Bölgesel İncelme Blgesel zayflama (masaj ya forml)

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
Aysenil, bu yöntemi ben de ddaha önce aktarları gezerken denemiştim ve bende işe yaramamıştı. Ama yaradığını söyleyen arkadaşlarım var. Aslına bakarsan denemediğim çok az yöntem kaldı diyebilirim :) Sıradaki denemem televizyonda reklamı çıkan ve içinde guarana diye bir bitki olan selülit kremi. Ya iş yarıyor, ya da ben artık kendimi kandırmaya başladım.

arkadaşlar benim arkadaş bu tarifi uyguladı gözlerime inanamadım şok oldum

bu yağ karışımlarını 10 dakika masaj yaparak uyguladı ardından termal tuz sürerek streç filme sardı
20 dk. filan evin içinde dolaştı yada hafif tempolu aerobik yaptı üstelik 2 güne bir yaptı

1 hafta içinde çatlakları selülitleri gözle görülür derecede geçti vücudu bebek gibi oldu
bende hemen başlıyorum gözlerimle görmesem asla inanmazdım sizle paylaşim dedim bacılarım,

nereye masaj yapiyorsaniz yapin hep asagidan yukariya dogru yapmakta fayda var

boyun hariç tabi.. zira kalbe giden damarlar aşağıda kaldığı için,boynunuzun iki yanını yukardan aşağıya doğru yapmanız gerek..:1rolleyes:

aslında tşkr etmek istemiştim hepinize..hihoyyyt Siteye üye olalı çok oldu ama sadece okumakla yetiniyordum..:tomato: aklıma ne takılırsa buradaki yorumlara bakarak fikir sahibi oluyorum.. Bu aralar da bacak içlerini zayıflatmak için ne kullanabilirim diye araştırıyordum.. yağları alıcam ama susam ve fındık yağı kılları kuvvetlendirir.. bacaklarımdaki kılların gürleşmesini hiç istemem..:1shok: önce zayıflasın da,sonra onları dökmek için başka yöntemler bulucass artık kaydirigubbakcemile2

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar bu yağ nedir tarifi varmı sizlerde ben daha 24 yaşındayım basenlerimden ve selülitli aynı zamanda vücudumda oluşan çatlaklardan çok sıkıldım bunun için ne yapabilirim ne olur yardımcı oluın bana gerçekten psikolojim inanılmaz bozuldu

ben de daha denyemedım bıyerde okudum faydası oldugnu solemıslerdı ama he rkefadan bır ses cıkıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…