Bitmek üzere olan 1 yillik evlilik icin 41 yasin istiyorum.

orjinal19

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2016
682
719
34
Selamun aleykum arkadaşlar.
Evliligim bitmek uzere. NNeterapiste yanasiyor ne baska birseye.tek carem dua.
Allahi vekil ettim baskada birsey elimden gelmiyor. Ben hergun okumaya çalışıyorum ama belki aramizda agzi duali birisinin vesilesiyle evliligim duzelir. Bana yardimci olurmusunuz.

Allah yardımcın olsun güzel kardeşim çok üzüldüm inşallah düzelir eşinle aranız, sorun ne neden evliliğiniz bitme noktasına geldi, ben bu hafta sana yasin okuyacağım inşallah

Beni lütfen yanlış anlamayin bazen hayırlısı demek daha doğru olabiliyor. Misal evliligin icin dua ederiz ama ya sen mutsuz olursan? Hayırlısı ne ise o olsun amacıyla olsa daha iyi olmaz mı sadece fikir

Kisaca yazayim.
Gecmis konum da var di.
Esimle severek evlendik lakin.
Ailesinin gercekten menfaatci ve büyü muska konusunda ugrastiklari gercegini gördüm. Tersten ayetler okumalarini duydum. Bana da cok zararlari oldu. Esim tabiki bana degil onlara inaniyor ve arkamdan cok is ceviriyorlar. Ne yaptiysam esimi evine ceviremedim.burda var gibi ama akli orda. Anlatsam cok uzun surer. ( Esim bunlarin bu isleri yaptigini bildigi halde beni sucluyor ) ben ailemi dagitmak istemiyorum ama sabir edemiyorum.

Beni lütfen yanlış anlamayin bazen hayırlısı demek daha doğru olabiliyor. Misal evliligin icin dua ederiz ama ya sen mutsuz olursan? Hayırlısı ne ise o olsun amacıyla olsa daha iyi olmaz mı sadece fikir
Olur cok iyi olur .annem ne yasadigimi biliyor ama boyle devam et Allaha dua et diyor. Ben sabredemedigim halde boyle diyor.onunda elinden birşeygelmiyor. Korkuyor sanirim . Bosanirsam bana birsey yapar diye.esim kötü bir insan degildi bilmiyorum uzerinde etki mi var . Eger varsa bunu kaldirmak icin gozundeki gaflet perdesinin kalkmasi icin ve hakkimizda ne hayir

Okurum canım bende alıyorum 1 tane hayırlısı neyse hakkında o olsun.
Benim annem de her gün fetih suresi okudu iyi olalım diye,ben hep hayırlısı de diyordum nihayetinde Allah ona da bana da gercegi gösterdi şimdi sadece kurtulmam icin ediyor. Umarım en mutlu olacagin sonuc olur

Amin Rabbim kimseyi esiyle ailesiyle sınamasin cok zor.Bazen diyorum cok mutlu olsaydim Allahi yine de anarmiydim diye. Bende sana okudugim 1 yasini hediye ediyorum.Rabbim yardimcin olsun.

Bu tür aile içinde neden kalmak istiyorsunuz ( Palu ailesi geldi aklima) lutfen yanlış anlamayın

Bu tür aile içinde neden kalmak istiyorsunuz ( Palu ailesi geldi aklima) lutfen yanlış anlamayın
Cok haklisiniz vallahi. Ah ah bilsem yaparmiydim.o kdar pismanim ki.
Eşim belki değişir se diye bekliyorum.
Ailem bosanmis olmayim diye sabret diyor.onlardan uzak kaldigimda sorun yok ama durmuyorlar hic. Benim onlara yaklasmam icin esime baskilar yapiyorlar. Ne yapacagimi bilmiyorum.

Tek faydalari oldu.
Allaha yaklasmama vesile oldular.

Cocuk olursa onu görmek için evine gelirler dedigim gibi kafayı palular gibi bozdular ise gerçekten durmayın dirlik vermezler sana sonra bebeğine yazık olur. Boşanan tek sen değilsin düzelir diye beklemek çok yanlış düşünce cnm .

Cok dogru soyluyorsun.olmuyor zaten cocuk.anneleri yatiyor zaten hasta.gorumce herkesin hayatini mahvetti.Allah sorsun hesabini.
Esime dedim kArdesinin yuzu yuzume gelmeyecek.(gerci onun emrinde hareket ediyor.o ne derse o. Beni kaybetmek istemiyor ama onun dedigini yapalim istiyor.) Ben gitmiyorum ama esimi dolduruyor ve benimde onlara gitmem destek olmam konusunda baski yapiyor esime.

Arti kizin doktor raporu var.

Bitmesin diye mi dua ?
Esinizde şiddet kadir bilmezlik ihanet anacilik varsa bitsin diye dua etmek lazım bence

Yanlış anlamayın ama hiçbir hemcinsim bu evliliğe mahkum olun diye dua etmemeli bence..

Öyle kadınlar var ki ailesi boşanan kadın olma dese de gidip boşanıyor ve boşanınca haber veriyor. Kim ne diyebilir o saatten sonra ona.. Önce sizin ruh sağlığınız gerisi boş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…