bölgesel zayıflama lpg yöntemi yardım ??

banbini

Guru
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2010
500
198
meraba arkadaşlar... aranızda bölgesel zayıflama lpg yönetmini deneyeniniz ya da etraftan duyan, eden bu konu hakkında bilgi sahibi olan varmı acaba?? basen bölgeme yaptırmak istiyorum artık fazlasıyla sıkıldım çünkü...:uhm:

ahh ahh bnde basenlerden ve bacaklardan nası sıkıldım anlatamam dunyada en nefret ettıgım sey fıtness bunun kolay bı yolu olmalı kavıtasyon yontemler ıcınde en ıyısı gbı gorunuo

ahh ahh bnde basenlerden ve bacaklardan nası sıkıldım anlatamam dunyada en nefret ettıgım sey fıtness bunun kolay bı yolu olmalı kavıtasyon yontemler ıcınde en ıyısı gbı gorunuo

aynen nedir bu cektigimiz insan üst tarafi 34-36 giyerken pantolonlari nasil 40 giyebilir anlamiyorum görüntü bile irenc :KK43:

aynen öyle kızlar :KK43: zayıfsın didiklerinde nerem zayıf basenlere baksana diyorum. insanın istadiği elbiseleri basen yüzünden giyememesi çok kötü :KK43: koşuymuş ya da başka şeylermiş yaptığın sürece sadece toparlıyor ama ben şu bölgesel incelmeyi yapıp en azından sonrasında korumak amaçlı yapmak istiyorum bu tarz şeyleri. ama acep işe yararmı ki bilmiyorum ? :KK43:

aynen öyle kızlar :KK43: zayıfsın didiklerinde nerem zayıf basenlere baksana diyorum. insanın istadiği elbiseleri basen yüzünden giyememesi çok kötü :KK43: koşuymuş ya da başka şeylermiş yaptığın sürece sadece toparlıyor ama ben şu bölgesel incelmeyi yapıp en azından sonrasında korumak amaçlı yapmak istiyorum bu tarz şeyleri. ama acep işe yararmı ki bilmiyorum ? :KK43:

canım bence kavitasyon ile zayıflamayı denemeniz lazım, ben cok araştırdım ama sanırm sonunda kurtulacagım basenlerimden en azından ilk seans beklediğimden iyi hatta süper geçti. Darısı hepimizin başına.

canım bence kavitasyon ile zayıflamayı denemeniz lazım, ben cok araştırdım ama sanırm sonunda kurtulacagım basenlerimden en azından ilk seans beklediğimden iyi hatta süper geçti. Darısı hepimizin başına.

nasıl oluyor..acılı bir şey mi? bol ayrıntı verebilir misin?

hala konu güncel mi lpg yi denedin mi? bi de lpg hangi lpg? yeni nesil lpg rüzgarı esiyor bugünlerde ama eskisinden farkını çözmem gerekiyor. bilgin var mı??

yeni lpg bende başlıyorum bu hafta ilk seansım cuma günü haftada iki olacak şimdilik daha sonra bire düşecek. uygulama sonrasında paylaşımda bulunurum

Ben fitness ve pilates yapıyorum canım ama hafif selülit görüntüm ve masaj niteliğinde rahatlatıcı özelliği de olduğu için kullanmayı düşündüm ve yarın ilk seansıma başlayacağım.

Canım ben burdan merkez adı verebilir miyim bilmiyorum forum kurallarına aykırı olabilir ama çoğu yerde eski cihaz var ve hemen uygulamayı sana satmaya çalışıyorlar dikkatli olmalısın yeni lpg diye sormalısın!!! istersen özelden sorabilirsin tatlım .)

Bu yeni nesil lpg yöntemini uygulatıyorum ve baya memnunum, kollarım ve bacaklarım her seansta gözle görülecek şekilde inceliyor hanımlar öneririm.

kızlar merhaba,
ben lpg ve kavitasyonla bölgesel incelmeye başladım. bu gün 3. seansımı uyguladık. haftada 3 gün gidiyorum. şimdiden kendimi çok iyi hissetmeye başladım, en azından bu gün cihazlara fazlasıyla ısındım :) pazartesi günü ölçülerim alınacak mutlaka sizinle paylaşırm

kızlar tekrar merhaba,
dün ölçülerim alındı ve sonuç gerçekten beni çok mutlu etti. 4 seansta belimden 5 cm, kalçamdan 3cm, bacaklarımdan 2 şer cm, kollarımdan da 1.5 cm incelmiş ki ben kollarımı sadece 2 seansta bağlattım kavitasyon cihazına. inanın çok mutluyum ve toplamda 15 seansı tamamlayacağız ve baya farkedecek :)
başka yaptıran yok mu sizlerin sonuçları nasıl ?

yıllardır basendi ,selülitti neler çektim. yaz da geldi çattı, hep aynı sıkıntılar. ben de yeni lpg ye başladım. birkaç seans oldu. gözle görülür fark var şimdiden. bu sefer kurtulacağım gibi görünüyor. :)

istanbulda güvenilir lpg yaptırabilceğimiz yer var mı birde ücretler hakkında bilgi verir misiniz ?

kızlar tekrar merhaba,
dün ölçülerim alındı ve sonuç gerçekten beni çok mutlu etti. 4 seansta belimden 5 cm, kalçamdan 3cm, bacaklarımdan 2 şer cm, kollarımdan da 1.5 cm incelmiş ki ben kollarımı sadece 2 seansta bağlattım kavitasyon cihazına. inanın çok mutluyum ve toplamda 15 seansı tamamlayacağız ve baya farkedecek :)
başka yaptıran yok mu sizlerin sonuçları nasıl ?

merhaba siz nerde yaptırıyosunuz uygulamaları ücret bilgiside verir misiniz benim alt bacaklarımda sorun var incelme olur mu acaba :)

X