Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
hatırlamıyorum yaa

ayyyyyy demek oluyor ki eşim yarın deli olucak sinemada benim ağzımdan mısır taneleri dökülürken...ağzım açık bakarım herhalde de mi...:KK1::KK1::KK1::KK1:
yelizzz kız kocana söle o da yatak kırsın çok zor değil azcık zıplasan kırılır baza değilse tabi....illa vampir olmak mı grekiyor...:KK1::KK1::KK1:
ama edfırt da edfırttt yaniii...ben şey merak ediyom bebek ne doğuyor..ama sölemeyin süpriz olsun:KK33:

hemdeee kocammmm yatagı eger edwrd gibi altta ben varken kırmaya çalışırsa kemiklerimi kırmak kenara dursun un ufak ederr yau beniiii:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

hahahahahhahaha sölerim sölerimm kuzum bebek dion ne dogmasını bekliorusunn yauuu:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: ya kocam olmazzz edwardı istiyommmm bennnnnnn o kırsın belimiii felan ne bilim boynumu hart die ısırsın vampir oluyum hızlıca koşalım dagda bayırdaa sonracıma güneşte parlayalımm falan böle şeyler iştee:KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:

yani vampir mi insan mı onu diyom beee:KK19:

hatırlamıyorum yaa
ayyyyyy demek oluyor ki eşim yarın deli olucak sinemada benim ağzımdan mısır taneleri dökülürken...ağzım açık bakarım herhalde de mi...:KK1::KK1::KK1::KK1:
Yelizzz kız kocana söle o da yatak kırsın çok zor değil azcık zıplasan kırılır baza değilse tabi....illa vampir olmak mı grekiyor...:KK1::KK1::KK1:
Ama edfırt da edfırttt yaniii...ben şey merak ediyom bebek ne doğuyor..ama sölemeyin süpriz olsun:KK33:

evet nesli aynen öölee :d ama çok kızdım yapımcıları edfırtt hep çıplak

jackop hep giysili olmaz öle haksızlıkk yani ee tabi edfırtın kassız vücudu belli olmasın

yakışıklı gözüksün die yapmışlar esas oğlan ya onun için ama jackob u savunuorm ben :d

böle diorm ama edfırt sırt kasları çok rahat gözlemlenebılıoyodu o da ayrı bı mesele :KK76: :KK76: :KK76:

Eheuehu nası gözlemlemişim nan :d yalnız göğüs kası die bişi yok edfırtta jackob da allah allah bissürü :d

hahahahahhahaha sölerim sölerimm kuzum bebek dion ne dogmasını bekliorusunn yauuu:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: Ya kocam olmazzz edwardı istiyommmm bennnnnnn o kırsın belimiii felan ne bilim boynumu hart die ısırsın vampir oluyum hızlıca koşalım dagda bayırdaa sonracıma güneşte parlayalımm falan böle şeyler iştee:KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:

yeliz vampir ol ama tekj şartla fişne suyu içcen :d

Son düzenleme:
yani vampir mi insan mı onu diyom beee:KK19:

aslında yarı vampir yarı insna neslicim bunu maalesef bu filmde anlayamıyoruz bir sonrakı

breaking down part 2 de anlayabılıcez ama kitapta yazdıgı için söylüyorum

her ne kadar vampir olsa da annesınden de insan özellikleri almış

en azından stephene meyer öle yazmış :d

ayy bı de kitapta çok şirin bi ev hediye ettıklerı fln yazıodu acaba onu da gösterceklermı merak edıyorum

yalnız doğum sahnesi aynı hayal ettiğim gibiydi ne eksık ne fazla kitapla bırebır olmuss :KK52:

aslında yarı vampir yarı insna neslicim bunu maalesef bu filmde anlayamıyoruz bir sonrakı

breaking down part 2 de anlayabılıcez ama kitapta yazdıgı için söylüyorum

her ne kadar vampir olsa da annesınden de insan özellikleri almış

en azından stephene meyer öle yazmış :d

ayy bı de kitapta çok şirin bi ev hediye ettıklerı fln yazıodu acaba onu da gösterceklermı merak edıyorum

yalnız doğum sahnesi aynı hayal ettiğim gibiydi ne eksık ne fazla kitapla bırebır olmuss :KK52:

heycanlandım şimdi:KK52:

evet nesli aynen öölee :d ama çok kızdım yapımcıları edfırtt hep çıplak

jackop hep giysili olmaz öle haksızlıkk yani ee tabi edfırtın kassız vücudu belli olmasın

yakışıklı gözüksün die yapmışlar esas oğlan ya onun için ama jackob u savunuorm ben :d

böle diorm ama edfırt sırt kasları çok rahat gözlemlenebılıoyodu o da ayrı bı mesele :KK76: :KK76: :KK76:

