Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
kız bız de ne zamandır gızlıden hedıye almıyoz..d.gunlerımız cok yakın..bır cıkıp kendımıze bırseyler alıp sözum ona hedıye edıyoz cepler bır bırde bırlıkte secıyoz..işin esprısı kalmıyo..bu sefer gızlıden alalım dedık...ben ona basladım suyum yok buyum yok demeye..ama bana ne dersen bıl kı onu almıcam dedı...suprız olcakmıs...:KK1::KK1::KK1:
aslında aklımda muzur bır fıkır var ama alsam hayatta gıymez zebil olur...:KK1::KK1::KK1:

nesliiiii ben bikeresindeeee seksi bir don almak istedimmm kocamaa ama düşündüğüm gibi bişey bulamadımmmm sende don al kocanaa :))

nesliiiii ben bikeresindeeee seksi bir don almak istedimmm kocamaa ama düşündüğüm gibi bişey bulamadımmmm sende don al kocanaa :))

kız gecende nette gordum zıllılerı bile var..zıncırlı falan ama ne guldum gorunce ...uyuzluguna ole bırsey yapsam bızımkı agır abı bozulabılır ben ...ip...nemıyım der bana:KK1::KK1::KK1::KK1:

Yelizzzzzz Allah korumuşşş canım yaa sen de korkmuşsun bayağı herhalde

kızlar doğumdan sonra jinekologa gittiniz mi ? ben 1 senedir gitmedim yaaa :KK50:

sagol canımmm yaa ben içinde degildim yada o saatlerde evde oluyorum ama cem o saatlerde geliyo bide ben çok korkuyorum çünkü görmediginiz için anlatamam sizeee öyle ama öyle lanet bişeyki metrobüs tabiki şu konuda iyiy trafik derdin yok gidecegin yere çok çabuk gidiyosun ama o kadar kalabalık ve metrobüs sayısı okadar azki anlatamam sana yani sabahları her gün aynı çile resmen insanlar birbirine yapışarak gidiyoo ve olası bir kazada inan çok fazla insan telef olabilir heleki biz<im evin orası ilk durak şu anda orda bi köprüden geçiyo s şeklinde oraya o kadar hızlı giriyoki metrobüs şöförleri olduda hakimiyeti kayboldu ve araç düştü aşagı çok kötü olur :KK43:(

günaydın kızlar eylülü aşıya götürüyoruzzzz:KK5::KK5::KK5::KK5:inşallah çok ağlamaz yavrummmm gelince görüşürüz:KK3:

offf cok kötü seliz yaa geçmiş olsun eylülüme :KK43:
kuzumun bu ay iki tane aşısı var doğum gününden bir gün önce :KK43: umarım doğum gününde ateşi çıkmaz

sagol canımmm yaa ben içinde degildim yada o saatlerde evde oluyorum ama cem o saatlerde geliyo bide ben çok korkuyorum çünkü görmediginiz için anlatamam sizeee öyle ama öyle lanet bişeyki metrobüs tabiki şu konuda iyiy trafik derdin yok gidecegin yere çok çabuk gidiyosun ama o kadar kalabalık ve metrobüs sayısı okadar azki anlatamam sana yani sabahları her gün aynı çile resmen insanlar birbirine yapışarak gidiyoo ve olası bir kazada inan çok fazla insan telef olabilir heleki biz<im evin orası ilk durak şu anda orda bi köprüden geçiyo s şeklinde oraya o kadar hızlı giriyoki metrobüs şöförleri olduda hakimiyeti kayboldu ve araç düştü aşagı çok kötü olur :KK43:(

anlıyorum ben de çok korkardım yerinde olsaydım
pariste bile o kadar tren metro otobüs var ama iş saatlerinde çok kalabalık oluyo insanlar birbirlerini eziyo yani işine yetişebilmek için....insan kan ter içinde kalıyo valla ya

nasılsınız kızlar? ne var ne yokkkk?
ya bu lahana diyeti var yaaa haşlayıp suyunu mu içiyoruzzz yoksaaaa çorba gibi miii yaaa

ha bu arada melojjjjjj sen bana pilates tavsiye etmişsin de link mink yok mu yollassannnn topla mı yapılıyo

iidir canım sen naıssklın :)

kızlar doğumdan sonra jinekologa gittiniz mi ? ben 1 senedir gitmedim yaaa :KK50:

