Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Kandilimiz mübarek olsun inşaAllah kızlar bu arada Meryem suresinde secde var buna dikkat edin okurken bu önemli en nasıl yapıldığını bilmiyorum ama araştırır sanız bulursunuz sanırım :KK200:

Doktora da yazdırablrsn veyada yazdırmadan da alablrsn fark etmiyor folbiol 5mg al kullan ben onu kullanıyorum 2 aydan beri günde 1 tane tok karnına içiyorum sende öyle uygula banada burda ankaradakı devlet hastanesındekı doktorm demedi iç yada içme diye kendi istnbldkı doktorumu aradm söyledim eczaneden folbiol 5mg al günde 1 tane tok karnına iç dedi..gttm aldım 2 aydan beri ve halen de kullanıyorum kutunun içinde 4 paket var o 4 paket 3 ay gidiyor.. mutlaka kullan çünkü bebeğin gelişimine çook faydası yararı var bebek yoksa bile bebeğe hazırlık yapıyor bnce bi googleden araştır bakın aklına yatarsa kullan
Dün adet oldum yani diğer aya kaldı ümidim. Dualarinizda unutmayın beni de

Aktif ÜyeÜye
Yeni
Arkadaşlar merhaba daha önce de çok kez yazdım biliyorum ama son ilişkinin üstünden 40 gün geçti ben reglde oldum ama reglden sonra kasık bel sırt göğüs ağrılarım arttı doktora gittim kondomla geri çekilme yaptığımız için ihtimal vermedi hamile değilsindir dedi kan testi yapmadı idrar tahlilinde enfeksiyon çıktı lökosit4 epitel62 çıktı 3 antibiyotik kullandım ağrılarım hafifledi ama göğüs sızlamam arttı aralıklı olarak 40 gündür regl olduğum halde test yaptım hep negatif ama bugün silik çıktı böyle bir şeyin ihtimali var mı sizce yine çok uzun yazdım afedersiniz testi tekrarlayacağım doktor idrarda pozitif görürsen gel kan testi yaparız dedi ama 5-6 gün evde görümcem falan olacak bu 5-6 gün kafayı yememem için yardımcı olur musunuz ve yumurtlama döneminde ben afedersiniz tuvalette taharetlenirken 2 kez 4 gün arayla yumurta akı gibi akıntım oldu hiç böyle akıntım olmamıştı hamilelikle bi alakası var mıdır yaşım 20

Insaallah onu alıp baslicam bu ay. Insaallah bu ay hayırlı haberleri aliriz artik:)
Bence hiç bekleme nekdr erken başlarsan okadr iyi olur mutlaka kullan inşlh hayırlı hbrler alırız rabbim tez zamanda yüzümüze güler inşlh valla yarn bnmde adetimin 1. Günü inşlh adet olmam ama neblm karnımda ağrılar kasıkda ağrılar var adet olucam gibi görünüyor.. eğerki adet olmazsam eğerki hamileysem apartmana tatlı lokum dağıtıcam bebeğimde sağlıklı sıhatli doğduğnda ise kurban kesicem tğm ihtyç sahibi olana dağıtıcam adak adadım rabbim inşlh kabl eder adağımı dualarımı rabbim inşlh senınde dualarını kabl eder arkadaşım..

Bence hiç bekleme nekdr erken başlarsan okadr iyi olur mutlaka kullan inşlh hayırlı hbrler alırız rabbim tez zamanda yüzümüze güler inşlh valla yarn bnmde adetimin 1. Günü inşlh adet olmam ama neblm karnımda ağrılar kasıkda ağrılar var adet olucam gibi görünüyor.. eğerki adet olmazsam eğerki hamileysem apartmana tatlı lokum dağıtıcam bebeğimde sağlıklı sıhatli doğduğnda ise kurban kesicem tğm ihtyç sahibi olana dağıtıcam adak adadım rabbim inşlh kabl eder adağımı dualarımı rabbim inşlh senınde dualarını kabl eder arkadaşım..
Insaallah sen bu hayırlı Haberi alırsın canım. Adakların ne güzel. Rabbim insaallah sana hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder. Bana da diğer ay insaallah:) amin ben de hamilelik boyunca Hatim indircem bakalım insaallah nasip olursa:) insaallah rabbim kucaklarimizi tez zamanda hayirlisyla doldurur:)

Merhaba birşey sormak istiyorum 16 kasım son adetim 5 gün sürdü 25. De yumurtlama başladı ve birlikte olduk. Alerjim arttı eczaneye gittim. Ama gebelik ihtimali var dedim veremem doktor kontrolunde alabilirsiniz dedi. Kadın doğum hastanesi aciline gittim kan tahlili icin adet gününün geçmesi lazim dedi. Ama alerjim çok dedim. Ve idrar testi yaptılar. Mantıkli mı ?

