Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Kızlar benimde adetim 4 ekim ama benim 1 haftadır karnım ve kasıklarım çok ağrıyor öksürürken bile sancı oluyor gece uykumdan uyaniyorum kasıklarımdaki ağrıdan başım 1 haftadır ara ara ağrıyor bacaklarım 2 3 gün çok ağrıdı ve uykudan vazgeçemiyorum bugünde saat başı tuvalate gitmeye başladım saat 5ten beri 7 kez gittim tuvalate duan edin kızlar erken gebelik testi almak istemiyorum ama bakalım dayanabilcem mi siz ne düşünüyorsunuz

Merhaba, aynı belirtiler bende de olmuştu. Sol kasığıma ani bıçak saplanma hissi oluşuyordu ve tuvalete kamp kuracak hale gelmiştim nerdeyse :) kasık ağrımı adet sancısına yormuştum ama adetim 3 gün geciktikten sonra idrar testi yaptım ve net bir şekilde 2 çizgiyi gördüm. Tabi sonrasında Dr.a da gittim her şey yolunda çok şükür. Erken bir idrar testi yaptırıp hayal kırıklığı yaşamaktan korkuyorsan adetin bi kaç gün gecikse bile kan testi yaptırmanı tavsiye ederim, kan testi yanılmaz. Bu sürede kendini yormamaya özen göster :KK66:
hakkında hayırlısı olur inşallah

Merhaba arkadaşlar
Benim adetim 1 hafta geçti idrar testim çok silik pozitif çıktı doktora gitti alttan ultrasonla baktı hamilesin dedi kan testi istedi bugün öğleden sonra sonucu almaya hemde doktorla görüşmeye gidim internetten test sonucuna baktım beta hcg 17.1 çok düşük geldi bana buna benzer durum yaşayan var mı

Merhaba arkadaşlar
Benim adetim 1 hafta geçti idrar testim çok silik pozitif çıktı doktora gitti alttan ultrasonla baktı hamilesin dedi kan testi istedi bugün öğleden sonra sonucu almaya hemde doktorla görüşmeye gidim internetten test sonucuna baktım beta hcg 17.1 çok düşük geldi bana buna benzer durum yaşayan var mı

Gec dollenme ihtimali dusunulur once sanirim canim.Vide takip edilir.Artışın önemli normal ilerledikten sonra bisy olmaz canını sıkma hemen.Beta hcg takip edilir :)

Gec dollenme ihtimali dusunulur once sanirim canim.Vide takip edilir.Artışın önemli normal ilerledikten sonra bisy olmaz canını sıkma hemen.Beta hcg takip edilir :)
İlk değer 17.1
2. 8.99
3. 5.33
Kanamam yok daha doktor pazartesi çağırdı kanamam baslamazsa ilaç vericek malesef

İlk değer 17.1
2. 8.99
3. 5.33
Kanamam yok daha doktor pazartesi çağırdı kanamam baslamazsa ilaç vericek malesef

Kendi kendine baslar belki.Mudahaleye gerek kalmaz insallah.
Allah gonlune gore versin♡

Herkese merhaba banada yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Adetimden 4 gün önce idrar testi yaptığımda ikinci çizgiyi silik şekilde gördüm. Bugün olmam gereken adet tarihimden 3 gün gecikti hastaneye gittim ultrasonda rahim duvarın kalınlaşmaya başlamış (14mm) dedi fakat başka bişey gözükmedi. kan verdim ve kan değerim 435,5 çıktı doktor çok iyi yükselmiş haftaya gel belki keseyi görürüz filan dedi ama benim ilk olduğu için açıkcası kafam çok karıştı kaç haftalık,dış gebelik olma ihtimali var mı ?

Herkese merhaba banada yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Adetimden 4 gün önce idrar testi yaptığımda ikinci çizgiyi silik şekilde gördüm. Bugün olmam gereken adet tarihimden 3 gün gecikti hastaneye gittim ultrasonda rahim duvarın kalınlaşmaya başlamış (14mm) dedi fakat başka bişey gözükmedi. kan verdim ve kan değerim 435,5 çıktı doktor çok iyi yükselmiş haftaya gel belki keseyi görürüz filan dedi ama benim ilk olduğu için açıkcası kafam çok karıştı kaç haftalık,dış gebelik olma ihtimali var mı ?

