biten ilişkiden sonra sürekli arayan erkek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

sassyassyy

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
27 Mart 2017
9.509
48.090
merhabalar,bir arkadaşımın derdine 3 kişi çözüm bulamadık aklımıza buraya yazmak geldi.

bu arkadaşım geçtiğimiz aralık ayında bir kişiyle internetten konuşmaya başlıyor. bizim okulun secrets diye bi sitesi var ordaki bir itirafın altından çok alakasız bir sohbet başlıyor ve daha sonra da devam ediyor. final dönemi boyunca görüşmüyorlar hem kafalar karışmasın hem de sınav dönemi verimli geçsin diye. daha sonra birkaç kez arkadaşça kahve içiyorlar sonra tatil oluyor. tatilde kız ailesinin yanına gidiyor. bir sağlık problemi geçiriyor ve okuldan bir dönem izinli sayılıyor.

birlikte konuşurken çok iyi zaman geçiriyorlar. gece saat 1'den sabah 6'ya kadar telefonda konuştukları falan oluyor. iki yetişkin insan gibi cinsellik de konuşuluyor. karşılıklı snapler vs. arkadaşım belki de benimle uzun süre konuşmasının sebebi budur diyor.

mart ayında çocuk görüşmemek benim için bir sorun diyor ve kapatıyor konuyu kızı her yerden engelliyor. herkese yürümeye başlıyor. arkadaşım bu dönemde ölü gibiydi. bir yandan sağlık problemi,sürekli hastane ortamı,bir yandan terk edilmek derken tamamen yıkılmıştı. ama çocuk yeni kızlarla konuşuyor. daha sonra burdan da hevesini alıyor. haziran ortası gibi tekrar arkadaşıma yazıyor. konuşuyorlar. ama artık ara soğumuş,sürekli kavga. arkadaşım çocuğu seviyor bu arada. sürekli alttan alıyor. ama olmuyor yine kopuyorlar.

çocuk yaz okulunda ve ankara dışına çıkamıyor bu yüzden de canı sıkılıyor olacak ki sürekli geceleri arkadaşımı arıyor. arkadaşım bununla dalga geçer gibi konuşuyor ama aslında seviyor. birbirlerine böyle laf soka soka geceleri 2 saat konuşuyolar.

bu arada 2-3 kez görüşüyorlar. aralarında ilişki yok ama kahve içiyorlar. sonunda birbirlerinin hayatından çıkmaya karar veriyorlar. arkadaşım çocuğu engelliyor o da onu. kapanıyor konu böylece 20 gün konuşmuyorlar.

bu sürede arkadaşım tamamen iyileşiyor. 20 gün sonra okula başlayacak. çocuk bunun whatsapptan engelini kaldırıyor,arkadaşım da birkaç gün sonra kaldırıyor. dün çocuk telefon ediyor.niye kaldırdın engelimi falan filan. kız da sen niye kaldırdın diyor saçma bir tartışmaya giriyorlar. bu arada çocuğun sevgilisi var şuan. kız normal zamanda arkadaşımı taklit eden bir kız. aynı fakültedeler ve herkes bu kızın benim arkadaşıma her konuda özendiğini bilir. çocuk itiraf ediyor o sana benziyor ondan seviyorum diye. yalvarmaya başlıyor okul açılınca görüşelim,dersleri aynı hocadan alalım,ben her sabah seni okula giderken alırım falan diyor. sevgili tribine girmeye çalışıyor bir anda. sen evet dersen o kızı anında gönderirim bile diyor. arkadaşım da çocuğa hala bir şeyler hissediyor ama yediremiyor kendine.

şimdi size sorumuz şu,bu çocuğa tekrar şans verilir mi? hemen değilse de daha ileride? bana kalsa yüzüne bile bakılmaz ama arkadaşımı ikna edemiyoruz.

çok uzun oldu,karışık olduysa aklınıza takılanları sorarsanız cevap veririz. teşekkürler şimdiden.

Çocuğun yaptıklarını midesi alabiliyor demekki. Bence tutmayın. Arkadaşınız da aynı minvalde olabilir o çocukla, ileride sizi suclayabilir.

ya çocuk cidden çocuk gibi. bütün okul bilir onun nasıl bi maymun iştahlı olduğunu. kimse onu ciddiye almaz,genelde dalga konusudur. ama arkadaşıma anlatamadım. uyarımı yapayım,anlamazsa kendisi bilir.

ya çocuk cidden çocuk gibi. bütün okul bilir onun nasıl bi maymun iştahlı olduğunu. kimse onu ciddiye almaz,genelde dalga konusudur. ama arkadaşıma anlatamadım. uyarımı yapayım,anlamazsa kendisi bilir.

Siz nasıl anlıyorsanız, o da anlıyordur eminim. Bırakin bence. Belki de bu tarz bir sevgili ve hayatı tercih ediyodur

çocuk hiçbir surette yalnız kalmamış hep flört etmiş birileriyle. en zor zamanlarında yanında olmayanın en güzel, tatlı zamanlarda da yanında olmaya hakkı yok bence. pişman olacak adam baştan böyle hareket etmez.

çocuk zaten kendini belli etmiş uzak durması lazım gerçekten sevse bu tarz olaylara girmezdi zaten sakın ama sakın yüz vermesin belki başka kızlarada aynısını söylüyor nerden bilecek arkadaşın o sayfayı tamamen kapatsın

Arkadaşınız herşeyi gördüğü halde bir şans daha vermek istiyorsa kendi bilir.Sonuçta mutsuz olacak o.Acı bir tecrübeyle hatasını anlar.

Arkadaşınız herşeyi gördüğü halde bir şans daha vermek istiyorsa kendi bilir.Sonuçta mutsuz olacak o.Acı bir tecrübeyle hatasını anlar.

ikisi de okulda tanınan insanlar ama ilişkileri gizliydi. yani yakın çevre biliyordu. şimdi öyle bir çocukla çıkmış olması onu sosyal açıdan da kötü etkileyecek. bilmiyorum ben elimden geleni yapıyorum ama. sanırım dediğiniz gibi olacak.

arkadaşıma az önce söyledim bunları.hala çocuğu savunup "görüşmeden ilişki yürütmek zor" falan diyor. aynı sizin gibi düşünüyorum ben.

ben 6 yıldır uzun mesafe ilişki yürütüyorum. tabi ki sık sık görüşemiyoruz ama her fırsatta maddiyatı ayarlayıp birbirimizin yanına kaçıyoruz.
ne güven problemi ne aldatma yaşamadık çok şükür. sevene zor değil açıkçası. buradaki herkes arkadaşınızın iyiliğini düşünüyor ama ısrarcıysa yapacak bir şey yok. Hakkında hayırlısı olsun inşallah.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…