Biz evdeyken eve hırsız girdi hala şoktayım😞

beybisi35

❣Canıma can oğul👼
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2009
4.692
1.586
Merhaba arkadaşlar dün akşam saat 8gibi biz salonda çocukla oynarken hırsız girmiş yatak odasına Biz içerde çocukla oynuyorduk eşimle televizyon da açıktı haliyle baya ses vardı evde o yatak odasına girmiş kapıyı da kapatmış
ben yarım saat önce bez almak için odaya girmiştim belki o anda odadaydıben bezi aldım çıktım çok geçmedi aradan yarım saat sonra tekrardan odaya girdim heryer karman çorman önce algılayamadım hırsız girdiğini çocuk ne ara çekmeceleri dağıttı diye düşünürken kafama dankkkk etti hırsız girmiş diye eşime Koştum salona ikimizde şoktaydık hemen sağı solu kontrol ettik çocuğa en son takılan çeyrek vardı çekmecede onu almış her yeri kurcalamış dağıtmış defolup gitmiş adi herif aklıma türlü türlü seneryolar dün akşamdan beri ya bebeğim uyuyor olsaydı odada sese uyansaydı o panikle bişey yapsaydı yavruma yada o içerde kurcalanırken ben çocuğu uyutmak için kucağımda çocukla dalsam karşılaşsaydım yine panikle saldırsaydı bize yada eşim bi anda odaya dalıp Onunla karşı karşıya gelseydi yani herşey olasıydı çok şükür olmadı ama psikolojik olarak berbat Durumdayım eşim vardiyalı çalışıyor gece gittiği zamanlar oluyor şimdi biz nasıl yalnız kalıcaz bu Psikoloji ile kafam çok karışık hemen kapıya Demir yaptırmak için sipariş verdik ama hırsıza engel koymak ne mümkün isterse istediği yere giriyorlar engel tanımıyorlar offf ben ne yapayım şimdi kafam allak bullak oldu varmı Başına gelen nasıl atlattınız

Çok geçmiş olsun verilmiş sadakanız varmış.

Gecmiş olsun bizim evede girmisti hırsiz ben evde yoktum allahtan.. ona ragmen cok etkilenmistim ..yatak odasini camasirlarima kadar yere dokmustu ..ceyizlik bohcalarima kadar hersey ortadaydi şok olmuştum ..camasirlarimin hepsini çöpe attim halilara kadar havululara kadar herseyi yıkadim ama yinede heryere elini degmis olmasini 15 gun falan kabullenemedim sanki kapinin arkasindan cikicak gibi geliyordu... sonra o evden taşındım 1 katti korktum bidaha girerler diye acayip bi psikoloji ..allah bidaha gostermesin ama şu
dogru adamlar kafaya koydugu yere cok rahat girip cikiyorlar

Kapınız kilitli değil miydi ya da 1. Katlarda filan mısınız nasıl girdi? Binadan biri de olabilir giren kişi. Geçmiş olsun. Ben eşim evdeyken bile kapıyı kilitliyordum diye benle dalga geçiyordu la hale bak..
Balkon çok yüksekte deil yani destekle tirmanilabilir bende çocuğu uyutmadan odayı havalandırmak için açmıştım kapıyı biraz ona davetiye çıkarmışım farkında olmadan yani o saatte bu cesaret nedir çıldırdı insanlar gözlerini karartmışlar resmen

Polise haber etseydiniz keşke.

Ev boşken ya da herkes uykudayken, geç saatlerde giren, bi yere kadar anlaşılabilir.
Ancak herkesin uyanık olduğu bir saatte eve giren biri (Sizi korkutmak istemiyorum ama iyi önlem almanız için söylemeden edemeyeceğim), karşılaşmayı büyük oranda göze almıştır, ne kadar cüret o kadar tehlike. :/

Geçmiş olsun.

En korktugum sey o olasılıkların hepsı olabılır allah korusun. Evı daha fazla guvenlı hale getırın ıcten cocuk kılıklerı takın camlara kapılara bıde alarm taktırın. Ben esım evde yokken butun degerlı esya ve paraları acıga koyyorum oyle hırsısz falan gırerse alsın gıtsın dıye. Cunku cocuklarım var ve yatak odasında yatmıyorum. ama polıs cagırmalıydınız. Cunku kımse takıp etmedıgı ınsanların evıne gırmez o yuzden polısı gorup onlem aldıgınızı bılırdı

Etraftan kimse görmemiş mi peki? O saatte her yer çok kalabalık olur çünkü.

Çok geçmiş olsun. İmkanınız varsa evi değiştirin. Ben de yatarken hep kapıları falan kilitlerim. Ne olur ne olmaz.
Düşünmüyor değilim şuan ama bu pandemi elimi kolumu bağladı evden dışarı çıkmazken evi komple tanımadığım insanlara taşıtma fikri riskli geliyor dün akşamdan beri yatak odasını kırkladim resmen heryere dokunmuş olma fikri deli ediyor insani

Etraftan kimse görmemiş mi peki? O saatte her yer çok kalabalık olur çünkü.
Onu bende anlamadım yani hava iyiydi genelde yan bina hep dışarda olur dün kimsenin çıkmayası gelmiş sadece karşı balkonda oturan vardi onlarda görmemiş aksi gibi binanin dış ışıklarıda dün kapalıydı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…