Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
kızlar 15 gündür tatildeydim, evime bugün geldim , ve bebekmiş, hamilelikmiş hiç aklıma gelmedi. bugün bat günüm, ve daha gelen giden yok, daha önceden yığınla temin ettiğim gebelik testlerimden bir tanesini eve gelir gelmez yaptım, tabi ki ilk idrar değil sonuca ne dersiniz?

DSC_0496.JPG

Kızlar canlarim bişey sorucam benim adetime daha 1 hafta var ama bugün sabah peçete sildigimde azcik kahverengi lekelenmem oldu akşam yine baktım yok acaba bu yerleşme kanaması olabilir mi sizde de oldu mu acaba böyle bişey

Kızlar merhaba, sizle birşey paylaşmak ve fikir almak istiyorum.8 aydır bebek istiyoruz. adetime 10 gün kaldı bugün itibariyle fakat 1 haftaya yakındır adet olacam gibi bel,karın ve kasık ağrısı çekiyorum,göğüslerimin ucu acıyordu onlar geçti bugünlerde.akşam acillik olacaktım mide ağrısından şimdide bu çıktı,akşam yattığımda midem kaynadı ve acı su geliyor ağzıma,bulantı var gibi hissettiriyo kendini ara ara amaçok bariz değil. bu nedir sizce, bebekmi, hastalıkmı, yaşayan varmı?

merhaba kızlar .. ben bu ay preesed jel var ya onu kullandım. bu ay hislerim çok farklı hamile gibi hissediyorum :KK43:
sat 10 ağustos. en son adetim 5 gün gecikmeli geldi, parçacıklı ve yoğun geçmişti. o 10 içinde de başlarda yoğun en son da lekelenme şeklinde bitti. size sorum şu. adetin 10 ,12,14,16,18,20,22.. ilişkiler böyle devam etti.ben 12 ve 14 . günlerde bi tuhaf oldum.yani şüphelendim. şöyle ki iki gün falan göğüslerim yandı ve uçları sızladı. özellikle bir gün hangisiydi hatırlamıyorum 12 veya 14. günki ilşkiden sonraki gün acayip fena oldu uçları..üfledim inanın. güneş yanığı gibi cayır cayırdı o bölgem :O .. ve bu ay kasık ağrım bel ağrım o zamandan beri hiç geçmedi. sabahları ara ara midem bulanıyor. iştah konusunda çok değişken oldum. acayip bi uyku hali ve yorgunluk yaşadım.hala da yaşıyorum. bi ara akıntım oldu sarı-beyaz arası. göbeğim çok şişti bi anda kilo almış gibi 3 aylık gebe gibi duruyorum.duygusal değişikliklerim de var. bat a 7- 8 gün var göğüslerim biraz hassas ve uçları dik dik. bunlar belirti olabilir mi acaba ya ? jel den dolayı biraz daha umutluyum. hayırlısı ama bu ay 7. denememiz. Rabbim inş bana da nasip etmiştir anneliği :/

İnsallah canım bendebcok istiyorum benimde batima 6 gün war iki gündür kahwerengi lekelenmem war inşallah yerleşme kanamasidir kirmizilara dönmez Rabbim istiyen herkese wersin inşallah

Merhaba arkadaşlar dün soru sormuştum sanrm kimsede olmadı umutlanmak istemyrm ama neden diyede soruyorum. Kasıklarım dün pıtpıt diye atıyordu ve ikigündür hem Özellikle akşamları çok gazlıyım hemde aşırı derecede uykum geliyor sanki Nuri Alço gazozu içmiş gibi uyuyorum

Merhaba arkadaşlar dün soru sormuştum sanrm kimsede olmadı umutlanmak istemyrm ama neden diyede soruyorum. Kasıklarım dün pıtpıt diye atıyordu ve ikigündür hem Özellikle akşamları çok gazlıyım hemde aşırı derecede uykum geliyor sanki Nuri Alço gazozu içmiş gibi uyuyorum
benim de bu ay adetten önce kasıklarım pıt pıt diye atıyordu ama adet oldum

ooo hemde nasıl
aslında gebelik belirtileriyle adet belirtileri birbirine çok benziyor
o yüzden ayırt etmekte zorlanıyoruz
Aynen göğüs hassasiyeti gaz oluyor ama benim adet olduğumda gaz oluyor öncesinde olmuyordum. Kendimi polyana gibi hissetmek istemyrm ama

Aynen göğüs hassasiyeti gaz oluyor ama benim adet olduğumda gaz oluyor öncesinde olmuyordum. Kendimi polyana gibi hissetmek istemyrm ama
çok umut etme o zaman, ben etmiyorum artık akışına bıraktım yoksa çok kötü hayal kırıklığı oluyor
ne gerek var, boşver
bak bende bugün adet oldum.. üzüldüm mü kesinlikle hayır. çünkü adet bile olamayan insanlar var. adet olabilmek demek, yumurtlayabilmek demek, zaten gebelik için önemli olan da bu. demek ki daha zamanı değilmiş diyorum.

