Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
slm kızlarr.. su kadınlık ne zor vallaa.. dünden beri bagımlılık yaptı burası güsel bir siteymis.. yarın test yaptıracaım umarım deger 2000 lere ulasmıstır ve umarım keseyi görürüz bu sefer

selam kızlar.
dün izmirdeydik, tunanın ilk aydan beri her ay kontrol edilen bir inmemiş testisi vardı.. dün tekrar gittik kontrole,hala yok ortada.. haftaya perşembe ameliyat olucak oğluşum. hiç kimseye söyleyememiştim bunu,kendi annemde dahil.. ama dünden beri çok kötüyüm,yavrumdan dün bi kan aldılar,ameliyat öncesi tetkikleri için,o kadarcık ağlaması bile mahvetti beni.. ilk önce göbek deliğinden girip,yerini tespit edeceklermiş.eğer varsa,yani bulursa o anda ameliyat edilip,indirecekler.. bunları düşünmek çok zor.. söylemek de çok zordu,söyleyemedim size de bugüne kadar.lütfen anlayın beni. çok kötüyüm,çookk

kuzum benimmmm hiç ama hiç endişelenme allahın izniyle hepsi olur biter bi anda.gerçi elde degil mutlaka üzüceksin kendini ama inan dahada kötüleşmesinden iyidir ufakken yapılınca ilerde ki sorunlar ortadanda kalkarrr:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

slm kızlarr.. su kadınlık ne zor vallaa.. dünden beri bagımlılık yaptı burası güsel bir siteymis.. yarın test yaptıracaım umarım deger 2000 lere ulasmıstır ve umarım keseyi görürüz bu sefer

benim iki yıl oldu bu bağımlılık...kurtulamıyorum bu illetten yol yakınken döne istersen:126:En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

Harbiden haa görürsün bak, zaten yakarken yanında vantilatör açıyo doktor, kokuyu dağıtsın diye :KK1: bütün oda yanık et kokuyo :KK9: :KK9: :KK9:
manyak karııı ooof adama kebap yedirmeyecen ha...bayılırım aslında...:KK52::KK52::KK52:
selam kızlar.
dün izmirdeydik, tunanın ilk aydan beri her ay kontrol edilen bir inmemiş testisi vardı.. dün tekrar gittik kontrole,hala yok ortada.. haftaya perşembe ameliyat olucak oğluşum. hiç kimseye söyleyememiştim bunu,kendi annemde dahil.. ama dünden beri çok kötüyüm,yavrumdan dün bi kan aldılar,ameliyat öncesi tetkikleri için,o kadarcık ağlaması bile mahvetti beni.. ilk önce göbek deliğinden girip,yerini tespit edeceklermiş.eğer varsa,yani bulursa o anda ameliyat edilip,indirecekler.. bunları düşünmek çok zor.. söylemek de çok zordu,söyleyemedim size de bugüne kadar.lütfen anlayın beni. çok kötüyüm,çookk

canım bak sana ne anlatayım...geçen yıl okullarda sağlık taraması yapılırken eşimin okulunda bir oğlanda inmemiş testis farketti dr..acilen eşim ailesini çağırdı..dünyadan bi haberler..ana baba çocuğun testisini bile farkedemiyor...bizim çocuklarımız çok ama çok şanslılar bence...tuna da sizin gibi anne ve babası olsuğu için çok şanslı...geçendede benim sınıfta bı oğlanın sut dişleri dökülmeden gerisinde esas dişleri çıkmaya başlamıs aılesını cagırdım söledim..kadın pişkin pişkin diyor ki ay ben farketmedım siz nasıl anladınız dıyor..kocasıda kızmıs...sözde ona sen nasıl anlamadın diye...yani neler var neler...allaha sukur oğlusun 9. ayında ve bu anlasıldı..emin ellerde yani..çok küçük bir operasyonla hallolcak...sen içini ferah tut...:nazar::nazar::nazar:

Kızlarr hangisi güselll SİYAH VE BEYAZ OLANLARIN DUVAGII GERÇEK TÜL OLUCAKKK

Eklentiler

• $SİYAHH.jpg
    $SİYAHH.jpg
    78,8 KB · Görüntüleme: 36
  • $DAVETİYE 1.jpg
    $DAVETİYE 1.jpg
    100,5 KB · Görüntüleme: 41
  • $KALP.jpg
    $KALP.jpg
    102,7 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:
ben sol alttakini beğendim kırmızılı lan da güzel..