Eheuehu nası gözlemlemişim nan :d yalnız göğüs kası die bişi yok edfırtta jackob da allah allah bissürü :d

yeliz vampir ol ama tekj şartla fişne suyu içcen :d

olmazzz kızımmm vampir vişne suyu içermi hiççç :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

bi kere jacob güsel öpüşemioo ama edwardd öylemi edwarddd:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: ayyy dogum sahnesine bende bayılmıştım dün bidaha bayıldımmmm offfffffffff yanüüü ama en çok sevdigim yer son sahnesiii :KK31::KK31:

ayşee fotografımıza rastladınmııı heççç :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: acaba nasıl çıktık keşke bakalım bakalım deseydik :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

olmazzz kızımmm vampir vişne suyu içermi hiççç :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

bi kere jacob güsel öpüşemioo ama edwardd öylemi edwarddd:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: ayyy dogum sahnesine bende bayılmıştım dün bidaha bayıldımmmm offfffffffff yanüüü ama en çok sevdigim yer son sahnesiii :KK31::KK31:

içeceksın anam vampir oluyosun kızılaya guvenıosun da mı vampir oluosnn :KK70:

aman haspam sanki hem edfırtla hem cekıpla öpüşmüş de kıyas yapiyo bi de :KK9: :KK9: :KK9:

önce tahrık olmak önemli tahrık olmaya göre

öpüşme tadı heyecanı farklılık gösterir diyorumm :KK70: ay haydar dümen oldum cıktım ıkı dakıkada :KK70: :KK70: :KK70:

her anahtar her deliğe olmaz bu arada :KK9: :KK9: :KK9:

ayşee fotografımıza rastladınmııı heççç :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: acaba nasıl çıktık keşke bakalım bakalım deseydik :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

rastlamadım yeliz yauu :KK53: Aslında gidip bakalım fln desek iyiyde

o tip bi insanla nası iletişim kurcaamı bilemedım gece vakti flaşla güüya çaktırmadan fotoğraf çekmeye çalışıo

manyak böylesini de ilk kez gördüm yani :KK70: biz kızlar gene daha mantıklıyız bi çocuun resmını cekcemıs zmana

birimiz poz veriri gibi yapıyoruz dün ki manyak bildiğin alenen resmımızı cektı :KK70: bide suratımıza flaş patlattı yani yuh diyorum :KK70:

rastlamadım yeliz yauu :KK53: Aslında gidip bakalım fln desek iyiyde

o tip bi insanla nası iletişim kurcaamı bilemedım gece vakti flaşla güüya çaktırmadan fotoğraf çekmeye çalışıo

manyak böylesini de ilk kez gördüm yani :KK70: biz kızlar gene daha mantıklıyız bi çocuun resmını cekcemıs zmana

birimiz poz veriri gibi yapıyoruz dün ki manyak bildiğin alenen resmımızı cektı :KK70: bide suratımıza flaş patlattı yani yuh diyorum :KK70:

valla yaaaaaaaa:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
kızımmm adamı sevişirken az daha uzun gösterselerdi ....................... len nerdeyse:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: ama jacobda hiç ööle şeler hissetmiom benn:KK1::KK1::KK1::KK1: bunu düşünerek didik heralde :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Son düzenleme:
valla yaaaaaaaa:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
kızımmm adamı sevişirken az daha uzun gösterselerdi orgazm oluyodum len nerdeyse:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: ama jacobda hiç ööle şeler hissetmiom benn:KK1::KK1::KK1::KK1: bunu düşünerek didik heralde :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

ennem kızz yanımda orgasmik retikulum olmuş da haberim yok :p :KK70:

bak şincii hiç cekıpı gördün mü fingirderken hayırr neden çünkü edfırtın beceriksizliği annaşılmasın

asıl mesele oo :KK70: :KK9: :KK9: :KK9:

selam kızlarrrr men deldimmmm:KK53::KK53::KK53::KK53:
bu hafta hergün gezdim kısslarrr gemzeyii çok özlemişimmm akşamlarıda hergün misafirim vardııı ilkdefa bugün evdeyimmm yorulmuşummm ama ben koşuşturmayı dışarıyı kalabalığı seviyorum yaaa bunu kesin olarak anladımmmm:KK55:

buarada adet oldum kıslarr geçen gün o şey başımıza geldiğinde ertesi gün hapı içmeseydim hamile olma ihtimalim %90lardaydıı çünkü yumurtlamışım ve sütüm beni korumuyor...

