Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Evet Kızlar regl Den hemen Sonra yumurtlama olurmu Sizce?
Benım Reglm bitti kahve rengı lekelendım sadece
Ve 3 gun surdu
Şimdide beyaz uzayan renksız kokusuz sarı akıntım var ?

ben sanırım böyle bişey bi yerde okumuştum en sağlıklısı ovulasyon canım

ben sanırım böyle bişey bi yerde okumuştum en sağlıklısı ovulasyon canım

haklısın cnm bu ay ovulasyon testı alıp kullanmalıyım
ya bırde ates takıbıde yapıyorum
atesım yataktan cıkmadan 36,5 lerde seyredıyor
oglen falan olctugumde 37 36,6 seyredyor anlamadım :S

Selam kizlar,ayin 5. De adet olmam gerekiyordu ve hala olmadim.bu sabah test yaptigimda negatif cikti sizce ne yapmaliyim bi kac gun daha bekleyip doktora mi gitmeliyim yada test yanlis sonuc veriyor olabilir mi aklim cok karisti off yardim ederseniz cok mutlu olurum

6 gun gecmıs cnm bence bı kan baktır hayırlısı olsun umarım bebıs vardır varmı belırtı faln

6 gun gecmıs cnm bence bı kan baktır hayırlısı olsun umarım bebıs vardır varmı belırtı faln

İstahim baya bi acik canim dun test yaptim negatif cikti,sonucta 5. De olmam gerekiyordu cikar diye dusunuyordum olsa ama iicene hevesim gitti.bide hic bisi yapmasam da cok yorgunum bacaklarim asiri derecede agriyor :)

İstahim baya bi acik canim dun test yaptim negatif cikti,sonucta 5. De olmam gerekiyordu cikar diye dusunuyordum olsa ama iicene hevesim gitti.bide hic bisi yapmasam da cok yorgunum bacaklarim asiri derecede agriyor :)

Kızlarrrr adetıme daha 15 gun var ve bugun benım Acık pembe rengınde kanamam oldu :S

sonucun ne cıktı bu arada lotus

Son düzenleme:
Yok canim yapmadim cumartesi gunu tekrarlicam tabi o zamana kdr regl olmazsam.
Surekli regl oldum saniyorum bi bakiorum ki hala bisi yok :S
-pembe kanamana gelince canim cidden bi fikrim yOk

Yok canim yapmadim cumartesi gunu tekrarlicam tabi o zamana kdr regl olmazsam.
Surekli regl oldum saniyorum bi bakiorum ki hala bisi yok :S
-pembe kanamana gelince canim cidden bi fikrim yOk

e tatlım bı kan yaptırsan :S
Canm yerlesme kanaması olabılır dıye bılıyorum sımdı kesıldı batma var kasıgımda sadece anlamadım ya

gecen gun tes yapmıstım poztıftı kanda negatıf cıkmsıtı gecen hafta :S

sımdıde bu

Canim biz iş dolayisiyla kucuk bir ilcede yasiyoruz ve burda gebelik icin kan testi yapilmiyor.
Baska bi klinikte tekrar yaptir kan testini bazi yerler yanlis sonuc verebilir.İdrar hala pozitif mi cikiyor ,aslinda ilk kana gecermis hormon ama dedigim gibi baska bi klinige git derim aklinda suphe kalmasin.
Bugun hemsire komsumla konustum idrar testi icin erken en erken bu cuma bak dedi bende bekliorum artik ama cok zor bisi beklemek seni cok iyi anliorum,hele o 2. Cizgiyi gormus birisin sen heyecanin daha farklidir.

Haklısın cnm ya bekle bıraz daha hala ıdrar tesı yapıyormusun pekı ?
idrara bakmadım ondan sonra bıdaha hıc
Eşim o hastaneyı hıc begenmıyor laboratuarıda dısardaymıs yanı yanlıs olabılırmı bılmıyorumda

yerlesme kanaması oluyormus bole adetıme daha 15 gun var anlamadım vallahı
o cızgıyı gormek cok guzel bıseydı ya 1 gece bıle olsa tum uykumuı verdım :/ ama ertesı gun mahvolmustum
negatıftı ıste ama sımdı kı bu kanamaya anlam veremedım

OlAbilir canim ama bende hic oyle bi lekelenme olmadi,buyuk ihtimLle hamile olmadigimi dusunuorum bu yuzden,burda ne kdr forum okuduysam herkesin lekelenmesi olmus :S
Bak esinde benle ayni gorusteymis bi baska klinige git derim.

OlAbilir canim ama bende hic oyle bi lekelenme olmadi,buyuk ihtimLle hamile olmadigimi dusunuorum bu yuzden,burda ne kdr forum okuduysam herkesin lekelenmesi olmus :S
Bak esinde benle ayni gorusteymis bi baska klinige git derim.

Tatlım herkez lekelenecek dıye bı sey yokkı :S fazla yazılanlara takılma derım
regl uzerınden kac gun gectı

Ayin 5. De olmam gerekiyordu canim 7 gun oldu malesef ciksa cikardi die dusunuorum :S
Sen kac gum geciktin

adetim gecikti. en son 15 ocakta adet görmüştüm. sadece 25-26-27 ocakta eşimle birlikte oldum. geri çkilme yöntemini kullanmıştık(ne kadar koruyosa o da artık) evde test yaptım negatifti. kan testi de yaptırdım o da <12 negatif çıktı sonuç. doktorum adet olmazsan 10-15 gün sonra tekrar gel bazen gebelik olsa bile geç belli olabiliyor dedi... hiç hamile gibi değilim... psikolojik olarak mı geçikiyorum yoksa???

mrb arkadaşlar bende 2 yıldır gebe kalmak için çaba gösteriyorum.geçen ay soğan suyu içtim.belime bardak vurup yakı yapıştırdım.ovulasyon testiyle yumurtlama günümü öğrendim felan şimdi adetime 4-5 gün var.ama karnımdan sesler geliyo.benden adetten önce böyle sesler gelir.yinemi adet olucam bilmiyorum.hamile kaldığındada bu sesler olurmu.aynı ağrıların gebelik olduğu ayda yaşandığını biliyorum ama bu ses beni çıldırttı.çok üzüldüm.ne olur bana dua edin ( yada gebe kalmak için neler yapabilirim.lütfen yardım edin

e sen doktora falangıtmedınmı bu 2 yıl ıcınde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…