Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Kızlar merhaba, benim BAT ım cumartesi günü 5 günüm kaldı yani. Sizce 4 gündür devam eden kasık ağrısı normal midir? Sağ da da oldu solda da. Ama şimdi sanki ortaya geldi gibi. Sanki vajinamdan bişi çıkacakmış gibi oluyor. Bi fikri olan var mı? Bu arada biraz göğüs hassasiyeti de hissediyorum. Ve ayaklarım ceset gibi bumbuz oluyor vücudum sıcak olmasına rağmen.

Kızlar merhaba benimde bat 15 nisan yani pazartesi günü. Benimde göğüs hassasiyeti dışında pek belirtim yok gibi. Sürekli takipteyim vücudumu, ne zormuş hamile kalmak.

kizlar lütfen yardimmmmm
ayin 19 da adetimin gelmesi lazim di ama bugün geldi kahverengimsi kafama takilan gcen hafta persembe belimde ve kasiklarimda agri vardi ve tuvaletden sonra peceteye avuc ici büyüklünde kan geldi tam kirmizi ilk basta korktum daha sonra int.de yerlesme kanamasi seklinde yazilar vardi ve o kandan baska kanamam olmadi ve adetime daha 9 gün vardi o günden beri belimde agrilar devam etti hala daha var ve arada gögüs uclarim sizliyo bugün hatta o kadar umutlandimki test bile almistim eger 19 undan sonra gelmez gecikme olursa yaparim die aranizda bu tarz bisey yasayip da hamile oldugunu ögrenen varmi cünkü adetim cok düzenli her ayin 19 unda geliyo hic sekmedi bu zamana kadar ama bu yasadiklarim icime suphe dusurdu kizlar lutfen buna benzer biseyler yasayaniniz varmi

öncelikle şunu söyliyim çok fazla yorgunum,halsizim,unutkanlık azcık var bacaklarım agrıyo adet daha olmadım ama duzensız benım haftaya belkı olurum ama hamılelık belırtılerı var sankı. karnımda bebek varmış gibi hissediyorum. akşam erken sabah yataktan kalkamıyorum sonra bütün gün başım dönüyor işe gidemedim dün tansiyonum düştü bugün işteyim hiç birşey yapasım yok ama :KK43: neyse sizce hamilemiyimmmm ?daha kusma yok ama 1 hafta once kalca kemıgım agrımaya baslamıstı söylermısınız lutfeen

Ben 2 bucuk senelik evliyim ve Cocuk yapmaya karar verdik :) yumurtlama dönemimde iliskiye girdik sonrasindada tabiki.. Cok umutluyum yaşim
22 ve ben cok bebek sahibi olmak
İstiyorum :) esimde suan istiyor doktora kontrole gittigimde hic bir sorun olmadigini soylemisti.. Gögüslerimde hassasiyet var unutkanlik var azbirsey yorgunlugum cok oluyor belki calisiyorum
Ondan ama dahada cok yorgun oluyorum.. Karnimda adet olacakmisim
Gibi agri var adetime 3 gün kaldi karnimin icinde birseyler oluyor sanki insallah bebis vardir cok umutluyum bu sefer istahsizlik da var arada bulanti hatta yediklerim bogaza kadar gelme de oluyor karnimdada sislik var ve atesim yukseliyo surekli..
Bana YARDİM edin lütfen cok sabirsizlaniyorummm aranizdada böyle olup hamile olan varmiii?
Cok tesekkur ediyorum simdiden

Son düzenleme:
öncelikle şunu söyliyim çok fazla yorgunum,halsizim,unutkanlık azcık var bacaklarım agrıyo adet daha olmadım ama duzensız benım haftaya belkı olurum ama hamılelık belırtılerı var sankı. karnımda bebek varmış gibi hissediyorum. akşam erken sabah yataktan kalkamıyorum sonra bütün gün başım dönüyor işe gidemedim dün tansiyonum düştü bugün işteyim hiç birşey yapasım yok ama :KK43: neyse sizce hamilemiyimmmm ?daha kusma yok ama 1 hafta once kalca kemıgım agrımaya baslamıstı söylermısınız lutfeen

Canim insallah hamilesindir :) egerki adet olmazsan tekrar yaz haber edersen sevinirim :)

bana biri yardım etsin .... 11 aylık evliyim eşimde bnde 6 aydır korunmuyoruz. ama bir türlü bebeğimiz olmadı acaba neden?

bana biri yardım etsin .... 11 aylık evliyim eşimde bnde 6 aydır korunmuyoruz. ama bir türlü bebeğimiz olmadı acaba neden?

merhaba
Oncelıkle doktora gıttınız mı?
esının sperm hızı
senın kanalların acıkmı
yumurtlama duzenın ve yumurtlama catlaman
bunların hepsıne doktorun bakması ve ıkınızde de sorun yoksa kafanızı rahat tutarak calısmalara devam etmenız gerekıyor
ama mutlaka doktorla gorusup ıcınızı rahatlatın derım

