Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
ipekböcüğü başağın azıları kaçıncı ayda çıktı...of egenınkıler baya bı kabardı ama cıkamadı daha..alt ust 8 dısı var su anda

sorma tinkerim bizde de aynı dert var ya baharın altlı üstlü her yeri kabardıııı parmağımla hissediyorum uçlarını ama çıkmadı yakında çıkar bencee bembeyaz oldu kabardı

idil paradies anel günaydıın :)

haklısın canım ama şu bır gercek sözde köylerde öğretmen el üstünde tutar derler ya hikaye çoğu arkadaşımda aynı şeylerı yasıyor özellıkle bayanlar....napalım dedıgın gıbı her meslegın çilesi var...

haklısın canım ilgili yerlere öle çok gittim ki zamanında..ilçe milli eğitim hatta kaymakamlara kadar gıttı bazı meseleelr...bana ilçe müdürüm yani amirimin dedği şu ...ben sana demiştim o köy beş para etmez dıye...zamanında yer degısıklıgı durumu vardı benım...mudurum yalvardı resmen ...orda harcanırsın bak dıye..ama ben meslegın basındaydım ve idealıst öğretmen ayaklarındaydım çoluk çocuk da yok ya...çocuklar arkamdan çok agladı dıye..ki duyunca ben de ağlamıstım...mudure cıktım tekrar ben yapamıyacagım dedım...duygusal davranma bak dedı..hatta esım de vardı..sözunu gecırsene dıye ona da kızdı da yapcak bırsey yoktu..dık kafalıyım bıraz...eee sonra adama sıkayete gıdınce ben demıstım dıyor haklı yani...salaklıgıma doymayayım ne dıyeyım...

bişey diyemiycem o zaman :)

adam köyü tanıyomuş meğersee :)

günaydınn ayşaaaaa

günaydınnn idillllllllll

nasılsınız kızlar? ne var ne yokkkk?
ya bu lahana diyeti var yaaa haşlayıp suyunu mu içiyoruzzz yoksaaaa çorba gibi miii yaaa

ha bu arada melojjjjjj sen bana pilates tavsiye etmişsin de link mink yok mu yollassannnn topla mı yapılıyo

Tinker diş mevzusuna sakın takılı kalma. Kızımın dişleri çok geç çıktı benim. Kimi genetik dedi kimi anne sütü almıyor ondan dedi kimi kalsiyum eksiliği ondan dedi. Tam hatırlamıyorum da 6. Aydan sonra üstten azı çıkmaya başlayınca çok korktum her çocuk alttan çıkarır bu niye üstten diye; hemen dr yi aradık genetik ya sen ya eşin üstten çıkarmıştır dedi. Meğerse eşim üstten çıkarmış annesi söyledi. Sonra dr ye gittiğimde sordum dişleri çok geç çıkıyor diye kalsiyum içeren bi hap verdi hatta ssk ödemiyordu onu verdim 10 gün falan ondan sonra takır takır çıkmaya başladı. Şimdi arkalar da çıktı. Ama diş çok sıkıntı veriyor bize. Her dişte ateş hastalık….

nasılsınız kızlar? ne var ne yokkkk?
ya bu lahana diyeti var yaaa haşlayıp suyunu mu içiyoruzzz yoksaaaa çorba gibi miii yaaa

ha bu arada melojjjjjj sen bana pilates tavsiye etmişsin de link mink yok mu yollassannnn topla mı yapılıyo

Öhö öhö uzmanlığım benim bu.10 kilo verdim lahanayla. Maceram şöyle başladı benim; geçen yılbaşında bir yere gidecektik doğum öncesi kıyafetlerime bir bacağım bile girmedi şok olmuştum galiba yeni cüsseme alıştığımdan dolayı. Sonra kış ayıydı zaten lahana suyu içenler vardı ii falan diyolardı deniyim dedim. Sabah birkaç yaprak kaynattım suyunu şişeye koydum.aslında ılık için diyorlar ama sabah sabah midem kaldırmadı yemekten bir saat önce ve yarım saat önce şişeyi bitirecek şekilde içtim. Haşladığım lahanayı da yanımda getirdim. Öğlen yoğurtla yedim. Tatlı ekmek vs kıstım kaloriye dikkat ettim o kadar.mesela mercimek çorbası yerine yoğurt çorbası tercih ettim gibi..

