Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
kızlaaar günaydınlar hayırlı haftalar herkese .:KK16::KK16::KK16::KK16:

Idilcim çok geçmiş olsun hepinize..:KK43::KK43:

Yelizim güle güle kullan canım gerçekten çok hoş görünüyolarr.
Birde ayağında görsek şunları.. şuhh hatunum benim .:21::21::21::21:

Aysem mervem nesli elif kızlaarrr sizler nasılsınız.:KK16::KK16::KK16:

Izmir çok fecii sallandı kızlarr 5.1 şiddetinde olmuş merkez ege denizi :KK53::KK53::KK53::KK53:

sagol canımmm. elbisemle giydigimde bol bol fotograflıycamm merak etme pek yakındaaaa :))))))))))

geçmiş olsun yaaa annemler hişsetmemiş :S

günaydın şekerimmm edwardıma göz dişkmişinnn duyduguma göree o benim hee ona göre yanüüü :))))))))) sevişme sahnelerinide izleyememişin sansürden :S zaten filmde çok yok ama hiçmi göstermediler sizin oprda

edvırt hepimizin hayatım...:KK4:gözterdıler ama hızlı hızlı gectı ya..hanı ole ayrıntı sızın anlattıgınız gıbı gormedım..esım de kesmısler dedı o fragmanı ızlemıstı de..bazılarını gormemeıs yoksa yıne az da olsa nasıplendım..kassız massız ama onun yandan yemiş gülüşü yeter vallahi..ama bella iğrencti ya ne zayıf o öle bee......ama gelınlıgı süperdi...bayılıyorum su yqbancı gelınlere sadelıklerıyle kasıp kavuruyorlar...bız de ölemı ne varsa suruyo bızım gelınler ya...halbukı sade makyaj daha asil gösterıyor gelını ..bayıldım bayıldım...:KK31:

Idilcim çok geçmiş olsun hepinize..:KK43::KK43:

Izmir çok fecii sallandı kızlarr 5.1 şiddetinde olmuş merkez ege denizi :KK53::KK53::KK53::KK53:

gecmıs olsun canım aman bızım oradakıler alısık depreme bız aydın sokede yaz boyu sallandık ya...allah korusun tabi de...1. derece ne de olsa her zaman risk var...

edvırt hepimizin hayatım...:KK4:gözterdıler ama hızlı hızlı gectı ya..hanı ole ayrıntı sızın anlattıgınız gıbı gormedım..esım de kesmısler dedı o fragmanı ızlemıstı de..bazılarını gormemeıs yoksa yıne az da olsa nasıplendım..kassız massız ama onun yandan yemiş gülüşü yeter vallahi..ama bella iğrencti ya ne zayıf o öle bee......ama gelınlıgı süperdi...bayılıyorum su yqbancı gelınlere sadelıklerıyle kasıp kavuruyorlar...bız de ölemı ne varsa suruyo bızım gelınler ya...halbukı sade makyaj daha asil gösterıyor gelını ..bayıldım bayıldım...:KK31:

olmazz edward sadece menimmm yauu:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: hımm kötü valla aynen edwardın herşeyi yetee :KK31::KK31::KK31::KK31::KK31: bella benim bu filmde hoşuma gitti vallahi biraz büyümüş oturmuş iice :KK70:D yabancıların dügün merasimlerine hastayım bende hem çok sade hemde çok şık oluyor.

:KK42::KK42::KK42::KK42:selamlar bayanlarrr:KK51:

selam neslii :) :)

ıdilcim çok geçmiş olsun hepinize..:KK43::KK43:

ızmir çok fecii sallandı kızlarr 5.1 şiddetinde olmuş merkez ege denizi :KK53::KK53::KK53::KK53:

hamdoslun canım ıyıym sen naıslsınnn :)

evet ya inşallah artmaz ve devam etmez depremler :KK43:

sordum canım onlar hissetmemiş egekent tepede bi site ve altı oldugu gibi kaya o yüzden depremi daha az hissediolarr

iyi canım ya sevındım :) kesinlikle zemın çok önemli zaten :)

gelinlik konusuna kesınlıkle katılıyorummm :13:

Bi kaç yerde daha gördüm bella çok zayıf diye ama bana hiç öyle gelmedi yaa :26:

Yalnız filmi kesmeleri tamamen aptalca başka bişey demıyorumm

bursa da fln da kızların sinemaya gitmediğini duyunca şaşırmıstım gitmiyorlarmış çünkü

fuhuş yuvasıymış ne alakaysaa :KK19: Düşmanları yanlış yerlerde arıyıoruz bence sinemadan gelecek

tehlıke evindeki televizyonundan da gelebilir sonuçta...

