Bitmek üzere olan 1 yillik evlilik icin 41 yasin istiyorum.

Bitmesin diye mi dua ?
Esinizde şiddet kadir bilmezlik ihanet anacilik varsa bitsin diye dua etmek lazım bence
Ihanet yok isinden evine gelir. Herseyi benimle yapmak ister. Ama ailesine ve evine dengeyi oturtamadi.onlar beni onaylasin istiyor. Bende onlarin yaptiklarina muhalefet edip ters tepince olmadi. Esimde onlari hakli goruyor. 2 gun once hocaya gittiklerini öğrendim mesajlarini gördüm.

I
Esimde dahil oluyor bu olaylara . Hidayeti icin bir umut sadece.gitmek kolay cocugum yok.baglayan birsey yok ama sabretseydim keske demek istemiyorum. Belkide bu imtohanimmi bilmiyorum. Esim benden yana olsa inan umursamam.
Savasa bile giderim .

Böyle hacı hoca işleriyle uğraşan insanlardan ben cok korkarım. Herseyi de beklerim. Siz bu evliliğin geleceği için sadece allahtan hayırlısını isteyin .

Boşanın.

Boşa gitsin yaa o senin değerini anlasın
Erkeklere değmez

Böyle hacı hoca işleriyle uğraşan insanlardan ben cok korkarım. Herseyi de beklerim. Siz bu evliliğin geleceği için sadece allahtan hayırlısını isteyin .
Bende korkuyorum inanin. Allahimdan hayirlisini istiyorim.
Bazen haddimi aşıp bazi dusuncelere kapılıyorum. ( sureleri tersten okuyor bir insan ve nasil Allahim musade ediyor buna diye.)
Bana yapilanlari geçtim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…