sizlerde ne var ne yoookkk....?

selam kızlarrrr men deldimmmm:KK53::KK53::KK53::KK53:
bu hafta hergün gezdim kısslarrr gemzeyii çok özlemişimmm akşamlarıda hergün misafirim vardııı ilkdefa bugün evdeyimmm yorulmuşummm ama ben koşuşturmayı dışarıyı kalabalığı seviyorum yaaa bunu kesin olarak anladımmmm:KK55:

buarada adet oldum kıslarr geçen gün o şey başımıza geldiğinde ertesi gün hapı içmeseydim hamile olma ihtimalim %90lardaydıı çünkü yumurtlamışım ve sütüm beni korumuyor...

sizlerde ne var ne yoookkk....?

hoşgeldin canım :) ee tabıı bayadır cıkamıyodun değil mi :)

hadı hayrılı olsun evet demekkı sütün korumuyo senıı :26:

slm kızlar sabah erkenden hastaneye gittim ama anacık babacık gunu gıbı nasıl kalabalık kadın dogum..tek dr varmıs..neyse ben bır sekılde gırdım ..dr dedım kanda gebelık baktırmak ıcın geldım dıye..kaç gün geçti dedi:KK53:
daha adetime 5-6 gün var diyince ..günün geçsin öle gel demez mi..ben baktırmak istesem de sonra gel diye postaladı beni..ben böle muamele görmedim kızlar..sinirim bozuldu...sizdede öle birsey oldu mu ne gerizekalı bu devlettekıler.ama bende salaklık keşke geçti deseydim...cumartesi tokat merkeze gıdecegım ozel hastaneye tıroıt kontrolum var orda ıstıcem ..baksınlar dıye..kusura bakmayın vallahi bende şaşırdım..okula da gitmedim bugün sırf bu nedenle...:KK4:ama sabah yine evde test yaptım negatifti..muhtemelen o pozitif çıkan test hatalı yada yapısı değişik...
nesli bencede özele git bende hep özelde yaptırdım kan tahlilinin yarım saatte çıkıyor sonuç...sen devleteki salaklara bakma malesef ora öyle..hamilemisin değilmisin biz bile çatlıcaz sen nasıl duruyosun kızııııııımmmmmmmmmmmmmmmmm:KK52:
selam kızlar.
dün izmirdeydik, tunanın ilk aydan beri her ay kontrol edilen bir inmemiş testisi vardı.. dün tekrar gittik kontrole,hala yok ortada.. haftaya perşembe ameliyat olucak oğluşum. hiç kimseye söyleyememiştim bunu,kendi annemde dahil.. ama dünden beri çok kötüyüm,yavrumdan dün bi kan aldılar,ameliyat öncesi tetkikleri için,o kadarcık ağlaması bile mahvetti beni.. ilk önce göbek deliğinden girip,yerini tespit edeceklermiş.eğer varsa,yani bulursa o anda ameliyat edilip,indirecekler.. bunları düşünmek çok zor.. söylemek de çok zordu,söyleyemedim size de bugüne kadar.lütfen anlayın beni. çok kötüyüm,çookk

canım benim kıyamam ben sanada tunamada Allah beterinden korusun tatlım inşallah canı hiç yanmadan biran önce hallolur.sünnet işinide iyi düşünmüşsünüz oda aradan çıkmış olur bencede..sen hiç üzülme anne olmak çok ama çok zor ama daha nelere katlanan anneler var...bu sorun benim babamdada kardeşimdede vardı..kardeşimin zamanla kendiliğinden indi ama dr.anneme hep onu her altını açtığınızda çekin demişti babamın ise tuna gibi amileyatla inmiş....Allah yardımcınız olsun canımmm....

hoşgeldin canım :) ee tabıı bayadır cıkamıyodun değil mi :)

hadı hayrılı olsun evet demekkı sütün korumuyo senıı :26:

hoşbulduk canımmm evet bayadır çıkmıyordum böyle üstüste...evet sütüm korumuyormuş iyiki içmişim ilacı yoksa şimdi yusuf yusufff:18:

kızlar nerdesinizz yahuuu herkesin yeşil ışığı yanıyor ama kimse yok topikteee:KK1:

X