afferin idil :) doğumdan soınra hiç mi gözükmein kzı insan bi gider doktoruna hersy yolunda mı rahim eski haline dönmüş mü diyee :)

kız gecende nette gordum zıllılerı bile var..zıncırlı falan ama ne guldum gorunce ...uyuzluguna ole bırsey yapsam bızımkı agır abı bozulabılır ben ...ip...nemıyım der bana:KK1::KK1::KK1::KK1:

eheueheu koptumm :KK9: :KK9::KK9:

mothermermaid, ay_she+, BenIpek, baharidil, ParadiesAngel

günaydın kızlarrr nasılsınızzz
bizim evin çok yakınında metrobüs kazası oldu bizde otobüse binmiştik yanından geçtik öyle kötüydüki iki otobüsün önü paramparçaydı :S:S ölü vardır dedim ama allaha şükür yokmuş çünkü akşam göremedim kazayı yapan yeni metrobüslerdenmiş onların şöför kabini oldukça geniş yani aracın ön tarafında şöförin oldugu yerde yolcu durmuyo ama eski metrobüslerden biri olsaydı eger ç.ok ölü olurdu onlarda şöför ve yolcular aynı seviyede olculuk ediyo ve her zaman çok kalabalık oluyo metrobüslerrr :SS:S allah korudu

tünaydın canım :)

oovv çok kötü olmuş yaa :KK43: Allah korusun e o kadar cok ınsan yuklenınce böyle oluyo ıstee
metrobsu yokken neyle gıdıoms mıllet acabaa :26:

günaydın kızlaaarrrrr:21::21:

nasılsınız kızlar? ne var ne yokkkk?
ya bu lahana diyeti var yaaa haşlayıp suyunu mu içiyoruzzz yoksaaaa çorba gibi miii yaaa

ha bu arada melojjjjjj sen bana pilates tavsiye etmişsin de link mink yok mu yollassannnn topla mı yapılıyo

idiliimmmm özelden link atıyorum hemenn

topla olan bölümüde var 15 dkk falan ama ben o bölümü atlıorm topum yok çünküü

lastikler olanlar var ordada lastik yerine kilotlu çorep kulanıorum ihihih :KK1::KK1::KK1:

en baştakilerde zaten aletsiz karın bacak hareketleri falan valla ben çok memnunum her akşam yapıorm 11:30-12:30 arasıı :KK8::KK8:

afferin idil :) doğumdan soınra hiç mi gözükmein kzı insan bi gider doktoruna hersy yolunda mı rahim eski haline dönmüş mü diyee :)

ne desen haklısın ayşe yaaa iki kere randevu aldım ama nedenseee ya bahar hasta oldu gidemedim her seferinde bişey oldu yaniii ve aradan bir sene geçti ... off eşşek kafam :)

günaydın kızlaaarrrrr:21::21:

idiliimmmm özelden link atıyorum hemenn

topla olan bölümüde var 15 dkk falan ama ben o bölümü atlıorm topum yok çünküü

lastikler olanlar var ordada lastik yerine kilotlu çorep kulanıorum ihihih :KK1::KK1::KK1:

en baştakilerde zaten aletsiz karın bacak hareketleri falan valla ben çok memnunum her akşam yapıorm 11:30-12:30 arasıı :KK8::KK8:

bacımmm at hemen linkiii ablamda o toptan varrr topla da yaparımmm yeterki şu göbekten kurtulayımmm
meloj bu arada fıstık gibi olmuşsun haaa resmini gördümm geçen günnn çok zayıflamışsın veee saçlarına da bayıldımm :KK19:

iidir canım sen naıssklın :)

eheueheu koptumm :KK9: :KK9::KK9:

tünaydın canım :)

oovv çok kötü olmuş yaa :KK43: Allah korusun e o kadar cok ınsan yuklenınce böyle oluyo ıstee
metrobsu yokken neyle gıdıoms mıllet acabaa :26:

tünaydınn ee canım altarnatif çok otobüs minübüs vardı çogunu kaldırdılarr o istikametteki ee bide trafik olmasın diye eskiden arabasıyla gidenlerde binio kasıyo tabi bide öyle bişeyki birsürü metrobüğs şöför yok diye yatıyo alsalar şöför para verceklerye :S ki herşeyi bırak bilmem kaç saatte sadece metrobüsün getirdigi para 12 trilyonmuş bi basış 3 tl zaten