kızlar az once sınıfa girdim ve tahtada bana bırakılmış bir mesaj buldum düz yazıyla yazılmış....benim çocukların yapması imkansız.biz el yazısı kullanıyoruz müfredat gereği..okul sonrası hademe gelıyor ya onun cocukları ya da yanlarında gelen pisliklerden biri...resmen ana avrat adımı kullanarak neler neler yazmıslar ...rezıl oldum öğrencilerime...vallahi bıktım ya ben burdan..daha oncede basıma gelmıstı...böle ahlaksız mesajlar...tahammulum kalmadı artık...ya ben ne yapıyorum mıllete anlamdım kımseye zararım yok okuluma gelıyom gıdıyom mılletı gordugum bıle yok kapının onune esım bırakıyo aksamda ordan alıyor...ınsan namusuyla para kazanıyor ve maruz kaldıgı muameleye bak...bu pisliklerin çocukları için 5 yıldır canımı dişime takarak çalışıyorum...ama bu köyün erkekleri 5 para etmez kadınları da ...eşim de köyde çalışıyor alevi köyü ..sözüm ona buralarda sevmezler...kurban olsunlar yemın ederım öğretmene hıc saygısızlıkları yok....ama buda bayan olarak çalışmak mı aman aman yarabbim resmen beni mesleğimden soğuttular...allah belalarını vrsin..bunu yapan buyuk adam da olabılır cunku 23 nısanda öğretmenlerın boy boy fotolarını cekıp kahvede konusan sapıklardan hersey beklenır...:KK43::KK43::KK43:

:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47: ayyy ne pislik insanlar yaaaa :KK47::KK47::KK47::KK47:

Öhö öhö uzmanlığım benim bu.10 kilo verdim lahanayla. Maceram şöyle başladı benim; geçen yılbaşında bir yere gidecektik doğum öncesi kıyafetlerime bir bacağım bile girmedi şok olmuştum galiba yeni cüsseme alıştığımdan dolayı. Sonra kış ayıydı zaten lahana suyu içenler vardı ii falan diyolardı deniyim dedim. Sabah birkaç yaprak kaynattım suyunu şişeye koydum.aslında ılık için diyorlar ama sabah sabah midem kaldırmadı yemekten bir saat önce ve yarım saat önce şişeyi bitirecek şekilde içtim. Haşladığım lahanayı da yanımda getirdim. Öğlen yoğurtla yedim. Tatlı ekmek vs kıstım kaloriye dikkat ettim o kadar.mesela mercimek çorbası yerine yoğurt çorbası tercih ettim gibi..

ciddimisin 10 kilo mu verdin lahanayla? kaç gün yaptın bu diyeti?
yani hem suyunu hem lahanasını yedin

mothermermaid, ay_she+, BenIpek, baharidil, ParadiesAngel

günaydın kızlarrr nasılsınızzz
bizim evin çok yakınında metrobüs kazası oldu bizde otobüse binmiştik yanından geçtik öyle kötüydüki iki otobüsün önü paramparçaydı :S:S ölü vardır dedim ama allaha şükür yokmuş çünkü akşam göremedim kazayı yapan yeni metrobüslerdenmiş onların şöför kabini oldukça geniş yani aracın ön tarafında şöförin oldugu yerde yolcu durmuyo ama eski metrobüslerden biri olsaydı eger ç.ok ölü olurdu onlarda şöför ve yolcular aynı seviyede olculuk ediyo ve her zaman çok kalabalık oluyo metrobüslerrr :SS:S allah korudu

peki şimdi tayin durumu yok mu?tokatta o kadar bağnaz olamaz sanki ya. doğu falan olsa daha kötü demek ki.

tokat bağnaz canım ...baya bi bağnaz hem de....ama her yerde oldugu gıbı ıyısı de kotusude mevcut...doğu daha beter tabi..kadınlar evlere mahkum genelde...
ayyyy ne pislik insanlar var canım yaaa bayan olmak her konuda zor iş kime şikayet etcen ki.... peki bu okulu akşam kapatırken kitlemiyormusunuz yani dışarıdan birileri neden giriyo ki okula çok terbiyesizlik yaa allah yardımcın olsun.

