Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
selam kızlar kafam cok karışık hic gecikmeyen adetim bu ay 3 gun gecikti.icim icimi yiyo biz 2 ay once doktora gittik ve doktor eşimin sonuclarının cok kotu oldugunu yuksek ihtimal tüp bebek dedi.offffff

öncelikle bence tek doktorla kalmayın cnm moralinizi de bozmayın eğer adetin düzenliyse ve geciktiysen bi idrar testi al yap evde şimdi ya da yrn kan tahlili yaptır beta hcg ölçtür için rahatlasın var ya da yok diye kendini yormazsın en azından

ya burasının yanılma payı pek yok bence araştırma hastanesi zekai tahir burak bide benim eşim şeker hastası.ama ben bekleyemicem yarın bi test yapcam.ilgine teşkkrler canım

ya burasının yanılma payı pek yok bence araştırma hastanesi zekai tahir burak bide benim eşim şeker hastası.ama ben bekleyemicem yarın bi test yapcam.ilgine teşkkrler canım

İyi sabrediyorsun ben senin yerinde olsam hemen gidip eczane bulmuş, testimi almış da yapmıştım bile :)

reglim 2 gün önce bitti,idrar yoluyla test yapsam mı yapmasam mı karar veremedim daha sonuçtan korkuyorum ama kasıklarımda ağrım var.yardımcı olur musunuz?

reglim 2 gün önce bitti,idrar yoluyla test yapsam mı yapmasam mı karar veremedim daha sonuçtan korkuyorum ama kasıklarımda ağrım var.yardımcı olur musunuz?

Bence bir test yap cnm ya da kan tahlili de olabilir. Kararsız kalmaktan iyidir sonuçta eğer olmadıysa bile yeni döneme başlarsın bir an önce

Bence bir test yap cnm ya da kan tahlili de olabilir. Kararsız kalmaktan iyidir sonuçta eğer olmadıysa bile yeni döneme başlarsın bir an önce

test yapacağım sonucu bildiririm.testi şimdi yapsam olur değil mi?gerçi ovulasyon günüme az kaldı

merhaba arkadaşlar burada yeni üyeyim aslında sorulara nasıl cevap veriliyor bilmiyorum,yada nasıl soru soruluyor bilmiyorum ama konuya cevap ver dedim :) Benim buradaki tecrübeli bayanların bilgilerine ihtiyacım var ,10 aylık evliyim ve artık bir bebğimiz olsun istiyoruz.Ateş ölçme yöntemini denemek istedim ama bir türlü anlayamadım,forumda paylaşılanlarıda okudum ordanda anlayamadım,şöyle bir durum var ovulasyon testine göre yumurtlama dönemim 11-17 tarihleri arasındaydı,ama ateş ölçtüğümde hep ya3 gün 36.00 yada 1 gün 36.02 ben bu durumu anlayamadım.Bilgilerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler

test yapacağım sonucu bildiririm.testi şimdi yapsam olur değil mi?gerçi ovulasyon günüme az kaldı

Cnm ben seni anlamıyorum sanırım ovulasyon günü derken sen neyi kastediyorsun? üstüne gördün ve bittiyse zaten çıkar idrar testinde olur tabi ki )

Merhaba hoşgeldin cnm,
Adetlerin düzenli ise bat(beklenen adet tarihin yani)tan geriye doğru 14 gün say yumurtlama günün o gündür. yumurtlama gününden 3 gün önce 3 gün sonra gün aşırı ilişkiyle istediğin olur sanırım. Ateş ölçme yöntemi ile ilgili olarak da şöyle diyebilirim her sabah yataktan çıkmadan aynı saatte ağızdan ölçsen daha iyi olur da kol altı da olur ve not et hepsini ilk önce ani bir düşüş olur sonra da normalden biraz daha fazla olur derecen o düşük olan gün baya önemli bu iki üç günü iyi değerlendirmek lazım ) Aslında bir de ovulasyon testleri var istersen bir dahaki ay test de kullanabilirsin Ama en mantıklısı adet bittikten sonra gün aşırı ilişki bir sonraki adet tarihinden 10 gün falan önceye kadar mesela ))
Umarım yazdıklarım yardımcı olur sana

cevabınız için teşekkür ederim.Yardımcı olacağını düşünüyorum,kafamı en çok karıstıran ovulasyon testiyle ateşin tutmamasıydı,Ama bakalım adetime çok var daha,ovulasyona göre bugun yumurtalama günümün son günü,ateşte pek bi değişiklik olmadıgı için tam anlayamamıştım.Artık hakkımda hayırlısı .Tekrar teşekkür ederim cevap için

bende de aynı sorun var gibi ateş ölçmede iyi değilim teste göre hareket ettim açıkçası hakkımızda hayırlısı o zaman

Merhaba arkadaşlar sizlere bir sorum olacak,Bu durum herkese göre değişkenlik gösterir ama hamileliğin erken belirtileri sizde neler oldu, mesela illa erken belirtilerde göğüslerde koyulaşma olur mu,Beni biraz bilgilendirir misinzi.

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım ve sormak istediklerim var,yardımcı olursanız çok sevinirim acil olursa bide çok çok çok mutlu olurum...ben en son 2 ayı söyleyecek olursam eylül ayının 19unda ekim ayının 17sinde adet oldum,ve 3 gün önce beta hgc testi yaptırdım hamilelik çıkmadı,bugünde yanı beklenen adet günümde idrar testi yaptım sonuç çıkmadı günüm 1 gün geçti acaba hamilemiyimdir yani daha belli olmamış olabilirmi ilerleyen günlerde belli olma ihtimali nedir,istiyorum bizde bi bebegimiz olsun :S

Cnm ben seni anlamıyorum sanırım ovulasyon günü derken sen neyi kastediyorsun? üstüne gördün ve bittiyse zaten çıkar idrar testinde olur tabi ki )

Günaydın armena ben tam anlatamadım testi dün yaptım ve sonuç olumsuz hamiş değilim ben üstüne görmemişim adet olmuşum moralim bozuk.ovulasyon derken ilk adet gününden sayılmaya başlayan 12,14,16ncı günleri kastediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…