blue house katı meyve sıkacağı kullanan var mı ?

B

brcgrkn

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi brcgrkn
Arkadaşlar katı meyve sıkacağı almak istiorum ve uzun süredir de araştırıorum . Her yerde philips öneriliyor . ama ben blue house a taktım , çünkü hepsinden daha güçlü bi motoru var . 800 W mış . kullanan var mı ? ya da duyan bilen yardımmm lütfennn :1rolleyes:

• Konu Sahibi brcgrkn
merhaba ben dün arnica nektarin 205 yeşil ördek şeklinde çok şirin bi meyvva sıkacağı aldım 76 tl ye diğerlerinin nasıl olduğunu bilmiyorum ama ayrıştırıcılı olanını almak istedim fakat o kadar çok satış varmışki bunu zor buldum mecbur aldım acil olduğu için havuç kürü uygulayacamda...ben memnunum temizlik sorun olur sanıyordum ama çok ta basit rondonu nasıl temizliyorsan öyle yani posayı at çöpe su tut bişi kalmıyor zaten..dilimleyip atıyorum buda benim için sorun değil bütün atılanlardan çokta eksik kalır bi yani yok sesi çok gürültülü değil mikser gibi...eninde sonunda hepsi plastik bu bozulacak ben rondomu en iyisini aldım fakat 2 senede bozuldu kafa kısmıyla gövde kısmı arasındaki vida gevşeklik yapıyor işi bitti yani o yüzdende ne gerek var pahalıya diye düşündüm...yinede sen bilirsin

• Konu Sahibi brcgrkn
biz philips aldık memnunuz şimdilik gücü700 w

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…