Valla benim icimden gozunaydin demek geldi :)
Gayet normal canim stres yapip kendini sikintiya sokma hem onemli zamanlar zaten.Şuanlık kesenin gorunmemesi normal.Haftaya gorunur buyuk ihtimalle.
Istersen gun asırı kan tahlili ver beta hcg takibi icin,icin daha rahat olur.
Insallah cok guzel haberler bekliyordur seni ♡

Valla benim icimden gozunaydin demek geldi :)
Gayet normal canim stres yapip kendini sikintiya sokma hem onemli zamanlar zaten.Şuanlık kesenin gorunmemesi normal.Haftaya gorunur buyuk ihtimalle.
Istersen gun asırı kan tahlili ver beta hcg takibi icin,icin daha rahat olur.
Insallah cok guzel haberler bekliyordur seni ♡
Çok çok teşekkür ederim hem söylediklerinizle içimi rahatlattığınız için hemde güzel dilekleriniz için :KK200:

Arkadaşlar cevaplarsanız bir sorum olacak inşallah benim kasıklarım da ağrı var belimde ağrıyor ara ara karnımda şişlik hissediyorum acaba hamilemiyim adetime de çok var ama merak ediyorum

Arkadaşlar cevaplarsanız bir sorum olacak inşallah benim kasıklarım da ağrı var belimde ağrıyor ara ara karnımda şişlik hissediyorum acaba hamilemiyim adetime de çok var ama merak ediyorum
Merhaba şuan size cevap vermek için çok erken bi insan olabilirim ama yinede yazmak istedim :) benim test sonuçlarıma göre şuan hamileyim ve ben belirtileri çok çok erken yaşamaya başladım hatta şöyle söyleyim eşimle birlikte olduktan hemen sonra kasık ağrısı çekmeye başladım daha önce adet zamanımda bile hiç kasık ağrısı çekmediğim için şüphelendim hemen ve görünüşe göre haklıymışım. İnsandan insana değişiyormuş ben 2 hafta önceden araştırmaya başladım erken gebelik belirtilerini hemen hemen hepsi vardı testte bile 4 5 gün öncesinde çıktı. Yani erken diye olmicak diye bişey yokmuş onu anlamış oldum sizinde inşallah öyledir ama yinede test yapmak için bekleyin çünkü ben testte pozitif çıkmadan 1 gün önce test yaptığımda negatif çıktı ertesi gün pozitif çıktı demekki 1 günde bile değişebiliyor

Kızlar merhaba ben en son 11 Eylül de adet oldum..bu ay adet günüm bugün aslında ama dün sabah açık pembe kan geldi peçeteye sonra her tuvalete gittiğimde sadece peçeteye bulaşan pede bile bulaşmayan pembe bir akıntım var akşamda kahveye döndü bugünde yine pempe akıntı devam ediyor yine pedi kirletecek kadar değil.baş ağrım ve kasık ağrım çok sabahta mide bulantım vardı..bana yardımcı olur musunuz.hamiş olabilirmiyim

Kızlar merhaba ben en son 11 Eylül de adet oldum..bu ay adet günüm bugün aslında ama dün sabah açık pembe kan geldi peçeteye sonra her tuvalete gittiğimde sadece peçeteye bulaşan pede bile bulaşmayan pembe bir akıntım var akşamda kahveye döndü bugünde yine pempe akıntı devam ediyor yine pedi kirletecek kadar değil.baş ağrım ve kasık ağrım çok sabahta mide bulantım vardı..bana yardımcı olur musunuz.hamiş olabilirmiyim

Bence en iyisi kan ver,lekelenme yasadiginida söyle :) belki de ilac verir canım erteleme boşuna.

Kızlar normalde 5 gün için de adet olmam lazım ama herhangi bir belirti yok genelde oluyordu ama hamilelik le ilgili de pek bi belirti yok arada böyle kasiklarima batma oluyor ve başım dönüyor arada birde akıntı var günlerdir sizce hamile olabilir miyim gün geçmeden test de yapmak istemiyorum unutkanlık istemiyorum ama bebeğim olsun çok istiyorum

Çok sabırsız bir insanım hemen doktora gidip öğrenmek istiyorum bugün sonucu buraya yazcam inş hamileyimdir canım olmassa negatif çıkarsa şans artık napayım valla :KK200:

Arkadaslar herkese merhaba reglime 5 gun var ama ilk defa bu ay göğüs uclarimda acı ve yanma hissi var dokunaniyorum bile:KK43:bu ay klomen kullandim onun etkisi midir yoksa bu bir gebelik belirtisi midir gebelik tecrübesi eski ya da yeni müjdeli haberi alanlar cevaplayabilir mi benjm gibi olupta hamile olduğunu ogrenen:KK43:

Merhaba benm beta hcg 0.119 cikti bi onceki sonuc 0.100du yukselme olmus gebelik varmidir kafam karisti :)

Kızlar mehaba ben adetin 26.günü kan verdim bhcg 0.01 çıktı dün gece yani 33.günde bebetime diye test yaptım pozitifti bayağı pembe çizgi çıktı pek güven olmuyormuş o teste eşim şimdi predictor Express diye bi test aldı bilen var mı bu testi kızlar sizce benim durumum ne

Kızlar mehaba ben adetin 26.günü kan verdim bhcg 0.01 çıktı dün gece yani 33.günde bebetime diye test yaptım pozitifti bayağı pembe çizgi çıktı pek güven olmuyormuş o teste eşim şimdi predictor Express diye bi test aldı bilen var mı bu testi kızlar sizce benim durumum ne
Dijital test o da canm normalde diyolar adetten 6 gun once sonuc veriyo diye bi dene onu eger cikmazsa kanda bidaha baktir birz gecince insallah bebisinn vardirr haber ver banada testi yapnca :)

X