bısey dıkkatımı cektı

ben buraya yeni üye olunca konu açmayı bilmiyodum kk dan bir kaç kişiye sordum da konu açmasını öğrendim.yani 50 60 msj dan sonra konu açtım.yeni üye oluyolar hemen ilk mesajlarında konu açıyolar nasıl oluyoki bu.

Ben çoğuna inandığımı söyleyemeyeceğim...
Maksat yeşillik olsun...
Bazıları en kralından bi konu bulup, insanların saf saf oltaya gelmesine, çözümler üretmeye çalışmasına, akıl vermeye kalkmasına, mest oluyor diye düşünüyorum....
Kim bilir belki de kahkahalarla gülüyordur, yorumları okudukça...
"Vay sazanlar, vayyy!!!" diyordur kimbilir... sengözlerimebaksanab

Bazı insanların genlerinde var bu... Hikaye yazmaya bayılıyorlar... Özellikle biz kadınların en hassas olduğu konularda...

Tabii ki bu, benim düşüncemmmmmm...

50 mesaj hakkı kaldıralak oluyor-tatlicadiarzu-
50 mesaj yokken millet cinselliğe girer bi başlık acar milleti birbirine düşürür izlerdi geridenkaydirigubbakcemile

Şimdide bir derdim vara acıolar:1closedeyes:
orada kapanırsa nere acıcaklar acaba:icecream:

yada bu arkadaşlar aslında burda üye ama kimlikleri belli olsun istemediklerinden yeni nick yapıyor olabilir.. malum belki çevresince biliniyordur burda üye oldugu..

Bence de kesınlıkle boyle olabılır.. a.s
Ama yazanların neredeyse %95 ı yenı uye gercekten.. a.s
Her kım olurlarsa olsunlar bu gercek hep var.. burdakıler gercek olmasada..
Allah yardımcıları olsun ne dıyeyım.. benneyaptımki

evet bu benimde dikkatimi çekti.bazıları senaryo yazabilir ama bir kısmıda aldatılınca yardım amaçlı googleden yazınca burayı bulup üye oluyor olabilirler

Şu son zamanlarda bu aldatmalar arttı ve gerçektende hep yeni üyeler.
Bence de eski üye çekindiği tanındığı için tekrar başka nickle üye oluyo:jeyyar:

aynen..geçen seneden beri buradayım bu ay içerisinde okuduğum aldatma olayları kadar bir yıl içerisinde okumamışımdır..ben de kendi başıma gelmiş gibi üzülüyorum valla...içimi daraltıyor artık bu konular

konunuzu Hiçbir Başlığa uymayan yazılar bölümüne taşıyorum..
sevgiler...

olabilir ben yadırgamıyorum
asıl nickiyle çekinen kişiler üyelik alıp yapıyor olabilir gayet normal
ikinciside bir erkek aldatılmayla alakalı baslık neden açsın ki çok saçma hiç o konuda şüphem olmaz benim
cinsellikle alakalı saçma birşey olsa belki evet açabilir

bu benimd edikkatimi çekti
belkide kimselerin kendilerini bilmesini istemiyorlar
bundan dolayıda yapıyor olabilirler.

eğer dediğiniz gibiyse,herkesin bilmesini istemedikleri özellerini değişik nikle anlatıp destek bekleyen eski üyelerdir.
kimse yeni üye olup hemen özelini anlatmaz,sanmıyorum

ben yakında 1 senelık uye olucam..okadar değil istatıstıklerım bu bı çelişki

ben hakketten yeni üyeyim. bu bölümüde sitede neler var diye bakarken gördüm. ilk başta tesadüfen iki konu açtım biri güldünya dizisi ile ilgili biri yeğenlerimle ilgili kendmi suçlu hissettiğim bir konu. ama şuan konu açmak istesem önce bi bakmam lazım çünkü onları bile nasıl açtığımı anlayamadım yani tessadüf oldu. bu arada yazışmalarda önceki yorumları alıp altına cevap falan veriyorlar hala o nasıl yapılıyor bilmiyorum. bu arada yeğenlerimle ilgili konu açtığımda bile korktum acaba tesadüfen yeğenlerimden biri görüp güvenlerini kırarmıyım diye. bu da acemiliğimden kaynaklanan bir korku sanırım. bana bi kişi özel mesaj göndermiş ona teşekkür etmeyi bile beceremedim. (kusura bakmasın) bunları belki yeni üyedir yada değildir diye konuşmuşsunuz o yüzden yazdım. derdim var kösesini gördüğümde çok şaşırdım çoğu konu aldatılma bende okuyorum onları ve şaşırıyorum. bazı kişiler ana haber bülteni gibi dakka başı ne olduğunu falan anında yazıyor. bu da bunlar senaryomu diye düşündürüyor.

bana da bi kısım kurgu gibi geliyor. onlar zaten yazılanlardan belli oluyor geri kalanda eski üyeler aldatılmayı hazmedemeyen yada gerçek hayatta tanıdığı insanlar bunu öğrenmesin diye yapıyorlar gibi geliyor. mesela benimde burda arkadaşımın arkadaşının arkadaşı tanıdıklarım var ve beni biliyorlar açıkçası her özelimi niye bilsinler canım ...

bazıları eski üye,2 ci nick açıp sorununu, yazıyor. sanırım,kk tarafından çok iyi bilindiği için ,kendi nickiyle sorununu anlatmak,istemiyor.
birde yeni üyeler var. onların bir kısmı ,gerçekten sorunlu...gerçek yaşadıklarınıı yazıyor... ama birde diğerleri var ki.. amaç,,eğlence,dikkat çekerek egoyu tatmin etmek,....
bunlardan bazıları, ,senaryoyu buluyorlar, yazıyorlar...aradan biraz daha geçiyor,o ara düşünüyorlar,akıllarına yine bir şeyler geliyor, tekrar yazıyorlar. ..dizi gibi izliyorum ,ben de... bazen ,kendimi konuya kaptırıyorum,hani diziye kaptırırsınınız ya, bile bile gerçek olmadığını,hah, işte o şekilde.. bende iki yorum yazıp çıkıyorum. böyle devam edip gidiyor işte... ...

Son düzenleyen: Moderatör:
ben aslında,hepsi olmasada bir kısmının aslında burda farklı nickle devamlı üye olduklarını düşünüyorum.
hani orda konu açan üye nıckı stepne.
dıkkat edın sonrasında bır daha online olmuyorlar..
yada gelen sadece o konu için gelıyor , alacağını alıyor anlatıyo dınlıyo sonra yoluna devam.

demekki size gercekci gelen konuya yorum yazip gercek olduguna inanmadiginiz konuyada ilgi gøstermeyip cikacaksiniz..

yeni üyeler diyorsun ya; ben kendimce fikrimi belirteyim hemensengözlerimebaksanab

kişiler ruhsal olarak sıkılınca paylaşacak birini arıyor. buralara yazmak için de üye olmak gerektiğinden yeni üyeler konu açmış oluyor. örenğin ben erkek arkadaşımla ayrılmadan önce bununla ilgili bölüme girmiyordum hiç:içelim: ne gerek vardı ki...

ama şimdi barıştım yine girmiyorum:dance: bunun gibi bişi işte.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…