Biz evdeyken eve hırsız girdi hala şoktayım😞

En korktugum sey o olasılıkların hepsı olabılır allah korusun. Evı daha fazla guvenlı hale getırın ıcten cocuk kılıklerı takın camlara kapılara bıde alarm taktırın. Ben esım evde yokken butun degerlı esya ve paraları acıga koyyorum oyle hırsısz falan gırerse alsın gıtsın dıye. Cunku cocuklarım var ve yatak odasında yatmıyorum. ama polıs cagırmalıydınız. Cunku kımse takıp etmedıgı ınsanların evıne gırmez o yuzden polısı gorup onlem aldıgınızı bılırdı
Polis çağırmadık pek bi ise yaramıyor daha önce de biz yokken eski evimizde girdi cagirdim heryeri simsiyah kömür tozuna buladılar tonla polis geldi eve ama bir sonuc çıkmadı pandemiden dolayı onca insanı eve doldurmak istemedim açıkçası

Polis çağırmadık pek bi ise yaramıyor daha önce de biz yokken eski evimizde girdi cagirdim heryeri simsiyah kömür tozuna buladılar tonla polis geldi eve ama bir sonuc çıkmadı pandemiden dolayı onca insanı eve doldurmak istemedim açıkçası
Anladım ama o kısı sızı tanıyan bırıdır en azından korkardı sımdı onemsemedıgınızı dusunecek. Baya bı onlem almalısınız sız uyanıkken gıren gecede gırer

Buyuk gecmis olsun..Bu hirsizlik vakalari sanki pandemiden dolayi artti gibi geliyor bana..Issiz kalan kisiler yuzunden..Evden tasinmak uc bir is olur ama balkona ve pencerelere demir yaptirmaniz sart..Ev sahibi iseniz siz yaptirin yoksa da yaptirip kiradan dusersiniz..

Onu bende anlamadım yani hava iyiydi genelde yan bina hep dışarda olur dün kimsenin çıkmayası gelmiş sadece karşı balkonda oturan vardi onlarda görmemiş aksi gibi binanin dış ışıklarıda dün kapalıydı
Sizi korkutmak istemiyorum ama bence herkesten şüphelenin. Çünkü saat 8 cidden çok ilginç bir saat. Bir insan o saatte niye risk alır ki? Yakalanma veya birinin onu görme olasılığı çok yüksek. Keşke hemen polis çağırsaydınız.

Cok gecmis olsun, verilmis sadakaniz varmis. Bizim eve hirsiz kurban bayraminda girmisti yillar once. Amcamlarla altli ustlu oturuyorduk kis aylariydi herkes evinde hava erken karariyor vs. Bizim televizyonu calmislardi daha 1 ay olmustu alali amcamlar da kavurma pilav yiyip gitmislerdi pislikler. Butun esyalar yerdeydi. Baya etkilendik
Camlara demir yaptırdık. Balkon vardi onu iptal ettik. En korktugumda hirsizla karsilasmak o an bayılabilirim korkudan galiba. Esimde cok seyahet ediyor diye güvenlikli bi sitede oturuyorum ama hala kapimizi kitleriz. Komşuma bile guvenim yok.

Merhaba arkadaşlar dün akşam saat 8gibi biz salonda çocukla oynarken hırsız girmiş yatak odasına Biz içerde çocukla oynuyorduk eşimle televizyon da açıktı haliyle baya ses vardı evde o yatak odasına girmiş kapıyı da kapatmış
ben yarım saat önce bez almak için odaya girmiştim belki o anda odadaydı😱ben bezi aldım çıktım çok geçmedi aradan yarım saat sonra tekrardan odaya girdim 😱heryer karman çorman önce algılayamadım hırsız girdiğini çocuk ne ara çekmeceleri dağıttı diye düşünürken kafama dankkkk etti hırsız girmiş diye eşime Koştum salona ikimizde şoktaydık hemen sağı solu kontrol ettik çocuğa en son takılan çeyrek vardı çekmecede onu almış her yeri kurcalamış dağıtmış defolup gitmiş adi herif aklıma türlü türlü seneryolar dün akşamdan beri ya bebeğim uyuyor olsaydı odada sese uyansaydı o panikle bişey yapsaydı yavruma yada o içerde kurcalanırken ben çocuğu uyutmak için kucağımda çocukla dalsam karşılaşsaydım yine panikle saldırsaydı bize yada eşim bi anda odaya dalıp Onunla karşı karşıya gelseydi yani herşey olasıydı çok şükür olmadı ama psikolojik olarak berbat Durumdayım eşim vardiyalı çalışıyor gece gittiği zamanlar oluyor şimdi biz nasıl yalnız kalıcaz bu Psikoloji ile kafam çok karışık hemen kapıya Demir yaptırmak için sipariş verdik ama hırsıza engel koymak ne mümkün isterse istediği yere giriyorlar engel tanımıyorlar offf ben ne yapayım şimdi kafam allak bullak oldu varmı Başına gelen nasıl atlattınız 😥
Öncelikle çok geçmiş olsun.
İçinize kurt düşürmek istemem; ama akşam 8'de, hem de eşimin evde olmadığı saatte evimi soymaya gelen adamın tanıdıklarımdan, ya da karşı apartmanımda oturanlardan biri olabileceğini düşünürüm.
Polis çağırmamakla iyi yapmışsınız. Evi dağıttıkları gibi, sorumluyu da bulmuyorlar.
Sizin ve çocuğunuzun iyi olması, içimi bir nebze rahatlattı. Umarım aynı sorunu bir daha yaşamazsınız. 😔