Merhaba birşey sormak istiyorum 16 kasım son adetim 5 gün sürdü 25. De yumurtlama başladı ve birlikte olduk. Alerjim arttı eczaneye gittim. Ama gebelik ihtimali var dedim veremem doktor kontrolunde alabilirsiniz dedi. Kadın doğum hastanesi aciline gittim kan tahlili icin adet gününün geçmesi lazim dedi. Ama alerjim çok dedim. Ve idrar testi yaptılar. Mantıkli mı ?
İdrar testinde ne çıktı ki? Bence tekrar gidin sorarlarsa adetim geçti diyin yada gerçekten geçtiğinde gidin zaten gebe değilseniz muhtelemen 10 gün içinde regl olacaksınız

İdrar testinde ne çıktı ki? Bence tekrar gidin sorarlarsa adetim geçti diyin yada gerçekten geçtiğinde gidin zaten gebe değilseniz muhtelemen 10 gün içinde regl olacaksınız
Doğal olarak negatif çıktı çok yeni çünkü görünmez idrarda .doktora tekrar gitmedim. Sonuçlara netten baktım ama anlamadim doğal olarak :)

Doğal olarak negatif çıktı çok yeni çünkü görünmez idrarda .doktora tekrar gitmedim. Sonuçlara netten baktım ama anlamadim doğal olarak :)
Lökosit epitel oranları gözüküyorsa yüksekse idrar yolu enfeksiyonu oluyor ve hamilelikte idrarda epitel sayısı yüksek olur diye okumuştum ne kadar doğru bilemem:)

Lökosit epitel oranları gözüküyorsa yüksekse idrar yolu enfeksiyonu oluyor ve hamilelikte idrarda epitel sayısı yüksek olur diye okumuştum ne kadar doğru bilemem:)
Sonuç bu idrarda gebelik negatif yazıyor ama üstleri anlamadım

Eklentiler

• Screenshot_20171202-234906.png
    Screenshot_20171202-234906.png
    66,9 KB · Görüntüleme: 50
Sonuç bu idrarda gebelik negatif yazıyor ama üstleri anlamadım
Eşim sağlıkçı olduğu için bi kaç şey biliyorum o yüzden söyledim ama bi sorun yok değerlern normal bence yani doktor değilim tabi bir şey diyemem ama senin dediğin gibi erken adetin geçtiği gün kan testi yaptır bence adet olmazsan

Eşim sağlıkçı olduğu için bi kaç şey biliyorum o yüzden söyledim ama bi sorun yok değerlern normal bence yani doktor değilim tabi bir şey diyemem ama senin dediğin gibi erken adetin geçtiği gün kan testi yaptır bence adet olmazsan
Haklısın alerjim o kadar çok arttiki gitmek istedim yarın ege universitesi hastanesine gideceğim en iyisi o :) teşekkürler

merhaba size bir şey sormak istiyorum ama bilginiz varsa cevap verirmisiniz.ben 1 ay önce doktora gittim yumurtalık kistim oldunu söyledi.tüpümün biri tıkalı dedi.yasmin yani doğum kontrol hapı verdi ve kislerin vücuttan atılması veya küçülmesi için dedi.bende kullandım eşimle korunmasız ilişkiye girdik kafamız da rahattı en azından tüpüm tıkalı ve hap kullanıyorum diye hap bitti adet oldum 2.sürdü. daha sonra doktora gittik ve kistler vücuttan atılmış dedi. ama içime şüphe düştü şu günlerde sıcaklığım arttı terlemeler başladı ve birde kasık ağrıları başladı adet olucakmışım gibi. ayın 16larında adet olmam lazım. bir bilginiz varmı hem tüpü tıkalı hemde hap kullandığı halde hamile kalan varmı aranızda yoksada duymuşsanızda yazarmısınız.

merhaba size bir şey sormak istiyorum ama bilginiz varsa cevap verirmisiniz.ben 1 ay önce doktora gittim yumurtalık kistim oldunu söyledi.tüpümün biri tıkalı dedi.yasmin yani doğum kontrol hapı verdi ve kislerin vücuttan atılması veya küçülmesi için dedi.bende kullandım eşimle korunmasız ilişkiye girdik kafamız da rahattı en azından tüpüm tıkalı ve hap kullanıyorum diye hap bitti adet oldum 2.sürdü. daha sonra doktora gittik ve kistler vücuttan atılmış dedi. ama içime şüphe düştü şu günlerde sıcaklığım arttı terlemeler başladı ve birde kasık ağrıları başladı adet olucakmışım gibi. ayın 16larında adet olmam lazım. bir bilginiz varmı hem tüpü tıkalı hemde hap kullandığı halde hamile kalan varmı aranızda yoksada duymuşsanızda yazarmısınız.
Yumurtluyor olabilirsin canım :KK66:

Kızlar yaa bana da fikir verin. Adet tarihim 28-29 kasımdı anneannemi kaybettim ama zamanında hastalandım. Hastalanma dediğim kahverengi akıntı 2 gün sürdü 2.gün klozete oturduğumda azıcık bir kan damladı sonrasında kanlı akıntım olmadı. Genel olarak kahverengi böyle mukuslu bir akıntı gibi oldu. Bundan sonra göğüslerim şişmeye başladı ve şuanda kocamanlar yeniden adet olcakmışım gibi içimde fırtınalar kopuyor hatta gece sağımdan soluma dönerken bile ağrı oluyor. İdrar testi alsam mı?öyle hamilelil beklentimde yok ama olsun çok istiyorum. Böyle olan var mı? (Akıntım da mevcut beyaz ve ara ara açık sarılı)

X