Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

Güle güle kullan kalplerini)) 27-29-31-2-4 şeklinde ayarla bence benim de 27 ekimde regl olmam gerek ama olmasam da olur ) Heyecanlı bekleyişteyim yani inşallah sağlıklı bebişlerimiz olur

Canım ben regl günümü ayarlamadım, evlilik çizelgemi hazırladım ama çizelgede sanırım bir hata var, ayarlamada sıkıntı yaptım gb yabancı yazıyo hep pek anlayamadım açıkçası. bu arada burdan baktım 27 ekim yumurtlamada düşük ihtimal, 28-29-30 orta/yüksek ihtimal ama o 31 i varyaaaaa en yüksek zamanmış. Kasım 2 ye kadar çalışmaya devam etmemiz lazım ötesi yok. Bu ay hamile kalmak için canımı dişime takacam o derecee bi de çin takvimi olayı varya, hani ben şimdi kasımda hamiş kalsam acep erkek mi oluyor kız mı ???

Evlilik çizelgen olduğu belli zaten cnm 8 ay kadar olduğu yazıyor işte. google a yaz çin takvimi diye orda bi tablo çıkıcak yaşın ve hamile kaldığın aya göre belli oluyor ordan kız erkek falan. Ama hepsi nasip kısmet işi ya:) hayırlısı o zaman Allah yardımcımız olsun

merhaba kızlar adetim 3 gün gecikti akıntım var ve ağır kokulu mide bulantısı var göğüste ağrı ve şişkinlik var .... test yaptırmadım henüz ...1,5 aylık evliyim ve 1 kez hastalandım...hamile olabilir miyim? :44:

merhaba kızlar benimde adetime 1 hafta var ama göğüslerim fena şişti ve ağrı var sürekli acıkıyorum kasıklarımda ağrı başladı ve belimmmm özellikle sabahları kopcak gibi ağrıyo evet erken daha 1 aylık evliyiz ama bunlar belirti olabilir mi

hamileyim kızlar

Hayırlı olsun arkadaşım, Rabbim kucağına alıp mis kokusunu içine çekmeyi nasip etsin inşallah..

sevincim kısa sürdü bebeğimi kaybettim salı günü öğrendim geçen hafta çarşamba günü lekelneme başladı ve cuma günü kaybettim... çok kötüyüm kızlar...

sevincim kısa sürdü bebeğimi kaybettim salı günü öğrendim geçen hafta çarşamba günü lekelneme başladı ve cuma günü kaybettim... çok kötüyüm kızlar...

canım benim bunlar hep imtihan kendini bırakma.. zor bişeydir eminim yaşadığın insan öğrenir öğrenmez hayaller kurmaya başlıyor bile... allah yardımcın olsun inşallah en kısa sürede içindeki yara iyileşir...

Çok geçmiş olsun cnm Allah bir daha böyle şeylerle sınamasın hiç birimizi Bir an önce kendini topla da tekrar olur inşallah. Hiç moralini bozma hemen hemen her kadın yaşıyor bunu bir çoğu farketmiyor bile adetim gecikti regl oldum sanıyor. İnan ki üzüldüğün ve zaman kaybettiğin için kendine daha çok kızacaksın...çok çok erken olan bişey sonuçta ve korunma gerektirecek bişey değil bence tabi bi doktorla görüş istersen ama eğer istiyorsan bence hemen başla

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım ama forumu uzun zamandır takip ediyorum.Ben 3 yıllık evliyim artık bebek istiyoruz ve bu ay denemeye başladık.Adetim 23-28 gün aralığInda geliyor ama bu ay değişik bir durumla karşılaştım ve kasıklarımda ağrı,şişkinlik,başdönmesi,belimde ağrı,göğüslerimde duyarlılık hissediyorum.Adet mi olacağım yoksa hamişmiyim kestiremiyorum.

adetin geçti mi ya da kaç günün var cnm ona göre bişiler konuşabiliriz? İnşallah hamişsindir hakkında hayırlısı

5kasım geçti 13 kasımı bekliyorum bakalım ne olacak heyecanlanıyorum ama az önce pembe lekelenme gördüm

üzgünüm adet oldum arkadaşlar.bu düzensiz gelişler beni sinir ediyor bunun sebebi kist rahatsızlığı geçirdim 3 ay önce 2 ay hiç sekmedi bu ay gelişinde anormallik var ama belkide üstüne görme olmuşumdur ne yapabilirim?

evet üstüne görme olabilir bekle biraz bence kısa sürer zaten üstüne ise.

selam kızlar kafam cok karışık hic gecikmeyen adetim bu ay 3 gun gecikti.icim icimi yiyo biz 2 ay once doktora gittik ve doktor eşimin sonuclarının cok kotu oldugunu yuksek ihtimal tüp bebek dedi.offffff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…