böbrek ultrasonu yardım

E

EU1

Ziyaretçi
mrb ben 25 haftalık hamileyim sağ kasık ve böbreğimin olduğu yer çok ağrıyor hareket edemiyorum iş yerinden 1 hafta rapor aldım yrn böbrek ultrasonuna gircem daha önce giren varmı nasıl bir şey 4 saat açlık ve bol su iş idrara sıkışık gel dediler bebege zarar gelmez dimi rotgen gibi bişey değildir inş korkuyorum inş bişey çıkmaz:CüvCüv:

mrb ben 25 haftalık hamileyim sağ kasık ve böbreğimin olduğu yer çok ağrıyor hareket edemiyorum iş yerinden 1 hafta rapor aldım yrn böbrek ultrasonuna gircem daha önce giren varmı nasıl bir şey 4 saat açlık ve bol su iş idrara sıkışık gel dediler bebege zarar gelmez dimi rotgen gibi bişey değildir inş korkuyorum inş bişey çıkmaz:CüvCüv:

Canım geçmiş olsun ya.Böbrek ultrasonu bildiğimiz ultrason merak etme şimdi karnın büyüdüğü için biraz daha yana doğru bakarlar korkma bişey olmaz bebişe aynı jelle yine karnının sağ tarafına doğru gezdiir.

hım sağol cnm ya kimse bişey yazmamış bende saat 1 de gidicem dedim bişey bilmeden gircem öyle ama sen imdadıma koşmuşsun inş netice iyi çıkar:)

X