Merhaba arkadaşlar dün akşam saat 8gibi biz salonda çocukla oynarken hırsız girmiş yatak odasına Biz içerde çocukla oynuyorduk eşimle televizyon da açıktı haliyle baya ses vardı evde o yatak odasına girmiş kapıyı da kapatmış
ben yarım saat önce bez almak için odaya girmiştim belki o anda odadaydı😱ben bezi aldım çıktım çok geçmedi aradan yarım saat sonra tekrardan odaya girdim 😱heryer karman çorman önce algılayamadım hırsız girdiğini çocuk ne ara çekmeceleri dağıttı diye düşünürken kafama dankkkk etti hırsız girmiş diye eşime Koştum salona ikimizde şoktaydık hemen sağı solu kontrol ettik çocuğa en son takılan çeyrek vardı çekmecede onu almış her yeri kurcalamış dağıtmış defolup gitmiş adi herif aklıma türlü türlü seneryolar dün akşamdan beri ya bebeğim uyuyor olsaydı odada sese uyansaydı o panikle bişey yapsaydı yavruma yada o içerde kurcalanırken ben çocuğu uyutmak için kucağımda çocukla dalsam karşılaşsaydım yine panikle saldırsaydı bize yada eşim bi anda odaya dalıp Onunla karşı karşıya gelseydi yani herşey olasıydı çok şükür olmadı ama psikolojik olarak berbat Durumdayım eşim vardiyalı çalışıyor gece gittiği zamanlar oluyor şimdi biz nasıl yalnız kalıcaz bu Psikoloji ile kafam çok karışık hemen kapıya Demir yaptırmak için sipariş verdik ama hırsıza engel koymak ne mümkün isterse istediği yere giriyorlar engel tanımıyorlar offf ben ne yapayım şimdi kafam allak bullak oldu varmı Başına gelen nasıl atlattınız 😥
geçmiş olsun

Büyük gecmiş olsun. Bundan 8 yıl önce basıma geldi. Müstakil evde kv lerle altlı üstlü oturuyorız. Ben alt katta oturyıruum. Akşam 8 bile değil saat.. Eşim kv kp de acile gitmişlerdi. Ben de ist kata cıktım cocukların yanına. Misafir de gelmişti. Normalde o saatlerde oğlumu yatırırdım o gün aldım yukarı cıktım. Görümcemde bize inecekti pc basında işi vardı. Ama kaynım izin vermedi dersin basına otur VS. Neyse bi baktım bizimkiler eşim geldi. Telaslı sen altınları bilezikleri nereye bıraktın.?Allah halla ne alaka dedim. Korkma sana bişi dicem eve hırsız girmiş. Ayyy ben sok elim ayağım birbirine karıştı. Eve girdim baktım ev ev değil.. Aklınıza gelen her yeri kurcalamışlar. Cocugum bezlerini bile karıştırmışlar. 2 yüzük 1 küpe ve Bi miktar parayla ucmuşlar. Ama diğerlerini bulamammışlar herhalde ama yeltenmişlerdi sanırım ses gelince kaçıp gitmişler. Cok korktum ben elimi sürmedim toplayamadım. Uzun süre kendime gelemedim. Tabi ondan 10 gün önce bahce de uzun Bi tormavide görmüştüm sarılmış Bi beze kayınbabam aldı benden benim dedi ama değilmiş . İşte uyardı beni eve dikkat et falan . Ben kimin olduğunu tahmin ediyordum ama polise gitmeme izin vermedi k. Babam. Allaha havale ettim alanı. Daha önce planlanmış yani. Gözlemişler. Neyse uzattım size de cok gecmiş olsun.

Bizim deil ama ev sahibimle gorusup bugun siparis ettik
çok çok geçmiş olsun benim de korktuğum bişeydir
benim de eşim vardiyalı çalışıyor Allah korusun
alarm da taktırın. camlara takılan küçük alarmlar da var onlardan da alabiirsiniz

Çok geçmiş olsun hırsızda ki cesarette ne biliyim siz evdeyken girmesi üstelik gece değil akşam üstü alalal neyse size bir şey olmamış ya çok şükür. Bir süre anneniz de kalın size iyi gelir unutmak için.. Şimdi sizkendinizi evde güvende hissetmezsiniz. Alarm taktırın eve mutlaka.

Kızlar Herkese teşekkür ederim yorumlar için az önce kapım çaldı karşı komşum bize dün öğle saatlerinde hırsız girdi canım aman dikkat et dedi ben bi şok daha😱 onun kapıdan girmiş ben evdeydim o saatte hiç duymadım kadın Pazar’a gitmiş o 1saatte girmiş. Gelmeden kapıyı ardına kadar açık bırakıp gitmiş Allahım ne günlerdeyiz sen sabır ver

Geçmiş olsun canım. Inşallah polisler bulur da gereken cezayı alır.

X