bodrum kattaki gelin evim! resimli

bayıldımmm tek kelimeylee süperrr kim der bodrum kat diye zevkinizle birleşmiş çok çok güzell iiyi günlerde oturuunnn

çok teşekkür ederim herkese. bakamadım nikahtı balayıydı derken foruma:) hayal etmek ve cesur olmak sanırım en önemlisi. benim salonumda lukens yemek masası var, çok klasik bir model olmasına rağmen gören herkesin sportif ve modern diye tabir ettiği bir ev oldu sanırım. farklı tarzları bir arada kullanabilme çeşitliliğinden kopmamak gerekli galiba. ben de bunu yapmaya çalıştım. güzel düşünceleriniz için hepinize çok teşekkür ederim

çok güzel olmuş. harika görünüyor eviniz bayıldım.
Bende bodrum katta oturuyorum. bir şey merak ettim. evinizde rutubet var mı?

eviniz çok güzel hep mutlulukla oturun inşallah eve enerjiniz geçmiş hiç bodrum katı gibi değil çok sıcak güzel bir yuva olmuş eşya seçimleri de güzel güle güle oturun

Yanlış anlamayın ama size ev bırakmışlar ve bir sürü masraf yapmışlar. Kira parası ödememenin ne kadar büyük bir nimet olduğunun farkında değilsiniz galiba. Yine de badanasına üzülüyorsunuz, onu da siz yaptırabilirsiniz.

Beyaz eşya konusunda yaptıkları çok ayıp ama hiç yapmayabilirlerdi de. Keşke çalışıp kendiniz yapsa imişsiniz herşeyi. Ayrıca yerinizde olsam ailemin yardım edecek durumu yoksa karşı taraftan da beklemezdim.

Yine de üzmeyin kendinizi. İlerde yenilersiniz eşyalarınızı.

Canım yazdıklarından dolayı daha farklı bisey bekliyorum ama gerçekten süper olmuş. :)

herkese çok teşekkür ederim. herkesin gönlüne göre olsun inşallah herşey:)

ama birşeyi gördüm, gerçekten Allah evlenen yardım ediyormuş:)

Evinize resmen bayıldım! İnsanların trilyonlar harcasa da yapamadığı bir şeyi siz yapmışsınız: bir evi sımsıcak, çok samimi aynı zamanda da çok zevkli bir yuvaya çevirmişsiniz. Herkesi herşeyi boşverin, Allah bi ömür mutlu olmanızı nasip etsin. Sizde bu çalışkanlık, istek olduktan sonra hayatta başaramayacağınız şey yoktur eminim, çok özendim bu huyunuza.

Bir şey daha eklemek istiyorum ki, gerçekten evlenene Allah çok yardım ediyor. Bizim düşündüğümüz gider gelirden çok fazla görünürken bi şekilde hesapladığımızdan çok daha rahat bir şekilde hallettik çoğu şeyi çok şükür. 2+2 bazen 4ten fazla edebiliyor :)

Canım çok şirin bir eviniz var. Ağız tadıyla güle güle oturun. Ben çok beğendim

Ne kadar güzel bir eviniz var maşallah Allah huzuru mutluluğu eksik etmesin hiç bu evden inşallah

İlk yazdıklarınızı okuyunca içim acıdı, üzüldüm yaşadıklarınıza. Ama sonrasında evinizi görünce çok sevindim. Huzurla, aşkla oturun evinizde. Çok beğendim

Ya bu dekorasyon işi gerçekten bir sanat... Çok güzel döşemişsiniz resmen, Allah sağlıkla huzurla oturmayı nasib etsin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…