Bitmek üzere olan 1 yillik evlilik icin 41 yasin istiyorum.

Bitmesin diye mi dua ?
Esinizde şiddet kadir bilmezlik ihanet anacilik varsa bitsin diye dua etmek lazım bence
Ihanet yok isinden evine gelir. Herseyi benimle yapmak ister. Ama ailesine ve evine dengeyi oturtamadi.onlar beni onaylasin istiyor. Bende onlarin yaptiklarina muhalefet edip ters tepince olmadi. Esimde onlari hakli goruyor. 2 gun once hocaya gittiklerini öğrendim mesajlarini gördüm.

I
Ihanet yok isinden evine gelir. Herseyi benimle yapmak ister. Ama ailesine ve evine dengeyi oturtamadi.onlar beni onaylasin istiyor. Bende onlarin yaptiklarina muhalefet edip ters tepince olmadi. Esimde onlari hakli goruyor. 2 gun once hocaya gittiklerini öğrendim mesajlarini
Ihanet yok isinden evine gelir. Herseyi benimle yapmak ister. Ama ailesine ve evine dengeyi oturtamadi.onlar beni onaylasin istiyor. Bende onlarin yaptiklarina muhalefet edip ters tepince olmadi. Esimde onlari hakli goruyor. 2 gun once hocaya gittiklerini öğrendim mesajlarini gördüm.
Esimde dahil oluyor bu olaylara . Hidayeti icin bir umut sadece.gitmek kolay cocugum yok.baglayan birsey yok ama sabretseydim keske demek istemiyorum. Belkide bu imtohanimmi bilmiyorum. Esim benden yana olsa inan umursamam.
Savasa bile giderim .

Böyle hacı hoca işleriyle uğraşan insanlardan ben cok korkarım. Herseyi de beklerim. Siz bu evliliğin geleceği için sadece allahtan hayırlısını isteyin .

Kisaca yazayim.
Gecmis konum da var di.
Esimle severek evlendik lakin.
Ailesinin gercekten menfaatci ve büyü muska konusunda ugrastiklari gercegini gördüm. Tersten ayetler okumalarini duydum. Bana da cok zararlari oldu. Esim tabiki bana degil onlara inaniyor ve arkamdan cok is ceviriyorlar. Ne yaptiysam esimi evine ceviremedim.burda var gibi ama akli orda. Anlatsam cok uzun surer. ( Esim bunlarin bu isleri yaptigini bildigi halde beni sucluyor ) ben ailemi dagitmak istemiyorum ama sabir edemiyorum.
Boşanın.

Selamun aleykum arkadaşlar.
Evliligim bitmek uzere. NNeterapiste yanasiyor ne baska birseye.tek carem dua.
Allahi vekil ettim baskada birsey elimden gelmiyor. Ben hergun okumaya çalışıyorum ama belki aramizda agzi duali birisinin vesilesiyle evliligim duzelir. Bana yardimci olurmusunuz.
Boşa gitsin yaa o senin değerini anlasın
Erkeklere değmez

Böyle hacı hoca işleriyle uğraşan insanlardan ben cok korkarım. Herseyi de beklerim. Siz bu evliliğin geleceği için sadece allahtan hayırlısını isteyin .
Bende korkuyorum inanin. Allahimdan hayirlisini istiyorim.
Bazen haddimi aşıp bazi dusuncelere kapılıyorum. ( sureleri tersten okuyor bir insan ve nasil Allahim musade ediyor buna diye.)
Bana yapilanlari geçtim.

X