyorum muhtemelen evi arabayı almak için böyle bişey yapıyor

Borç açıklaması ile gönderilen para sonrasında icra kanalı ile istenebilir. Ya bir belge al elinden bugün tarihli hiçbir borcu yoktur şeklinde ve bundan sonra böyle bir havaleye müsaade etme. Bana kalırsa belgeyi al ve direk ayrıl.

Borç açıklaması ile gönderilen para sonrasında icra kanalı ile istenebilir. Ya bir belge al elinden bugün tarihli hiçbir borcu yoktur şeklinde ve bundan sonra böyle bir havaleye müsaade etme. Bana kalırsa belgeyi al ve direk ayrıl.
Kendisinin el yazısıyla
mermada attığım hiç bir para borç olarak atılmamıştır diyerek yazıp altına imza attığı bir kağıt var,yeterli olur mu ?

Bir de bence burda para havalesinden ziyade üzerinde durulacak konu adam sana tuzak kuruyor. Paranın senin hesabına geçmesi, borç yazılması bu adamın içinde kirli hesaplar var çok dikkatli olmalısın. İlerde şantaja bile uğrayabilirsin adam kirli fikirli biri

Bir de bence burda para havalesinden ziyade üzerinde durulacak konu adam sana tuzak kuruyor. Paranın senin hesabına geçmesi, borç yazılması bu adamın içinde kirli hesaplar var çok dikkatli olmalısın. İlerde şantaja bile uğrayabilirsin adam kirli fikirli biri
İlişkinin ve yaşananların detaylarına girmedim aslında konunun tamamına bakarsak kendince önlem alıyor bana güvenmiyor biliyorum.Ama ben hukuken sordum bu soruyu

Benim üzerime olmasını kendi istiyor bu benim istediğim bir şey değildi kendi teklif etti ben de kabul ettim bu durumu sonuçta resmi olmasada bir evlilik hayatı yaşadık, hakettiğimi düşünüyorum.
Ayrıca borç olarak attığı paranın çoğunu yine benim hesap kartımdan kendisi harcadı ben çok az miktarını gelinlik almak için harcadım.
Hak ettiklerinizi henüz yasatmamis size ama goruyorum ki öyle bir olanı var.

X