Sen çocugunu güzelce eğit öyle sal tv ye sinemaya hata bulma hepsi çok saçmaa gıcık oldum

Bi kaç yerde daha gördüm bella çok zayıf diye ama bana hiç öyle gelmedi yaa :26:

bursa da fln da kızların sinemaya gitmediğini duyunca şaşırmıstım gitmiyorlarmış çünkü

fuhuş yuvasıymış ne alakaysaa :KK19: Düşmanları yanlış yerlerde arıyıoruz bence sinemadan gelecek

Sen çocugunu güzelce eğit öyle sal tv ye sinemaya hata bulma hepsi çok saçmaa gıcık oldum

aynen...ama napcan...burda sınema baya ucuz oğrencı 5 tam 6 tl...sansurlude olsa gene de ucuz....:KK30:

burdada hemen hemen heryerde 6 tl

iyimiş...15 tl duymustum arkadasımdan ıstanbulda tabı yer yer degısıyordur

silaaammm hele şükür evimdeyim doktordan geliyoruz eylülün göz akıntısı ve kusması hiç bitmediği için doktor tahlil istedi buarada poposu mantar pişiği olmuşş:KK5:merhemler kremler göz damlaları falan filan...gözleri çok akıyor ve yapışıor hergün ılık çayla temizliyorum...kusmasıda inş reflü değidlir böyle işteee

sizlerde ne var ne yok kızlar yaa nezamandır sohbet edemiyoruzz

kızlar ne sinemasına gittinizz bende gitmek istiyorum varmı bi tavsiyee???

breaking down part1 canım :)

aynen...ama napcan...burda sınema baya ucuz oğrencı 5 tam 6 tl...sansurlude olsa gene de ucuz....:KK30:

burda da her yerde 6 tl cinebonus pahalıydı 15 tl di biletler ama onalrın ekran da ses de kalite

şimdi onlarda indirime gitmiş haftaiçi 6 tl :)

silaaammm hele şükür evimdeyim doktordan geliyoruz eylülün göz akıntısı ve kusması hiç bitmediği için doktor tahlil istedi buarada poposu mantar pişiği olmuşş:KK5:merhemler kremler göz damlaları falan filan...gözleri çok akıyor ve yapışıor hergün ılık çayla temizliyorum...kusmasıda inş reflü değidlir böyle işteee

sizlerde ne var ne yok kızlar yaa nezamandır sohbet edemiyoruzz

hoşgeldn canım gecmıs olsunn inş. Değildir ya bebek işte
kusabilir ki öyle hem üşütünce de olur biliyosun

evet tatlım ama 2aydır çok fazla kusuyor üşümeyle alakalı değil sanırım bakalım öğrenicez reflüde olabilir dedi nolur nolmaz tahlil yapılsında...
nasıldı peki film romantik bişeyler istiyorum bennn bu alacakaranlk hiç sevmem siz beğendinizmi filmi??

Son düzenleme:
evet tatlım ama 2aydır çok fazla kusuyor üşümeyle alakalı değil sanırım bakalım öğrenicez reflüde olabilir dedi nolur nolmaz tahlil yapılsında...
nasıldı peki film romantik bişeyler istiyorum bennn bu alacakaranlk hiç sevmem siz beğendinizmi filmi??

İnşallah gecer canımm

en basındna beri tüm filmleriniz izledim canım Twillight , New Moon, Eclipse, Breaking Down

kitaplarını da okudum :) ben sevıyom valla :)

breaking down part1 canım :)

burda da her yerde 6 tl cinebonus pahalıydı 15 tl di biletler ama onalrın ekran da ses de kalite

şimdi onlarda indirime gitmiş haftaiçi 6 tl :)

hoşgeldn canım gecmıs olsunn inş. Değildir ya bebek işte
kusabilir ki öyle hem üşütünce de olur biliyosun

bana marmara forumdaki sinemaya 15 tl verdim deme ayşe düşer bayılırım
çünkü ben hiç ama hiç begenmewdim film takılıp durdu sende farketmişsindir mutlaka seste takıldı sürekli aradan sonra biraz düzeldi onada eh diyoprum yani bizim gittigimiz osmanlı çarşısındaki sinemada bilem daha iyiydi vallaaa.cinebonusun diger avmlerdeki nasıl bilmiyorum ama marmaradan nefret ettim men

selamm cnm geçmiş olsun umarım kötü bişliler çıkmaz:nazar::nazar::nazar::nazar:

bu arada alacakaranlık serisinden daha romantik bi film varmı yaaa bende hastalarındanım

bana marmara forumdaki sinemaya 15 tl verdim deme ayşe düşer bayılırım
çünkü ben hiç ama hiç begenmewdim film takılıp durdu sende farketmişsindir mutlaka seste takıldı sürekli aradan sonra biraz düzeldi onada eh diyoprum yani bizim gittigimiz osmanlı çarşısındaki sinemada bilem daha iyiydi vallaaa.cinebonusun diger avmlerdeki nasıl bilmiyorum ama marmaradan nefret ettim men

yok canım ıkı bılete 15 verdımm :KK70:

capacity dekı çok güzel ama gıcık kocan sorun cıkardıgı ıcın gıdemedık :KK70:

marmara forumda ben ılk kez gıttımm evet takıldı ama normalde öyle değil :)

yıllardır paramıs oldumu cinebonus da izleriz biz filmi :) olmadımı ufacık ekran vipte :KK70:

Son düzenleme:
Merhaba Dünyaa :)

bende dedemin insanlarını çok merak ettim ona gitmak istiyorum barlayada ablamgil gitmiş çok üzülmüşşşş

Çok üzülmüş derken kötümüymğş tüh nie geldık die mi üzülmüşler

yoksa film çok mu acıklıymışş :KK53: :KK53: :KK53:

Ay büyürken uyuyamam diye bi film vardı gelecek programda fragmanı gayet süperdii
Cuma günü vizyona giriyomuş onu da merak ediyorum ben

Son düzenleme:
X