Hanimlar merhaba uzun zamandir siteyi takip ediyorum bilgi almaya calisiyorum ama benim bir sorum var ne olur yardimci olun. 5 agustosta adet oldum ve dogum kontrol ilacini biraktim. Esimle yumurtlama gunlerine gore birlikte olduk. Mide bulantim, bel agrim, kasiklarimda agrim vs var. Pazartesi kan testi yaptirdim negatif cikti. Bugun adet olmam gerekiyordu hapa gore hap kullanmadan once 30 gune birdi. Dun cok az kahve leke geldi. Adet oluyorum sandim olmadim. Bugun de dune gore daha az lekelenme var. Ne oluyor ? Hamile olma ihtimalim var mi ne kadar bekleyeyim bir test icin daha?

çok umut etme o zaman, ben etmiyorum artık akışına bıraktım yoksa çok kötü hayal kırıklığı oluyor
ne gerek var, boşver
bak bende bugün adet oldum.. üzüldüm mü kesinlikle hayır. çünkü adet bile olamayan insanlar var. adet olabilmek demek, yumurtlayabilmek demek, zaten gebelik için önemli olan da bu. demek ki daha zamanı değilmiş diyorum.
Doğru söylüyorsun. Bende olcam gibi karnım ağrıyor. Napalım sağlığımız yerinde şükür

Arkadaşlar merhaba, adetime 4-5 gün var bugün tuvalette peçeteye çok hafif bir kan geldi yarısı yumurta akı kıvamında şeffaf yarısı çizgi çizgi kan sonra 2 kere daha çıktım tuvalete böyle bir şey olmadı. Yumurtlama günlerimde birlikte olduk bir haftadır kasık sızlaması vardı adet olcakmışım gibi, sizce yerleşme kanaması olabilir mi bu? 2 gün önce idrarda gebelik testi yaptım(normal olandan, erken değil yani :)) tek çizgiydi üzülmüştüm, şimdi böyle olunca yeniden umutlandım ...

merhabalar erkek arkadaşımla bir birlikteliğimiz oldu içime boşalma gerçekleşmedi ancak adet dönemim 7 gün gecikti
aşırı stres yaptım geciktiği için göğüslerimde herzamanki adet öncesinde olduğu gibi hassasiyet var karnımda şişlik var dün bir anda ani bir kanamam oldu tuvalate girdiğimde adet oldum zannedip sevindim ancak daha sonrasında klasik adet döngümde olduğu gibi kanamam devam etmedi pembe renkte sadece peçeteye bulaşan leke haline geldi :KK43: lütfen cevap verirseniz bu neden olur test yapmaktan korkuyorum beklerken kalp krizi geçirebilirim ya hamileysem korkusuyla:KK43:((

Merhabalar yine ben ve yine ayni konu. Oraya buraya yazip duruyorum. Sabirsizim cok. Hamilelik belirtilerinin arasinda midir bilmiyorum ama. Bugun burnuma kisa sureli cok yogun bir sekilde mandalina kokusu geldi. Mandalinayi gectim evde limon bile yok :KK45: acaba hamile miyimdir arkadaslar??

merhabalar erkek arkadaşımla bir birlikteliğimiz oldu içime boşalma gerçekleşmedi ancak adet dönemim 7 gün gecikti
aşırı stres yaptım geciktiği için göğüslerimde herzamanki adet öncesinde olduğu gibi hassasiyet var karnımda şişlik var dün bir anda ani bir kanamam oldu tuvalate girdiğimde adet oldum zannedip sevindim ancak daha sonrasında klasik adet döngümde olduğu gibi kanamam devam etmedi pembe renkte sadece peçeteye bulaşan leke haline geldi :KK43: lütfen cevap verirseniz bu neden olur test yapmaktan korkuyorum beklerken kalp krizi geçirebilirim ya hamileysem korkusuyla:KK43:((
Muhtemelen hamilesin test yaptın mi canim? Leke gibi geldiyse adet degildir

arkadaşalar mrb benim atamam oldu bir yıldır ayrıydık eşimle yarın kavuşuyoruz ve direk bebek denemelerine başlıycaz ama bi sorum var ben iltihabi bağırsak hastası olduğum için nexium kullanıyorum sürekli onun yerine ne kullanabilirim?

X