Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
selam bacularrr...

bende eskisi gb giremiyorumm...biraz netin gıcıklığından birazda burda muhabbet olmayınca çıkıp gidiyorum ondann..
ben ara ara soğuyodum topiktenn -ki bu hepimize arada oluyo sanırımm...
ama yıldıza katılıyormm..ben hhamileliğimi an be an burda paylştımm...yelizin ayşenin ve naneninkinede burda
ortak olmak istiyorum inşalllhhh... :emir_bebek:
hadi bakimm..güzell çalışınnnn.. :KK23:

selam bacularrr...

bende eskisi gb giremiyorumm...biraz netin gıcıklığından birazda burda muhabbet olmayınca çıkıp gidiyorum ondann..
ama yıldıza katılıyormm..ben hhamileliğimi an be an burda paylştımm...yelizin ayşenin ve naneninkinede burda

slm canım
hoş geldin bundan sonra sık sık gel olurmu ömer bebek nasıl büyüyomu bizimki parmakklarını ısırıyo
inanın izindeyken ben burdaki sohpetimizi özledim
zaten yazın çoğumuz tatile çıktık koptuk biraz bari kışın toparlanalım

burdan hemşomada özellikle çağrı yapmak istiyorum
ne olur gel

sende burdan tinkere seslensen canım

slm canım
hoş geldin bundan sonra sık sık gel olurmu ömer bebek nasıl büyüyomu bizimki parmakklarını ısırıyo

ne olur gel

canım iyiyim bende..7/24 fevziyleyimm..çok güzell onla vakit geçirmekkk...bulutlarınn üstündeyim hala..
bizimkide ısırıyor parmaklarını..keyifli olduğu zamann...bide çığlık ata ata yiyor parmaklarını..sanki dünyanın en lezzetli şeyii...
bayılıyorum o haline..

tınkera malum yerde söyledimm...bakalım gelirmii...

selam bacularrr...

selam elif :) inşalah burada daha fazla paylaşmaya devam ederiz.

ama hergün girip yazalım ki soğumasın uzak kalarak soğuyo bebeğiolanlara bişey diyemıyorum helekı daha minnaksa zor :)

güldüğüne göre yılbaşı için bi hazırlığın var:KK33::KK33::KK33::KK33:

hee yılbaşı gecesı aşna fişna yaparak geçerse tüüm yıl aşna fişna yaparlar ehehehe biz kocişle 2009 a öle girdiydik :KK17: :KK17: :KK17: :KK52:

slm canım

ne olur gel

ayy bu kız hala tinkerin kendi çıktıgını sanıo yaww
canım tinker topigi bırakacak en son insan malesef talihsiz bi şekilde siteden uzaklaştırıldı

selam bacularrr...

cnm hoşgeldinnnn evet ara ara heo sogukluklar oluyo ama geçicek inş .bu ay olmadı ama önümüzdeki ay çokk çalışcam çokk :KK70:D

canım iyiyim bende..7/24 fevziyleyimm..çok güzell onla vakit geçirmekkk...bulutlarınn üstündeyim hala..
bizimkide ısırıyor parmaklarını..keyifli olduğu zamann...bide çığlık ata ata yiyor parmaklarını..sanki dünyanın en lezzetli şeyii...
bayılıyorum o haline..

tınkera malum yerde söyledimm...bakalım gelirmii...
canım sen işe başlamadınmı benim için bırakıp gelmek öyle zor ki öğleyin gögüslerim sızlıyoooo şimdi aradım sesi geliyor yavrumun
ayy bu kız hala tinkerin kendi çıktıgını sanıo yaww
canım tinker topigi bırakacak en son insan malesef talihsiz bi şekilde siteden uzaklaştırıldı
talihsiz olan şeyi bi anlasam sorun çözülecek
:KK19::KK19:uzaklaştırılacak kadar ne yaptıki

