Bitiksel rnlerden rnler kullanan var m?

E

EU3

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU3
kızlar,secret garden ya da fulirim vb markalarda çıkan göğüs küçültücü yağlar var.kullanan var mı?ben secret garden kullandım ama sadece bir şişe.işe yaradı mı bilmiyorum.düzenli kullanıp sonuç alan varsa bilgi verirse sevinirim.ona göre devam edecemfisfisfis

• Konu Sahibi EU3
Küçültücü değil ama dikleştirici kullandım. Tek kelimeyle SUPER!!! Hala inanamıyorum! Ama tütsü gibi kokuyorum o ayrı :))
bir ufak tavsiye, yağı masajla sürdükten sonra stretch film ile sardım. Baen bütn gün, bazen de bir iki saat öyle bekledim. Bence etkisini arttırdı.

• Konu Sahibi EU3
sıklaştırıcı kremlerın cok zararlı oldugunu duydum benden solemesi

• Konu Sahibi EU3

canım ya sıkılaştırıcının adını özelden atarmısn lütfen mafoldumben

• Konu Sahibi EU3
herkese merhaba :) banada tavsiye edebıleceğiniz bır urun varsa buradan yazılamıyorsa msj atabılırmısınız.

• Konu Sahibi EU3
arkadaslar kayısı çekırdegı yagı ve buğday yagı bıde lımon karısımı göğslerinizi kuçultmenıze yardımcı olur hem doğal yan etkısıde yok bence denemeye değer.
bu söyledıgım yagları bı anda karıstırmayın ama hergun 1 çay kasıgı kayısı çekırdegı yagı ve bugday yagının içine bı kaç damla limon sıkıp karıstırın daha sonra masaj yaparak göğüslerınıze yedırın.farkı bence göreceksınız..hem fıyatı uygun hem bıtkısel dogal.ustelık sıkılastırıyorda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…