Bölgesel İncelme Blgesel zayflama (masaj ya forml)

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
minaberfi cim ürünün adını ve fiyatını yayınlamanda bi sorun olmaz diye düşünüyorum.. Forumda bu tür ürün tanıtımı bir sürü var zaten.. Bi de şunu sormak istiyorum.. ÇAtlakların doğum nedeniyle mi oluşt yoksa hızlı kilo lıp vermekten mi? Dediğin gibiyse ben de kullanmak istiyorumm..

Ben susam yağı,biberiye yağı,portakal ve melisa yağlarının tamamını bir şampuan şişesine doldurup karıştırdım. Her gün düzenli bir şekilde karın ve basen bölgelerime uygulayıp kendimi streç filimle yada bildiğimiz çöp poşetini kesip kendime sarıyorum. Tabi çöp poşetini tutturmek için bel korsesi kullanıyorum. Daha sonra sıkı giyiniyorum ve 35-40 dk tempolu bir şekilde bisiklet çeviriyorum. Yada 30 dk koşu banında spor yapıorum. Gerçekten faydasını gördüm belim şuan inceldi hiç görmediğim kadar ince gördüm belimi :)

bi süre bende yaptım .cidden faydası oldu.özellikle selülitlere.cildimi de yumuşacık yapmıştı

karışımınızı deniyecem umarım sonuç alırım ancak neyle saracaz streç falanmı cevap yazssanız memnunu olacam

merhaba arkadaşlar bende bugün denemeye başlıyacağım belimi ölcüp saracağım haftaya bakalım ne kadar inceleceğim

bende denemek istiyorum .bakalım faydası olucakmı kızlar cetveli nasıl hazırlıyorsunuz

bayanlar iyi güzel diyorsunuzda çok faydası olduğunada eminim çünkü bir süre fındık yağını kullanmıştım.gerçekten sıkılaştırıyor ama çok pahalı geldi bana.50 ml fındık yağını 5ytl ye alıyorum.dolayısıyla burda 8 farklı yağ var.hepsine en az 5 ytl versem 40 ytl ye mal oluyor.buda çok fazla bence üstelik çok kısa sürede bitiyor.bunun yerine istediğim herhangi bir sıkılaştırıcı düzgünleştirici vücut kremini ben 20 yada 30 ytl ye alabilirim.hem gramajı fazla hemde daha uygun fiyata.üstelik aynı sonuçları veriyor.sıkılaşmaysa sıkılaştırıyor.teni düzgünleştiriyorsa oda var.neden iğrenç kokulu yağlarla bilmem neyle uğraşayımki miss kokulu kremler varkenyerimseniben
bu benim nacizane fikrim tabiki...

ahh bende eski kiloma dönmek istiyorum ne güzel 50 dim ne yesem kilo alamıyordum sonra kilo almaya başladım ve diabet çıktıı ((((

ahh bende eski kiloma dönmek istiyorum ne güzel 50 dim ne yesem kilo alamıyordum sonra kilo almaya başladım ve diabet çıktıı ((((

slm sizin kilonuz kaçki eski kilonuza dönmek istiyorsunuz,yanlış anlamayın beni lütfen bende kilo sorunu olan biriyim merak ettim a.s.

yha arkadaşlar tüm yorumları okudumda ben de başlamk istiorm yha ama benm asıl sorunum basen ve bacaklar sizce ben napmalıyım???basenlerm anlatamayacağım akdr çok büyükk pantolan giyemes oldum,ne giysem yakışmıoo,boydan foto 5 yıl oldu çektirmeyelii...acill yardmınızı bekliorum!!!

ay o ne öyle cöp gibi simdi gayet formundasindir bence daha fazla zayiflama, kiz dedigin biraz balik etli olur öyle kemik kizlardan hic hoslanmam iiii neyse bu benim düsüncem yinede sen bilirsin

arkadaşım bunu en kısa zamanda deniyecem yalnız bi sorun var neyle saracaz sürülen bölgeyi streçlemi teşekkür ederim

evet strecle sar, hem siki duruyor birde terletiyor...benimde bir sorum olacakti ya bu yaglardan kac gram kullanmamiz gerekiyor?

selam. o zaman sende basen ve bacaklarina yani sorunlu bölgelerine bu yaglardan sür ve strec filmle sar, 2 saat beklettikten sonra yosun sabunuyla veya defne özlü bir sabunla yika...bu kadar. Sorunlu bölgenin neresi oldugu önemli degil o yüzden bölgesel zayiflama diyor ya... :) yardimci olabildim ise ne mutlu bana :)

geçen sene fitnese devam ettiğim sürece kullandım yaklaşık 3 ay.spordan evvel sürüp strecle sarıyodum. 2 saat spordan sonra çıkarıp duş alıyodum.biraz faydasını gördüm diyebilirim.

şutarafagitti
ne bu biraz bahsedermisin canım fisfisfis

ben sana anlatayim istersen :) sorunlu bölgen mesela karnin ya, karnina karisik yaglar sürüyorsun, mesela portakal yagi, susam yagi, kekik yagi vs... bu yaglari karistirip sorunlu bölgene sürüp strec flyoya sarip 2 saat boyunca terletecek akteviteler yapip yosun veya defne özlü bir sabunla yikiyorsun (bu vücudunu yumusak tutar) bu kadar iste, sen akteviteler yaptikca, bu yaglar sayesinde sarili olan bölge dahada terliyor...dene istersen ben siparis ettim yaglarin gelmesini bekliyorum. Yaglari sürdükten sonra 5-10 dakika kesele ve en az 20-25 dakika kadar beklet...biz 2 saat dedik ama o da olur...duruma göre

arkadaşlar madem masaj yapıyosunuz ben de size naçizane bi tavsiyede bulunayım o zaman. bacaklara masaj yaparken, yukardan aşağı değil de aşağıdan yukarı yapmak gerekiyo masajı. selülit masajına giden bi arkadaşımdan öğrenmiştim. bu durumda aslında birine yaptırsanız daha kolay olur bence. ben 1 ay kadar yapmıştım ama esansiyel değil direk bildiğimiz bebe yağıyla. biraz işe yaramıştı.

bir de bahsedilen yağlar çok konsantredir. şöyle diyim; mesela portakal yağı, portakal kabuğundan elde edilir ve yağ oranı %2-3 civarındadır. dolayısıyla çok çok hergün sürmek belki bazılarınızda sorun yaratabilir. genelde seyreltilerek kullanılması tavsiye edilir. hatta bazı yağlar direkt olarak cilde uygulanmaz. bu yağların üzerinde çalıştığım için söylüyorum ama karar sizin tabi. portakal yağı gerçekten selülit için etkili olabilir. biraz suyla seyreltin bence kullanırken. ya da bebe yağıyla masaj yapın en temizi hem ucuza gelir.

nereye masaj yapiyorsaniz yapin hep asagidan yukariya dogru yapmakta fayda var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…