bısey dıkkatımı cektı

keri34

derinin annesi
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2007
1.718
5
ya kızlar benım dıkkatımı ceken bısey oldu belkı cok gereksız bır ayrıntı ama.bır derdım var yanı bu bolumde aldatmalarla ılgılı aldatılıyorum yada ıkıncı kadın gıbı konuları ısleyen arkadaslar hep yenı uyeler.bu aldatmalar bu yılmı hortladı yoksa bız dıger bolumlerde yazısırken aldatma konusunu ele almayımı unuttuk.sadece merak

ün yapma çabası olabilir canımkaydirigubbakcemile3

ben öyle düşünmek istemiyorum çünkü bir aldatılma hıkayesi duyunca en yakın arkadaşımın başına gelmişcesine üzülüyor ve internetin başından kalkıncada o kişiyi düşünüyorum. inşallah yoktur öyle birşey. belkide insanlar okuyucu olarak katılıyor başınada böyle birşey gelince paylaşmak istiyor yakınındakilerle konuşamadığı için.

buna ben de dikkat ettim.. ne zaman aldatma konusu geçse bakıyorum çoğunlukla yeni üyeler

hani hıristiyanlıkta günah çıkartmak vardır ya papaz efendiye..
burdada papaz biz oluyoruz işte

tahminim googleye aldatıldım yazıyolar ,bu site çıkıyo sorada üye oluyolar,ve yeni üye olmuş oluyolar kaydirigubbakcemile3

bence laf olsun diye yapıyolar bunları yapanlarda erkek olabilir bence ben öyle düşünüyorum valla:sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:

bende dikkat ettim hep aldatma konuları baktılar aldatma konuları kk çok konuşuluyor onalarda senaryo yazıyo bence

yada bu arkadaşlar aslında burda üye ama kimlikleri belli olsun istemediklerinden yeni nick yapıyor olabilir.. malum belki çevresince biliniyordur burda üye oldugu..

canım bende kotu dusunmuyorum tabıkı bende yazdıklarını okuyup uzuluyorum.kımse yanlıs anlamasın.sadece dıkkatımı cektı.altında bır art nıyet aramıyorum yanı

Bence aldatılmakla kimse ün yapmaya calısmaz. Allah korusun kötü bi durum bu. Kimse kimseye aferin ne güzel aldatılmıssın coooookkk yassaaaaaaaaaaaa dicek değil ya.

bence su olabilir. bu konu genellikle içe atılan bir mevzuudur. bir cesur cıkıp. derdim var aldatılıorummmm dediyse diğerleride bendeeeeeeeee die bagırmaya baslamıstır.
Aldatılan arkadasların tümüne sabır diliyorum. Eşlerini Allah islah etsin.
Benimkininde fikri kayarsa Allah tas etsin onuklava:

Ben yeni üyeler ve aldatmak mefhumu arasında çok sıkı bir bağlantı kuramadım genel bir yargı olmuş..
Benim görüşüm şöyle,bu talihsiz olayı yaşamış arkadaşlar bizlerle paylaşıyor yorumlarımzı bekliyor,diğer arkadaşlar da bundan kuvvet alıyor ,yani içlerine atmak yerine anlatıyorlar..Aralarında samimi olmayanlar da çokkk tabi,onlar da hemen çakıyorlar kanımcaşakkıdı

Son düzenleme:
Ben çoğunun 2. üyelikleri ile bunları itiraf ettiklerini edebildiklerini düşünüyorum..
Bu nedenle biz yeni üye gibi görüyoruz çoğunu.
Burada kendisi gibi davranmayıp bir sürü yakınlık arkadaşlık kuran kişilerde vardır muhakkak , internet ortamı sonuçta bu suni ortamı kaybetmemek yalanların ortaya çıkmasını istemeyenler bunu belirtmeden 2. üyelikle vicdan rahatlaması yaşıyorlar sanıyorum.
Ha bunu belirten katılımcılar da var , 2. üyelik aldım çünkü eşim akrabam esas üyeliğimi biliyor ve takip ediyor diyerek.
Kimisi de yalanda olsa bir anlık hayal kurarak egosunu tatmin etmek istiyor , yalanının ortaya çıkması durumunda da korunmak adına yeni üyelikle yapıyorlar bunu , misal : kendi evinin fotoğrafı diye , başkalarının evlerinin fotoğrafını koyanlar olmadı mı? Ballandıra ballandıra anlattılar evim şöyle evim böyle , paspas kaymış fotoğraf çekerken falan diye..
Velhasıl , yalancının mumu yatsıya kadar..

:roflol::roflol::roflol:

Aldatan Kadınlar Kulübüne döncek burası yakında-tatlicadiarzu-:roflol:

:lepi::roflol:

bende 2. üyelik alan kişiler diye düşünüyorum:1closedeyes:
yada bizlerle eglenmek için senaryoda yazıo olabilirlerşakkıdı

yönetmenlere yazsalarda sinemalarda izlesek dah amakbul olcek emme nes eişte:icecream:

hani hıristiyanlıkta günah çıkartmak vardır ya papaz efendiye..
burdada papaz biz oluyoruz işte

Aynen valla çok güzel yorum

bence laf olsun diye yapıyolar bunları yapanlarda erkek olabilir bence ben öyle düşünüyorum valla:sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:

Bazen bende düşünüyorum bunu

Buda ikinci bir ihtimal ve yüksek bir ihtimal..

Ne erkek nede kadaın için aldatılmak kolay birşey değildir. Tabi doğrusuda ver yalanıda ama yinede Allah göstermesin:enbuyukkk:

Hepsi değil bence.
Cidden dertli olanlar da var,sadece reyting yapmak için aldatıldım diyenler de var...
Konu ilerledikçe kendilerini belli de ediyorlar zaten....
:1closedeyes:

hımmmm 2. üyelik ihtimali olabilirmiş gercekten..doğru bi tahmınmıs

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…