Bölgesel İncelme Blgesel zayflama (masaj ya forml)

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
Sevgili zambak: Yazdıklarını takip ediyorum, ne olup ne bitiyor, bir fayda var mı diye? Bir incelme olduğunu söylemişsin, o halde çitlembixin de 10 günde 2 cm. incelme oldu demesi senin tarafından da doğrulanmış oluyor. Sanırım sen ölçü almamış olmalısın, ama farkedecek kadar inceldiyse en az 2 cm. incelmiş olman lazım di mi?
Masaj sertliği ile ilgili bir yorum yapmak istiyorum. Ben yaptırmadım ama "selülit masajı" yaptıran bir arkadaşım vardı. Masajın nasıl olduğunu sorduğumda, parmak uçlarıyla adeta çimdikleyerek ve acıtarak yapıldığını söylemişti. Masajı yapanın sertifikalı bir masör olduğunu düşünürsek, bu bilginin doğru olduğunu da düşünebiliriz.

Sevgili taydin: Roll-on şişelerini attım diye üzülmüşsün ya... Aklıma birşey geldi. Acaba diyorum, püskürtme başlıklı plastik şişelerde satılan kolonyalardan alsak, kullanamaz mıyız? Püskürt, sür daha kolay olur gibi geldi bana. Ne dersin? Aynı anda da şunu düşünmeden duramuyorum tabe: Acaba yağlar sahip oldukları yoğunluk nedeniyle püskürtme mekanizmasını bozar mı? :bbo:

Şimdi size planımı anlatacağım. Bir terslik olup, olmadığına bakıverin bi' zahmet lütfen.

Püsküütün Planları 1/98482

Uyumadan önce, mevcut karışım istenen bölgelere sürülüyor. Selülit masaj makinesi ile 10 dakikalık sürelerle masaj yapılıyor. Sonra da pijama giyilip uyunuyor. Sabah kalkınca da duşta yıkanıyor.

Uygulayayım mı bunu? Ne dersiniz?

Sevgili taydin: Roll-on şişelerini attım diye üzülmüşsün ya... Aklıma birşey geldi. Acaba diyorum, püskürtme başlıklı plastik şişelerde satılan kolonyalardan alsak, kullanamaz mıyız? Püskürt, sür daha kolay olur gibi geldi bana. Ne dersin? Aynı anda da şunu düşünmeden duramuyorum tabe: Acaba yağlar sahip oldukları yoğunluk nedeniyle püskürtme mekanizmasını bozar mı? :bbo:[/QUOTE]

püsküütçüm ben sıvı sabun şişesine doldurmuştum. ama kuzenimin evde boş roll on şişesi buldum:) hehe. bugün ikinci kez sürücem. bakalım neler olacak.

evet kremalı püskütüm ben dün gece öyle yaptım eşofmanım saunaydı ama gece üşütmemeye dikkat et.ben gece terleyip soğudum sürekli ama üstümü iyice örttüm.
evet ben ölçemedim ama incelme cidden bariz.selülit bende çok fazla onlar da azaldı 2 hafta oldu bugün devam edicem inşallah.ben bi de sarkık iç bacaklarıma evde niveanın sıkılaştırıcı kremi vardı onu sürüyorum.
bi öenmli konu daha yıkama işlemini yosun sabunu ile yap çok faydalı ben bacaklarıma başka sabun sürmüyorum artık.üstelik bu formülle cildim de yumuşacık

zambakcım canımm yosun sabunundan bi fayda sağladın mı şekerim bende aldım ama unutuomm kullanmayı bide şey aldım selülit yagı onuda unutuomm

zambakcım canımm yosun sabunundan bi fayda sağladın mı şekerim bende aldım ama unutuomm kullanmayı bide şey aldım selülit yagı onuda unutuomm

canım ilk başta külfetli bi iş gibi ama alışıyor insan ben işten gelince oğlum (9 aylık )uyurken 2 dakkada sürüyorum hemen sonra da yağ sürdüğüm zaman giydiğim bi eşofmanım var onu çekiyorum üstüne bu kadar 2 saat kadar sonra da o zaman eşim geliyo çocuğu o tutuyor yıkıyorum bacağımı.bi gün yapamadıysan ertesi gün yap ama bırakma biraz da spor yap vücudun çeksin yağları .benim yağlarımı evdekilerden kendim karıştırdım ama hazır karışım almayı düşünüyorum bunlar bitince içerikleri benziyor zaten.

zambakçım hakikaten şu roll on olayı harikaymış. sanki daha az koktu ortalık. bi de sürdükten sonra üstüne kalın mus çorap giydim:) bu da benden bi fikir. belki faydası olur diye söyliyeyim dedim:)
dediğin gibi 2 cm falan inceldiysen bu harika birşey. önceki gün sürmüştüm, dün sürmedim bi de bugün. gün aşırı yani. haftada 3 kurtarıyorsa dün süremedim diye üzülmeyeyim. ama ben dayanamam bundan sonra hergün sürecem ki çabuk göstersin etkisini:)

yosun sabunu da kullan taydin çok etkili doğal lifle birlikte.bugün gün bendeydi arkadaşlara da anlattım çok imrendiler.roll on şişemi de övünerek gösterdim.benim banyo aktar dükkenına döndü şişe şişe yağlar lifler sabunlar.sıcak tut sauna eofmanla bugün daha bi iyi oldu sanki.bu gün biraz kaçırdım yemeği ama yarın telafi ederim

hımm bak yosun sabunum yok ama olsun yarın yine giderim aktara:) zaten fındık yağım da bitmek üzere. hergün gidiyorum bu aralar zaten:) bu ay maaşı aktarda bitiricem sanırım:) benim de evin her yanı yağ şişeleriyle doldu.banyomda öylesine duran doğal liflerim de iş başı yaptılar.