kıtlenıyor canım da benden sonra hademe gelıp acıyor okulu o sıler supururken gırmısler zaten onu da aradım benzettım ıyıce...anahtar verıyorum sıze elını kolunu sallayan okulamı gırıyor dıye...baya korktu aman tobe almam dıyo:)
oyyy tinkerim gecmis olsun ya....boyle insanlar var ne yazikki .. :KK50:

ben çekmedim valla yanlış yere :KK9::KK9:

o da yanlış okudu herhalde acele acele cevap yazmak ısterken :KK1:
Gunaydın şekerler? nasılsınız bakalım??

evet :KK19:

Tinker diş mevzusuna sakın takılı kalma. Kızımın dişleri çok geç çıktı benim. Kimi genetik dedi kimi anne sütü almıyor ondan dedi kimi kalsiyum eksiliği ondan dedi. Tam hatırlamıyorum da 6. Aydan sonra üstten azı çıkmaya başlayınca çok korktum her çocuk alttan çıkarır bu niye üstten diye; hemen dr yi aradık genetik ya sen ya eşin üstten çıkarmıştır dedi. Meğerse eşim üstten çıkarmış annesi söyledi. Sonra dr ye gittiğimde sordum dişleri çok geç çıkıyor diye kalsiyum içeren bi hap verdi hatta ssk ödemiyordu onu verdim 10 gün falan ondan sonra takır takır çıkmaya başladı. Şimdi arkalar da çıktı. Ama diş çok sıkıntı veriyor bize. Her dişte ateş hastalık….

yok egenın hep zaanında cıktı dıslerı de azılar kaç aydır kabarık çıkamadı gıttı ..16. aymıs zannedersem sımdı okudum herhalde elı kulagında salya sumuk gezıyor yıne bızde ole ne zaman dıs sıkıntısı olsa ates ve grıp gelıyor allah yardmcıları olsun kuzuların zor vallahı

kız ben yapamadım onu ya..ne ıgrenc o afederseın osuruk gıbı kokuyo:KK1::KK1::KK1:

mothermermaid, ay_she+, BenIpek, baharidil, ParadiesAngel

günaydın kızlarrr nasılsınızzz
bizim evin çok yakınında metrobüs kazası oldu bizde otobüse binmiştik yanından geçtik öyle kötüydüki iki otobüsün önü paramparçaydı :S:S ölü vardır dedim ama allaha şükür yokmuş çünkü akşam göremedim kazayı yapan yeni metrobüslerdenmiş onların şöför kabini oldukça geniş yani aracın ön tarafında şöförin oldugu yerde yolcu durmuyo ama eski metrobüslerden biri olsaydı eger ç.ok ölü olurdu onlarda şöför ve yolcular aynı seviyede olculuk ediyo ve her zaman çok kalabalık oluyo metrobüslerrr :SS:S allah korudu

aman allah korusumus:KK6:

kzılar esımle bırbırımıze yılbası hedıyesı alıcaz aramızda konustuk ama geceye kadar vermeyecegız...ben bu konuda bıraz sabırsız olsamda solemeyecem ..ınsallah...ama ne alayım ya...bulamadım bırsey...

Yelizzzzzz Allah korumuşşş canım yaa sen de korkmuşsun bayağı herhalde

kızlar doğumdan sonra jinekologa gittiniz mi ? ben 1 senedir gitmedim yaaa :KK50:

ciddimisin 10 kilo mu verdin lahanayla? kaç gün yaptın bu diyeti?
yani hem suyunu hem lahanasını yedin

Evet canım 10 kilo verdim. Hiç spor yapmadım. Suyunu içtim yiyebildiğim kadar haşlanmış lahana yedım ama kasmadım kendimi cunku soğuk lahana çekilmiyor. Bahara kadar yaptım. Şimdi yeniden başladım 50 ye düşmek istiyorum.elma sirkesi de içiyorum.

tokat bağnaz canım ...baya bi bağnaz hem de....ama her yerde oldugu gıbı ıyısı de kotusude mevcut...doğu daha beter tabi..kadınlar evlere mahkum genelde...