Bende bende geldimmm:)
hoş geldin canım
Eeee kızlar hani topik artık sabit değildi :26: hala sabit görünüyo bendeeeeeee :KK37:

sende hoş geldin canım bebeşin hayırlı uğurlu olsun allahım analı babalı büyütsün

canım sen işe başlamadınmı benim için bırakıp gelmek öyle zor ki öğleyin gögüslerim sızlıyoooo şimdi aradım sesi geliyor yavrumun talihsiz olan şeyi bi anlasam sorun çözülecek
:KK19::KK19:uzaklaştırılacak kadar ne yaptıki

hoş geldin canım

sende hoş geldin canım bebeşin hayırlı uğurlu olsun allahım analı babalı büyütsün

hoşgeldiniz kızlarrrrrrrr:nazar::nazar::nazar: meloş hoşgeldünnnnnnnnn:nazar::nazar::nazar:

nagişşş rica ettim aldılar tekrar sabiteeee

amiiinn canım aminn :) :) :)

düzeldi artık canım geri sabite alındı :)

hoşgeldin tatlımm :)

hoşbulduk hoşbulduk hoşbulduk... :KK16: :KK16:

wuuu ekşınlımı gireceksiniz yılbaşını :KK23: :KK23: :KK23:
yelizim test yapmışsın negatif çıkmış kırmızıların günü bugünmü?

ayşem sen ne zaman test yapıyosun:)

kıslar bakın diycem internetten alış veriş yapınca aldığımız ürünlerin linklerini birbirimizle paylaşalım hem indirimlerden de haberdar oluruz hem de fikir alışverişinde bulunuruz
iş yerinde öle yapıyoz kargo geliyo sora hep beraber açıyoz zevkli oluyo
:KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:
beim acayip alış veriş yapasım var:KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK37:

hoşbulduk hoşbulduk hoşbulduk... :KK16: :KK16:

wuuu ekşınlımı gireceksiniz yılbaşını :KK23: :KK23: :KK23:
yelizim test yapmışsın negatif çıkmış kırmızıların günü bugünmü?

ayşem sen ne zaman test yapıyosun:)

Söylemicem sürprizz canım eheheheh :KK1: Ama şöyle söyleyım çok fazla yok

testim evde hazır :) reglım gectıgı gun yapıcam :) ama pek umudum da yok gibi

çünkü hiç öle bişi hissetmıyorum normalkı kadar cok aşna fişnamız bile olmadı yanı bu ay :)

soğuktan bi tarafımız donduğu için heeç öle şeler düşünemedik :KK9: yum. günlerinde o yum. sıvısı geldıgı zamanalr çalıştık ama

bilemiycemm hayırlısı olsun inşallah daha çook zamanımız var olur heralde yavas yavas :) hem kilo verıyorum ya su an :)

onun için de acele etmıyorum ne kadar zayıfken hamıle kalsma o kar bana :) 9 kg verdım 47 :nazar: gunde heyo :KK70:

kıslar bakın diycem internetten alış veriş yapınca aldığımız ürünlerin linklerini birbirimizle paylaşalım hem indirimlerden de haberdar oluruz hem de fikir alışverişinde bulunuruz
beim acayip alış veriş yapasım var:KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK37:

evet canım paylaşalım biz yelizle genelde linkleşiyoruz çok iyi olur :) trendyol markafoni fln ucuzluklar oluyo :)

oh iş yerınde ne güzel olur bi sürü hatun anlaşabilişyosan tabii :KK70: ben genedle iş yerınde kadın çalışma arkadaşlı sevmıyorum

kaprislerine dayanamıyom onalrın eheheheh :KK70: :KK70: :KK70:

Son düzenleme:

ayy ben varya tam bir intten alışveriş manyagıyım hastalık resmen bendeki:)
benimde acayip alışveriş yapasım var ama ayın 7sini bekliyorum 7sinden sonra kredi kartım devrediyor:)bu ay çok açıldım kendime dur dedim :)
valla güzel olur bu fikri sevdim ben:)

X