bölgesel zayıflama lpg yöntemi yardım ??

Uzun zamandır yazan olmamış ama yeni nesil lpg ' yi yüz ve gıdı için uygulayıp memnun kalan var mı?

Merhaba kızlar,
Bende sizler gibi o koskoca basenler kalın bacaklardan şikayetçiyim :KK51:
Artık bu duruma bi çözüm bulmakta kararlıyım yazdıklarınızı okudum ve LPG konusunda olumlu sonuçlar alınmış genel olarak çok mutlu oldum sizin adınıza;
Şimdi yaptıran arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim :KK54: öne çıkan bi konu varki oda Yeni nesil LPG
Nedir bu yeni nesil LPG ?
Eskisiyle yenisini nasıl ayırt edeceğiz?

Merhaba kızlar,
Artık bu duruma bi çözüm bulmakta kararlıyım yazdıklarınızı okudum ve LPG konusunda olumlu sonuçlar alınmış genel olarak çok mutlu oldum sizin adınıza;
Şimdi yaptıran arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim :KK54: öne çıkan bi konu varki oda Yeni nesil LPG
Yeni nesil lpg cihazlarının üzerinde endermolab ya da cellu m6 integral yazıyormuş.

Merhaba kızlar,
Yeni nesil lpg cihazlarının üzerinde endermolab ya da cellu m6 integral yazıyormuş.

Arkadaşlar bir süredir yazan olmamış ama lpg konusunda daha fazla bilgisi olan var? ben liposakşına ek olarak yaptırmayı düşünüyorum.hem iyileşme sürecini hızlandırmak hemde sıkılaşmak için.Etkisini görür müyüm acaba??

X