Bitkisel ürün ??

34esra86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2008
240
0
38
lancomenin ürünleri bitkiselmi?? arkadaşlar şu domuz yağı işi miğdemi bulandırdı max factor ve alex avien kullanıyorum lancomeninde gözkalemi var bunlarda domuz yağı varmıdır acaba?? bana tavsiye debileceğinz kalıcılığı iyi bitkisel makyaj malzemsi varmı ??? benneyaptımki

organik ürünleri kullan o zaman, mineralli ürünleri. a.s.
domuz yağı vs, sürüyle söylenti çıkartıyorlar. lancome gibi bir markada domuz yağı olsa bile ki zarar vercek bir şekilde olamaz mümkün değil, o kadar kontrollerden geçirilen, dünyaca ünlü 1 marka sonuçta. hem domuz yağı varsa nerden anlaşılcakki, eğer içindekilere yazılabilcek birşeyse, lancomeun rujunda ve rimelinde yok, baktım. ha içeriğine yazmıyorlarsa zaten her markada olabilir, yapılabilcek birşey yok. şahsen ben içim gayet rahat kullanıyorum ürünlerimi :nazar:

bugün dıscovery de kirli işler diye bir program var domuzyağı fabrikasına gittler ve adam dedikleri karşısında dehşete bütün bu yağları en çok nerede kullanıyorsunuz dediler kozmetik firmalarına veriyoruz tüm kozmetik ürünlerde kullanıyorlar dedi adam kulaklarımla duydum.... :KK43:

ben max factor ve lancomun içinde domuz yağı olduğunu düşünmüyorum.çünkü bu markalar yahudilere ait.yahudiler domuz yağı kullanmazlar onların dininde de haram

X