ne desen haklısın ayşe yaaa iki kere randevu aldım ama nedenseee ya bahar hasta oldu gidemedim her seferinde bişey oldu yaniii ve aradan bir sene geçti ... off eşşek kafam :)

bacımmm at hemen linkiii ablamda o toptan varrr topla da yaparımmm yeterki şu göbekten kurtulayımmm
meloj bu arada fıstık gibi olmuşsun haaa resmini gördümm geçen günnn çok zayıflamışsın veee saçlarına da bayıldımm :KK19:

attım canı linkleri özeline bak :)) ama yılma sakın spor uzun bi süreç 1-2 haftayla olmuyo zamanla herşey toparlanacağını düşünerek yap :KK34:

teşekkür ederim canım uğraşıyorum işte zayıflamaya şimdi ilk hedef 58 inş. 3 kilom kaldı sonmra gidebilirsem 55 e gidicem inşş..
saçlarımda rengi tarçın bakır 2-3 tür bu renge boyuyorum zayıflayınca modelde değiştirdimm kahkül bırakırken tereddütlüydüm kapalıyım ya eşarbın altında kalıo
açınca tip tip durur die ama pekde bişi olmuyo :) memnunum yanee :)
eşimde dio sen zayıfladın yüzünde küçüldü saçlarınıda değiştirdin değiştin hee baya baya dio ihihihi :KK9::KK9::KK9:

tünaydınn ee canım altarnatif çok otobüs minübüs vardı çogunu kaldırdılarr o istikametteki ee bide trafik olmasın diye eskiden arabasıyla gidenlerde binio kasıyo tabi bide öyle bişeyki birsürü metrobüğs şöför yok diye yatıyo alsalar şöför para verceklerye :s ki herşeyi bırak bilmem kaç saatte sadece metrobüsün getirdigi para 12 trilyonmuş bi basış 3 tl zaten

evet yaa metrobus çok pahalıı :26: :26: :KK25:

ne desen haklısın ayşe yaaa iki kere randevu aldım ama nedenseee ya bahar hasta oldu gidemedim her seferinde bişey oldu yaniii ve aradan bir sene geçti ... Off eşşek kafam :)

bahanelerrr bahaneleeerr :) bişeyin yoktur olsa şimdiye bi şikayetin olurdu da
genede görünmekte fayda var onun için dedim bebem :)

attım canı linkleri özeline bak :)) ama yılma sakın spor uzun bi süreç 1-2 haftayla olmuyo zamanla herşey toparlanacağını düşünerek yap :KK34:

Eşimde dio sen zayıfladın yüzünde küçüldü saçlarınıda değiştirdin değiştin hee baya baya dio ihihihi :KK9::KK9::KK9:

eheueheue :KK9: :KK9:

kızlar tuna ameliyattan çıkmış ve uyanmış bile:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: ama doktorla daha konuşamamışlar birazdan konuşcaklarmış ben yine arıycam

kızlar tuna ameliyattan çıkmış ve uyanmış bile:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: ama doktorla daha konuşamamışlar birazdan konuşcaklarmış ben yine arıycam

1 haftadır giremiyordum ne ameliyatı oldu??? geçmiş olsun.

bizde grip olduk aile boyu ben idil eşim biz neysede yavrum çok yıprandı yaaa burnu fln hala tıkalı tam düzelemedi bide çok huzursuz yaa eller sürekli ağzında salya akıyo diş kaşıyısı tutuyorum nasıl emiyor onu şapur paur acaba dişi erken mi çıkarıcak diye korkuyorum...
sonra en sonunda sütüm kesildi herkes o kadra çok konuşuyor du ki daha çok emzir yok şunu ye yok bunu ye beni strese soktular az da olsa alıyordu bebeğim benim sütümü ama artık alamıycak mutlu oldular mı acaba ????? kayınvaldem taaa ben hamileyken rüyasında görmüş sütüm yokmuş benim o bilinçle konuşa konuşa bitti işte süt sağıyorum her gün 4-5 defa her defasında yarım cc gelliyor helva fln yiyorum belki çoğalır diye...
veee yarın işe başlıyorum nasıl olucak nasıl başlıycam bişlmiyorum yaaa :SSSS kızımdan nasıl ayrılcam bennn :KK43:(((

bu arada face de Her Gün 1 Yeni Bilgi ( Hamile ve 0-6 yaş bebeği olan annelere için) diye bi sayfa var yararlı bilgiler fln oluyor tavsiye ederim

eeee sizlerde ne var ne yok

1 haftadır giremiyordum ne ameliyatı oldu??? geçmiş olsun.

