Boğaz reflüsü olanlar

cileklihurma

Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2024
673
627
28
Herkese merhaba arkadaşlar geçenlerde boğazıma kayısı kaçtı yutmakta güçlük çektim falan demiştim öyle bir konu aşmıştım bugün boğazıma baktırdım zaten hastanede çalışıyorum her neyse boğaz reflüsü olduğumu öğrendim , boğaz reflüsü olanlar nası tedbirler alıyorlar o yanmayı önlemek için neler yapıyorsunuz doğal şeyler kullanıyor musunuz ? Bir de sizlere sorayım dedim
Not : doktor elbette söyledi ama belki doğal farklı yöntemler vardır diye sormak istedim
Teşekkürler

Geçmiş olsun. Boğaz reflüsü olduğunu nasıl teşhis ettiler? Endoskopi mi yaptırdın? Bir de bu nefes darlığına neden oluyor mu?

Geçmiş olsun. Boğaz reflüsü olduğunu nasıl teşhis ettiler? Endoskopi mi yaptırdın? Bir de bu nefes darlığına neden oluyor mu?
Teşekkürler Evet genelde endoskopi olunuyor ama farklı yöntemleri de var, bende su içerken ve bazen nefes darlığı oluyor ama belirtisi mi bilmiyorum bende henüz yeni öğrendim boğaz reflüsü olduğumu sizde mi şüpheleniyorsunuz?

Kız geçmiş olsun yaz bakim belirtiler neymiş ilk kez duydum niye oluyormuş. Biz de o kadar belki sana öyle geldi tahriş olmuştur dediydik

Kız geçmiş olsun yaz bakim belirtiler neymiş ilk kez duydum niye oluyormuş. Biz de o kadar belki sana öyle geldi tahriş olmuştur dediydik
Teşekkür ederim bende yemek yedikten sonra boğazımda yanma ile başladı sanki naneli bir balon yutmuşum gibi yanma oluyordu lokmaları yutarken zorluk çekmeye başlamıştım bir de bugünlerde yatarken sürekli balgam varmış hissi oluyordu bendeki belirtileri bu şekilde farklı belirtiler de oluyormuş

yutkunmada zorluk var mı takılma hissi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…