Bizim Ne Zaman Yüzümüz Gülecek?

saltas

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2011
203
1
Kızlar asla isyan değil. Ama şöyle karnı belirginleşmiş hamileleri görünce nasıl içim gidiyor. Allah bizlere de en kısa zamanda nasip etsin inşallah:KK43:

aynen bende öyleyim canım içim gidiyor..ama vardır herşeyde bir hayır..o karnı burnunda olanlarda belki bir zamanlar bizim gibi umutsuzlardı..Rabbim herşeyin hayırlısını hayırlı zamanlarda versin inşallah cümlemiz için..Amiiiin:KK16:

aynen bende öyleyim canım içim gidiyor..ama vardır herşeyde bir hayır..o karnı burnunda olanlarda belki bir zamanlar bizim gibi umutsuzlardı..Rabbim herşeyin hayırlısını hayırlı zamanlarda versin inşallah cümlemiz için..Amiiiin:KK16:

dediğin hamilelerden biri benim.zamanında sizin gibi başkalarına bakıp iç geçirirken kendim için kahrolurken şimdi karnım burnumda gün sayıyorum.inşallah en kısa zamanda size ve isteyen herkese nasip olur.

amin canım... en kısa zamanda o güzel haberleri alırız inş.
sana da hayırlı sağlıklı doğumlar...

Ahh ahhh hiç sorma canım bide hamileliğine daha
alışamamışken bebeğini kaybetmişsen daha kötü oluyıo
Rabbim yardımcımız olsun canım

bende artık yüzüm gülsün yüzümüz gülsün istiyorum
olurda istem dışı nazarım değer diye gördüğüm her gebeden yüz cevirir oldum bazen geceleri hayal kuruyorum göbeğime elimi koyuyorum inş birgün hamile kalırım ve hergün biraz daha büyümüşmü diye bakarım diyorum.

oy oyyy...bazen hiç olmayacakmış gibi geliyor...hamileleri üstün yetenekli seçkin insanlar olarak görmeye başladım...ne kadar şanslılar di mi??? :KK30:

oy oyyy...bazen hiç olmayacakmış gibi geliyor...hamileleri üstün yetenekli seçkin insanlar olarak görmeye başladım...ne kadar şanslılar di mi??? :KK30:

nedense banada öyle geliyor..bunların ne özellikleri var bende olmayan ne var diyorum bazen ama şeytan vesvese veriyor işte..Allahın takdiri sorgulanmamalı aslında..hakkımızda hayırlısı inşallaaahh:KK16:

canlarım allah en güzel zamanı biliyor bence. ama insan üzülüyor hemen oluversin istiyor. hepimizin hakkında hayırlısı...
bi de bilen varsa bişi sorcam yumurtlama günlerimi değerlendirdik diye düşünüyorum reglime 8 gün kadar var bugün acaip mide yanması ekşime var. ağzımın tadı berbat. bi de 2 gündür ilişkiden sonra kasıklarıma çok fena ağrı giriyor. 10 dk. sonra geçiyor.
bilen duyan gören yaşayanınız var mı böyle olaylar? yine mi evham yoksa:KK43:

bende her ay bir hamilelik belirtisi beliriyor...bazen batma, bazen mide yanması, bazen adet gecikmesi, bazen lekelenme, bazen halsizlik, mide bulantısı, baş dönmesi, ateş... ne ararsan oluyor ama bi türlü hamile olamıyorum... :KK50: bence adet 10 gün geçip de kanda pozitif çıkmadan umutlanmamak lazım...inşallah hamilesindir...

bende her ay bir hamilelik belirtisi beliriyor...bazen batma, bazen mide yanması, bazen adet gecikmesi, bazen lekelenme, bazen halsizlik, mide bulantısı, baş dönmesi, ateş... ne ararsan oluyor ama bi türlü hamile olamıyorum... :KK50: bence adet 10 gün geçip de kanda pozitif çıkmadan umutlanmamak lazım...inşallah hamilesindir...

X