kıtlenıyor canım da benden sonra hademe gelıp acıyor okulu o sıler supururken gırmısler zaten onu da aradım benzettım ıyıce...anahtar verıyorum sıze elını kolunu sallayan okulamı gırıyor dıye...baya korktu aman tobe almam dıyo:)

evet :KK19:

yok egenın hep zaanında cıktı dıslerı de azılar kaç aydır kabarık çıkamadı gıttı ..16. aymıs zannedersem sımdı okudum herhalde elı kulagında salya sumuk gezıyor yıne bızde ole ne zaman dıs sıkıntısı olsa ates ve grıp gelıyor allah yardmcıları olsun kuzuların zor vallahı

kız ben yapamadım onu ya..ne ıgrenc o afederseın osuruk gıbı kokuyo:KK1::KK1::KK1:

evet kokusu beter özellikle şişede bekleyince gaz birikiyo gibi. iş yerinde kapağını açarken 2m2 yakınımda kimsenin olmamasına dikkat ediyorum:KK1:

kzılar esımle bırbırımıze yılbası hedıyesı alıcaz aramızda konustuk ama geceye kadar vermeyecegız...ben bu konuda bıraz sabırsız olsamda solemeyecem ..ınsallah...ama ne alayım ya...bulamadım bırsey...

erkeklere hediye almak çok zor ya...hem de çok zor...
klasik cüzdan ya da çanta olabilir.. parfüm falan sevmiyorum ben daha kalıcı olması adına.hatta adına kargo ettirebilirsin çalıştığı okula 1 gün önce..

Evet canım 10 kilo verdim. Hiç spor yapmadım. Suyunu içtim yiyebildiğim kadar haşlanmış lahana yedım ama kasmadım kendimi cunku soğuk lahana çekilmiyor. Bahara kadar yaptım. Şimdi yeniden başladım 50 ye düşmek istiyorum.elma sirkesi de içiyorum.

denemeye çalışacammm

evet kokusu beter özellikle şişede bekleyince gaz birikiyo gibi. iş yerinde kapağını açarken 2m2 yakınımda kimsenin olmamasına dikkat ediyorum:KK1:

klasik cüzdan ya da çanta olabilir.. parfüm falan sevmiyorum ben daha kalıcı olması adına.hatta adına kargo ettirebilirsin çalıştığı okula 1 gün önce..

biz genelde yılbaşında hediye almıyoruz ama doğum günlerinde ya da sevgililer gününde parfüm alıyorum geneldeee en son 1million diye bir parfüm var onu aldım çok güzel kokuyoo. hummmm erkeksiiiiiiiiiii :KK23::KK23::KK23:

denemeye çalışacammm

biz genelde yılbaşında hediye almıyoruz ama doğum günlerinde ya da sevgililer gününde parfüm alıyorum geneldeee en son 1million diye bir parfüm var onu aldım çok güzel kokuyoo. hummmm erkeksiiiiiiiiiii :KK23::KK23::KK23:

biz de hiç almıyoruz yılbaşı sevgililer günü doğum günü...sadece evlilik yıldönümüzde alıyoruz.aynı cepten çıkıyor zaten lazım olunca alınıyor vs diye..

akıllıca asonra demesinler ay ipek.......:KK1:

bılemedım ya cuzdanı yeni..bulamadım...daha vakıt var ama ...degısık olsun ıstıyorum ben de...

denemeye çalışacammm

biz de hiç almıyoruz yılbaşı sevgililer günü doğum günü...sadece evlilik yıldönümüzde alıyoruz.aynı cepten çıkıyor zaten lazım olunca alınıyor vs diye..

kız bız de ne zamandır gızlıden hedıye almıyoz..d.gunlerımız cok yakın..bır cıkıp kendımıze bırseyler alıp sözum ona hedıye edıyoz cepler bır bırde bırlıkte secıyoz..işin esprısı kalmıyo..bu sefer gızlıden alalım dedık...ben ona basladım suyum yok buyum yok demeye..ama bana ne dersen bıl kı onu almıcam dedı...suprız olcakmıs...:KK1::KK1::KK1:
aslında aklımda muzur bır fıkır var ama alsam hayatta gıymez zebil olur...:KK1::KK1::KK1:

X