bizde grip olduk aile boyu ben idil eşim biz neysede yavrum çok yıprandı yaaa burnu fln hala tıkalı tam düzelemedi bide çok huzursuz yaa eller sürekli ağzında salya akıyo diş kaşıyısı tutuyorum nasıl emiyor onu şapur paur acaba dişi erken mi çıkarıcak diye korkuyorum...
sonra en sonunda sütüm kesildi herkes o kadra çok konuşuyor du ki daha çok emzir yok şunu ye yok bunu ye beni strese soktular az da olsa alıyordu bebeğim benim sütümü ama artık alamıycak mutlu oldular mı acaba ????? kayınvaldem taaa ben hamileyken rüyasında görmüş sütüm yokmuş benim o bilinçle konuşa konuşa bitti işte süt sağıyorum her gün 4-5 defa her defasında yarım cc gelliyor helva fln yiyorum belki çoğalır diye...
veee yarın işe başlıyorum nasıl olucak nasıl başlıycam bişlmiyorum yaaa :SSSS kızımdan nasıl ayrılcam bennn :KK43:(((

bu arada face de Her Gün 1 Yeni Bilgi ( Hamile ve 0-6 yaş bebeği olan annelere için) diye bi sayfa var yararlı bilgiler fln oluyor tavsiye ederim

eeee sizlerde ne var ne yok

geçmiş olsun sızede... inmemiş testis ameliyatı oldu tunamız..ıyı olacak ınsallah..
ev ıcındekı dırdır lohusayı çok etkılıyor ablamda sen gıbı oldu aynı kaynanası dır dır esı dırdır ...bunaldı ve sutler 3. aydan sonra gıttı...calısmaya baslıyormussun canım ıs yerınde sag dıyecegım sureklı ama yapabılırmısın..ben ıse baladıgımda daha cok arttı sutum nıyeysse..okulda ole araları sagıyordum 150 cc falan cıkıyordu toplamda..evde ıcırıyordum onu ...ama sagmayı bırakınca azaldı gercı hala emıyoruz ama tam doyurcak kadar degıl...bıraz da genetık ve nasıp ısı canım sıkma canını helak etme cunku ole de buyuyor bolede..ablamın kızı egeden daha az hasta olur yıl ıcınde...halbukı ege anne sutu alıyor sozum ona...takma kafanı...

geçmiş olsun sızede... inmemiş testis ameliyatı oldu tunamız..ıyı olacak ınsallah..
ev ıcındekı dırdır lohusayı çok etkılıyor ablamda sen gıbı oldu aynı kaynanası dır dır esı dırdır ...bunaldı ve sutler 3. aydan sonra gıttı...calısmaya baslıyormussun canım ıs yerınde sag dıyecegım sureklı ama yapabılırmısın..ben ıse baladıgımda daha cok arttı sutum nıyeysse..okulda ole araları sagıyordum 150 cc falan cıkıyordu toplamda..evde ıcırıyordum onu ...ama sagmayı bırakınca azaldı gercı hala emıyoruz ama tam doyurcak kadar degıl...bıraz da genetık ve nasıp ısı canım sıkma canını helak etme cunku ole de buyuyor bolede..ablamın kızı egeden daha az hasta olur yıl ıcınde...halbukı ege anne sutu alıyor sozum ona...takma kafanı...

bankada sağabilirmiyim bilmiyorum bakalım görücez artık stres yaa sütün az dedikçe bana bunaldım ve sonuç bu oldu kaç defa ağladım .....kızım bana çekerse çok hasta olmaz ama eşim hemen hasta olur umarım bana benzer bu konuda.

tunaya çok çok geçmiş olsun çiğdeme de kolay gelsin

fatoş benden bi manikür istemişti ama trafik dolayısıyla eve geç gidince yapamadım bunlarıda salı akşamı yapmıştımm :) bugun de bunlar varr

kızlar kızımmm 3 tane aşı oldu bugünn aşı olurken çok ağlamadı ama 2 saat sonra çok ağrısı oldu akşama kadar ağladı hemde ne ağlama içini çeke çeke uyuttum şuan hala içini çekiyor yavrummmm meğer benim yavrum nekadar usluymuş kıymetini bilememişim bugün çok zor birgündü teyzeleri şimdi uyudu çok şükür

buarada yeliz tırnakların süper olmuş yine....

X