bende en çok o yaptıgıma bayıldım cemin halasının oglu için yapıyorum 2. Evlilikleri ve sade tercihi bende böle bişi hazırlatıp duvagını gerçek yapıcam.fikri olan varsada söliebilirrr daha devam edio yapcaklarım:)

doğduğunda hastanedeki doktorlar farketmedi,yada farketti de bize söylemedi.. eve gelince orasına burasına bakarken farkettik biz. doktora gittik ve inmemiş testis dedi,takip edicez dedi. 9 aydır takipteydi ve dün tekrar kontrol edildi. karnını falan kontrol etti,yok dedi.beklememiz sadece zaman kaybı olur dedi,bi an önce halledicek işte.. haftaya perşembe.. narkoz almışken sünneti de yaptırıcaz.onu da kabul etti,çok mantıklı diyor. amaaaaaaaa ben şu narkoz almasına takıldım.. birde dün anestizist operasyon anında sonrasında ağrı olmaması için kuyruk sokumundan bir iğne yaptıklarını,bunu kabul edip etmediğimizi sordu.. epiduralin bi çeşidiymiş işte.. riski var tabiki diyor. ben kendim cesaret edememiştim doğumumda epidurale, oğlum içinde cesaret edemedim ve hayır dedim. normal ağrı kesicilerle de halledilir ağrılar dedi. öyleyse yapmayalım dedik bizde. şimdi hala kafamda o var,acaba iiyi mi ettik diye.. üfff ne zormuş anne olmak. ne zormuş onlar için,onlar adına karar vermek...

doğduğunda hastanedeki doktorlar farketmedi,yada farketti de bize söylemedi.. eve gelince orasına burasına bakarken farkettik biz. doktora gittik ve inmemiş testis dedi,takip edicez dedi. 9 aydır takipteydi ve dün tekrar kontrol edildi. karnını falan kontrol etti,yok dedi.beklememiz sadece zaman kaybı olur dedi,bi an önce halledicek işte.. haftaya perşembe.. narkoz almışken sünneti de yaptırıcaz.onu da kabul etti,çok mantıklı diyor. amaaaaaaaa ben şu narkoz almasına takıldım.. birde dün anestizist operasyon anında sonrasında ağrı olmaması için kuyruk sokumundan bir iğne yaptıklarını,bunu kabul edip etmediğimizi sordu.. epiduralin bi çeşidiymiş işte.. riski var tabiki diyor. ben kendim cesaret edememiştim doğumumda epidurale, oğlum içinde cesaret edemedim ve hayır dedim. normal ağrı kesicilerle de halledilir ağrılar dedi. öyleyse yapmayalım dedik bizde. şimdi hala kafamda o var,acaba iiyi mi ettik diye.. üfff ne zormuş anne olmak. ne zormuş onlar için,onlar adına karar vermek...

kıyamam kuzuma ben..annesi dr a güveniyorsan anestezi uzmanına o zaman sorun olmaz ama tanımıyorsan hiç bulaşma canım.....ne bileyim insan nasıl riske atabilir ki..sünnet olması iyi bak yaşından önce benimki hala olmadı ...:KK50:benım de omurumdan iğne yapmıslardı epidural değil ama ..onun ıcın cok sakın ve hareketsız durmalısın bebek nasıl öle dursun ki...dogru karar bence

doğduğunda hastanedeki doktorlar farketmedi,yada farketti de bize söylemedi.. Eve gelince orasına burasına bakarken farkettik biz. Doktora gittik ve inmemiş testis dedi,takip edicez dedi. 9 aydır takipteydi ve dün tekrar kontrol edildi. Karnını falan kontrol etti,yok dedi.beklememiz sadece zaman kaybı olur dedi,bi an önce halledicek işte.. Haftaya perşembe.. Narkoz almışken sünneti de yaptırıcaz.onu da kabul etti,çok mantıklı diyor. Amaaaaaaaa ben şu narkoz almasına takıldım.. Birde dün anestizist operasyon anında sonrasında ağrı olmaması için kuyruk sokumundan bir iğne yaptıklarını,bunu kabul edip etmediğimizi sordu.. Epiduralin bi çeşidiymiş işte.. Riski var tabiki diyor. Ben kendim cesaret edememiştim doğumumda epidurale, oğlum içinde cesaret edemedim ve hayır dedim. Normal ağrı kesicilerle de halledilir ağrılar dedi. öyleyse yapmayalım dedik bizde. şimdi hala kafamda o var,acaba iiyi mi ettik diye.. üfff ne zormuş anne olmak. Ne zormuş onlar için,onlar adına karar vermek...