Arkadaslar bu ay adetim gecikeli 5 gün oldu test yapsammi yapmasammi diye dusunuyorum?? Ümitlenmek de istemiyorum
Bebis bekliyorum insallah gelir bu ay :KK43:

kafam çok karışık kalbim buruk
ilişkiden sonra bugün 8 gün dayanamadım kan testi yaptım değer 2 çıktı ama forumda okudum en erken 12 günde çıkıyor diye yazmış arkadaşlar bu değerin değişme şans varmı 8. günde beta hcg 2 çıktı yani
az da olsa umudum varmı
normalde bugünlerde adet olmam lazım her ay 3 gün geri gelir30 martt 27 nisanda olmuştum adetimi
bu ay 24 yada 25 mayıs ta gelmeliydi ben hala hasta olmadım fakat testte de 2 çıktı
çok istiyoruz bu ilk denememiz yumurtlama dönemini kaçırdık adet tarihininde 5-6 gün önceki ilişkide hamile kalma olasılığı nedir bayanlar az da olsa umut varmı nolur yardım edin

kızlar sabaha kadar idrar yanmasıyla uyandım 1 saat uyamamdım belki de...enfeksiyo muur acaba? belirti olsa çok erken ..yine de bilemedim..ilişkiden birkaç gün sonra böyle belirti olaiblir mi acaba?şimdi de sırtım ağırıyor.ve bu yanma olayı beni mahvediyor...

merhaba hanımlar,
bizde artık çocuk düşünüyoruz eşimle.
sizlere sormak istediğim birşey var özellikle hamile olan veya çocuğu olan bayanlara.
biz geçen ay korunmayı bıraktık fakat 2 hafta şehir dışı misafirlik nedeniye ilişki olmadı.onun dışında aman aman uğraşmadık.
2 3 kere ilişkiye girdik fakat ben hemen banyoya gittim belemedim hiç,beklendiği üzre o ay hamile olmadım.
şimdi gene deniyoruz eşimle.
fakat şöyle bir sıkıntı var sizde de oldu mu merak ediyorum,
eşim içime boşalıyor ama ben tutsam içimde,geri çıkıyor spermler.
böyle bir yaşayıpta hamile kalanınız var mı?
bir de...
illa ilişkiden sonra bir müddet beklemek mi gerekiyor?
beklemeden gebe kalanınız var mı?

merhaba hanımlar,
bizde artık çocuk düşünüyoruz eşimle.
sizlere sormak istediğim birşey var özellikle hamile olan veya çocuğu olan bayanlara.
biz geçen ay korunmayı bıraktık fakat 2 hafta şehir dışı misafirlik nedeniye ilişki olmadı.onun dışında aman aman uğraşmadık.
2 3 kere ilişkiye girdik fakat ben hemen banyoya gittim belemedim hiç,beklendiği üzre o ay hamile olmadım.
şimdi gene deniyoruz eşimle.
fakat şöyle bir sıkıntı var sizde de oldu mu merak ediyorum,
eşim içime boşalıyor ama ben tutsam içimde,geri çıkıyor spermler.
böyle bir yaşayıpta hamile kalanınız var mı?
bir de...
illa ilişkiden sonra bir müddet beklemek mi gerekiyor?
beklemeden gebe kalanınız var mı?

beklemene gerek yok zaten canım içine boşalması yeterli hamile kalmak için

kızlar bir şey soracağım. Dün idrar testi ve kültürü yaptırmak için doktora gitti. Çünkü çok fazla yanmam var. İdrarımı doldurduğum kaplardan birinde beyaz bir sürü parçacık vardı. İlaçla korunuyordum ve Mayıs ayının başında korunmayı bıraktık. Bu arada nerdeyse her ayda 2-3 tane ilacımı içmeyi unuttuğumda oluyordu. İnternette araştırma yapınca açılan bütün sayfalarda idrardaki beyaz parçacıkların hamilelik belirtisi olduğu yazıyor. İhtimali var mıdır sizce? Bu arada en son 18 mayısta adet oldum.

slm kıslar bende bişi sormak istiyorum adet olmadan 4 gün önce eşimle birlikte olduk mayısın 13 de adet oldum 19 bitti 10 gün sonra pembemsi leke şeklide sonra kahverengiye dönen lekelenme tarzında bişi oldu 3 gün lekenme oldu oda bittişu an belim ve kasıklarım ağrıyooo bu arada eşimlede birlikte olmadık nasıl yanii hamile olabilirmiyim daha adet olmamada var ağrılarım neden ................

arkadaslar adetten 10 gun once gırılen ılıskıde hamıle kalınarak , o ay adet gorunur mu ? Adet yanıltıp gelebılır dıyorlar bu dogrumu gebelıgın ılk haftalarında adet gelır mı yanıltır mı ?

arkadaslar adetten 10 gun once gırılen ılıskıde hamıle kalınarak , o ay adet gorunur mu ? Adet yanıltıp gelebılır dıyorlar bu dogrumu gebelıgın ılk haftalarında adet gelır mı yanıltır mı ?

Evet, duydugun bilgi dogru.Herkesin yumurtlama gunu farkli adetten once kadinin yumurtlama gunune denk gelmisse hamile kalinabiliyor.Eger hamilemiyim diye icinde bir suphe varsa yaptiracagin basit bir kan testinde gorulebilir hamile olup olmadigin.Idrar testinde hamilelik degeri daha gec cikiyor yaklasik bir ay sonra gorulebilir.Ama kan testinde bunun hemen tespiti mumkun.Allah herkese hayirli kuzucuklar nasip etsin.Konunu gorunce cevaplayim istedidim civciv :)) Uzun zamandir sadece konulari okuyordum cevap yazmaya vaktim pek olmuyor iki kucuk yaramaz sagolsun:))

X