zambakcım ben sürüom yağımı sonracıma streç filmle sarıyom sabaha kadar duruyo sabah da accik (miniminnacık) egzersiz yapıyom sonrayosun sabunuyla yıkıyom bacum öle kötü kokmii beaa ama yıkarkene bacaklarım göbişim kıpkırmızı oldu valla diğer yerlerim normal yanee nie kızardıkine ayy yoksa eriyomu benimkilerr

oraları fazla sürmüşsün demekki .ben bugün ölçülerimi aldım gelişmeler sayısal değerlerle size geri dönecek bundan sonra.gün aşırı yapsan da olur.benim yağlaın içinde biberiye kekik susam portakal yağaları var kekik biraz keskin diğerleri fena değil

Yağı günaşırı sürün diyordu;ama ben hergün sürdüm.Sert masaj yapamadım;ama ovalaya yoğura yağı cildimin iyice emmesini sağladım.Gece sürmek daha mantıklı.Ben kokusunu eşim sevmediği için sabahları sürdüm,sonra streç filmle sarıp üzerine yünlü korse giydim.Streç film cildin hava almasını engellediği için hemen 2 saat sonra yıkadım.10 günde 2cm göbişten inceldim.Keşke kokusu daha güzel olsaydı da ,daha uzun süre uygulayabilseydim.Şimdi fındık yağı sürüyorum,onun da bayağı faydası oldu.En büyük faydası,karnımdaki çatlaklar kaybolduuuu!!!

bak bu topik de nerelere gitmiş... heeeyyy size diyom yav.
ben kullanıyom her gün. sanki bacaklarım incelmeye başladı. selülit görüntüsü hafifledi gibi. devam bırakmak yok. sür yat sabah kalk yıka. zor değil valla. tavsiye ederim.

taydin kendimizi muş haberlerine bir kaptırdık unuttuk burayı.ben de bu aralar yoğunum gün aşırı yapıyorum bir de renk.com daki bacak kalça egzersizleri ile daha iyi oluyor sen de dene.
ben gece yatarken yapamıyorum eşime nazar değdiniz kızdı üfff bunu sürme bidaha dedi(((
ölçülerimi hafta sonu aldım ben 2 haftadan fazla oldu başlamıştım ama eteklerim bol geliyor kilom sabit olduğu halde sıkılaştım sanırım

canım benim avantajım evde yalnız olmam. kimse yok ki karışsın:) bazen ben boğulacak gibi oluyom ama olsun o kadar. valla yosun sabunu alamadım daha ama bu şekilde bile fark etmeye başladı. bi de acilen mezura almam lazım ki ölçeyim kendimi:)
muş haberlerine gelince hakikaten kaptırdık kendimizi. ondan çıkacak sonuçları da paylaşıcaz burada bakalım neler olacak. acayip sabırsızlanıyorum vallahi.

bende dün aktara gittim.bu selülit yağından aldım.benimkinin içinde çok daha fazla yağ karışımı var.akşam sürdüm.termal şortumuda giydim.2 saat sonra yosun sabunuyla yıkadım.benimkinin üzerinde 1-2 saat sonra yıkayın ve 2 günde bir yapın yazıyor.kullanma talimatlarına uyguluycam bakalım ne olucak.aktar kullananların memnun kaldığını söylüyor.kokusuda o kadar kötü değil.

KARNINDAKİ ÇATLAKLAR FINDIK YAĞI İLE Mİ KAYBOLDU CANIM? BİRDE KULLANDIĞIN YAĞ NERDEN BULUNUR GİBİ SORULARIM OLACAK:Roflol:

nefertiti sorunu ben cevaplayım.fındık yağı cildi sıkılaştırıyor.aktarlarda bulabilrsin.ben bölgesel zayıflama için şimdi termal tuz ve bengay kullanııyorum.bengayı sürüp yürüyüşe çıkıyorum acayip yakıyo umarım inceltir.sıkı diyetteim incelirsem diyetten mi ,yardımcı ürünlerden mi bilemeyeceğim bu durumda.

zambakcım selam nasıl suruosun kremı asamalarıyla anlatırısmın benımde 2 gunum

canım ben bunları bırakalı epey oldu.özellikle selülitlerim için yapmıştım.yağı sürüp masaj yapıyordum .masaj vücudun sarkmaması için özellikle aşağıdann yukarı doğru.en az 5 dk yapmaya çalış.sonrada 2 saat kadar duydurup yıkıyordum.cildime çok iyi gelmişti.streç filmle herzaman sarmadım.bazen sürüp eski bi pijama girip onla bekledim sürenin dolmasını.
yosun sabunu kullanmanı tavsiye ederim cildi sıkılaştırıyor.
bölgesel zayıflama iiçin en etkilisi aerobik.onları da renks.com diye bi site var oradan bakabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…