canım ben o igneden çok korkuyorum o yüzden bence iyi yapmışsınız kabul etmemkle

kızlar selam...
yeliz naber? tırnakların hala uzun mu:KK1:
çiğdem senden naber? bebişler için yazdıklarını okudum da bence de çok küçük daha dr nin bahsettiği yöntemi uygulamak için sorunu tam bilmiyorum ama insan ürküyor. yine de başka iyi bir doktora danışılabilir belki.sonuçta bebeğe uygulanacaksa risk analizini bizden iyi bildikleri kesin.

hiç korkma ben yaktırdım hiç acımadı :KK53: Hatta çok komik yaa, yakılırken kebap kokusu geldi burnuma, mangal kokuyo resmen ha ha ha :KK9: :KK9: :KK9: ]

kebaptan soğuycam şeroo yapmaa nitfeennn :KK1:

harbiden haa görürsün bak, zaten yakarken yanında vantilatör açıyo doktor, kokuyu dağıtsın diye :KK1: Bütün oda yanık et kokuyo :KK9: :KK9: :KK9:

hahahah :d :KK1: :KK1:

slm kızlarr.. Su kadınlık ne zor vallaa.. Dünden beri bagımlılık yaptı burası güsel bir siteymis.. Yarın test yaptıracaım umarım deger 2000 lere ulasmıstır ve umarım keseyi görürüz bu sefer

valla ben 2009 dan beri giriyorum yıl oldu 2012 neredeyse
böle takılıyoruz işte napcaksınn :) kopamıyosun bi türlü :)

bittimm ben bunaaaaaaaaaaaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

çok güzel kıs ama fizikten ziyade accuk boy lazım sankinee :)

doğduğunda hastanedeki doktorlar farketmedi,yada farketti de bize söylemedi.. Eve gelince orasına burasına bakarken farkettik biz. Doktora gittik ve inmemiş testis dedi,takip edicez dedi. 9 aydır takipteydi ve dün tekrar kontrol edildi. Karnını falan kontrol etti,yok dedi.beklememiz sadece zaman kaybı olur dedi,bi an önce halledicek işte.. Haftaya perşembe.. Narkoz almışken sünneti de yaptırıcaz.onu da kabul etti,çok mantıklı diyor. Amaaaaaaaa ben şu narkoz almasına takıldım.. Birde dün anestizist operasyon anında sonrasında ağrı olmaması için kuyruk sokumundan bir iğne yaptıklarını,bunu kabul edip etmediğimizi sordu.. Epiduralin bi çeşidiymiş işte.. Riski var tabiki diyor. Ben kendim cesaret edememiştim doğumumda epidurale, oğlum içinde cesaret edemedim ve hayır dedim. Normal ağrı kesicilerle de halledilir ağrılar dedi. öyleyse yapmayalım dedik bizde. şimdi hala kafamda o var,acaba iiyi mi ettik diye.. üfff ne zormuş anne olmak. Ne zormuş onlar için,onlar adına karar vermek...

çiğdem çok gecmıs olsun üzülme bildiğim kadarıyla bu çok kolay
bi operasyon ve çok da sık yapılan bişey bu tip şeyelr genelde oluyor
ayrıca epidural iğnesi gibi olan şeyi yaptırmamkta çok ii karar vermişsin
üzülem inşallah hersey yolunda gidicek kendını yıpratma böytle düşünerek
sen iyi ol sakin ol yavrun da iyi olur ınsallah

kızlar selam...
Yeliz naber? Tırnakların hala uzun mu:KK1:
çiğdem senden naber? Bebişler için yazdıklarını okudum da bence de çok küçük daha dr nin bahsettiği yöntemi uygulamak için sorunu tam bilmiyorum ama insan ürküyor. Yine de başka iyi bir doktora danışılabilir belki.sonuçta bebeğe uygulanacaksa risk analizini bizden iyi bildikleri kesin.

selamm hoşgeldınzı efemm :)

ben cvb vereım hala uzun :KK70: hatta bu akşam görcem gene

daha uzmaısmı bakarım :KK70: sinemaya dididcas daa :KK70:

Son düzenleme:
Selam kızlar nasılsınız_??

Topuklu, geçmiş olsun .... canını sıkma ya inşallah umduğundan daha kolay geçer ameliyatı ve sonrası....herşey yavrularımızın sağlığı içinn......

Nesli bacım test yapamamışsınnnn yaaa merak etmiştikk ama idrar negatik çıktı diyorsun..yoktur bişey yaaaa

Benim canım çok sıkkın yaaaaaaa arabamız arızalandıııı motordan dumanlarr çıktı bahar da içindee çok korktummm...şimdi durduk yere masraf çıktı yaaa arabasız ne yaparım bennn :KK43: :KK43:

Son düzenleme:
X