Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
merhabalar,
hesaplarıma göre adetime 8 gün var..sol kasığımda ara sıra bir ağrı ve sürekli bir üşüme var..
sizde üşümek hamilelik belirtilerinden olabilir mi? ayağımda çizme olduğu halde ayaklarım donuyor..cildim bembeyaz matlaştı soluk soluk..
bi cinsim bu aralar yaa...

günaydınnnnnnnnn kızlarrrrrrr neslinin tahlil hemen çıkarmı ki bizim burada tahlil sonuçları öğleden sonraya kalır genelde devlet hastaneleri öyledir neyse gelsinde bakalımmm iyice merak ettikkk:KK52::KK52::KK52:

slm kızlar sabah erkenden hastaneye gittim ama anacık babacık gunu gıbı nasıl kalabalık kadın dogum..tek dr varmıs..neyse ben bır sekılde gırdım ..dr dedım kanda gebelık baktırmak ıcın geldım dıye..kaç gün geçti dedi:KK53:
daha adetime 5-6 gün var diyince ..günün geçsin öle gel demez mi..ben baktırmak istesem de sonra gel diye postaladı beni..ben böle muamele görmedim kızlar..sinirim bozuldu...sizdede öle birsey oldu mu ne gerizekalı bu devlettekıler.ama bende salaklık keşke geçti deseydim...cumartesi tokat merkeze gıdecegım ozel hastaneye tıroıt kontrolum var orda ıstıcem ..baksınlar dıye..kusura bakmayın vallahi bende şaşırdım..okula da gitmedim bugün sırf bu nedenle...:KK4:ama sabah yine evde test yaptım negatifti..muhtemelen o pozitif çıkan test hatalı yada yapısı değişik...

Günaydınn kızlarrr :)

slm kızlar sabah erkenden hastaneye gittim ama anacık babacık gunu gıbı nasıl kalabalık kadın dogum..tek dr varmıs..neyse ben bır sekılde gırdım ..dr dedım kanda gebelık baktırmak ıcın geldım dıye..kaç gün geçti dedi:KK53:
Daha adetime 5-6 gün var diyince ..günün geçsin öle gel demez mi..ben baktırmak istesem de sonra gel diye postaladı beni..ben böle muamele görmedim kızlar..sinirim bozuldu...sizdede öle birsey oldu mu ne gerizekalı bu devlettekıler.ama bende salaklık keşke geçti deseydim...cumartesi tokat merkeze gıdecegım ozel hastaneye tıroıt kontrolum var orda ıstıcem ..baksınlar dıye..kusura bakmayın vallahi bende şaşırdım..okula da gitmedim bugün sırf bu nedenle...:KK4:ama sabah yine evde test yaptım negatifti..muhtemelen o pozitif çıkan test hatalı yada yapısı değişik...

yaa bu devlettekıelr bööle ıstee

ama bugunkı de negatıfse yok dmeketir o zaman

nedne kanaman geldi ben onu merak eıdyorum su an :26:

Günaydınn kızlarrr :)

yaa bu devlettekıelr bööle ıstee

ama bugunkı de negatıfse yok dmeketir o zaman

nedne kanaman geldi ben onu merak eıdyorum su an :26:

gunaydın ayse..aslında saglık ocagına da gıdecektım ama moralımı bozdu adam bırde aıle hekımımızve ebeyı tanıyorum..rezıl olmak ıstemedım acıkcası..dahılıyeye gıdecegım nede olsa belkı o ıster benım adıma kan verıcem zaten onada bakıversınler bı zahmet...ben de bılmıyorum ..benım rahım agzında yara da var acaba o mu yaptı...ne ararsan var anacım ..

Nesliiiiiiiiiiiiiiiiii, çabuk gel, doktora gidecem kız seni bekliyom :KK52:

sen git dr una canım benim fos çıktı benim hastane maceram..nst ye mı gırıceksın..az kaldı şero son haftalarda senın hergun gırmen lazım yada ne bıleyım ıkı gunde bır...benım ole olmustu...

gunaydın ayse..aslında saglık ocagına da gıdecektım ama moralımı bozdu adam bırde aıle hekımımızve ebeyı tanıyorum..rezıl olmak ıstemedım acıkcası..dahılıyeye gıdecegım nede olsa belkı o ıster benım adıma kan verıcem zaten onada bakıversınler bı zahmet...ben de bılmıyorum ..benım rahım agzında yara da var acaba o mu yaptı...ne ararsan var anacım ..

aaa nesli kanama ilişki sonrası olduysa iltihap ,
sık ilişkiden dolayı oluşan zedelenme, işte rahım agzı yarası fln
kanamya sebep oluyoo biliysun ondan oalbilir
e yaralaara bi çözüm aramıyo musun şekerim böle gitmez bak ay annem bı
ay nası hamıel kalmış biliomsn rahım de yara varmış sen sperm yaranın
içidne kal açık yarada daha cok yasmaıs nasılsa bilmıom yumurta gelsın döllen
ama yarayla bütünleşik tamda döllenmemiş olmuş mu sana kist gelişmemiş
büyümemiş düzenli çoğalmamış bi yumurta ya aman dıkkat dıyorum

evet dahılıyecı bi d e beta hcg yazıversın :) eline yapışmaz ya :)

sen git dr una canım benim fos çıktı benim hastane maceram..nst ye mı gırıceksın..az kaldı şero son haftalarda senın hergun gırmen lazım yada ne bıleyım ıkı gunde bır...benım ole olmustu...

Valla ne bilim son bikaç seferdir hep nst.ye girerim hevesiyle gidiyom ama ısrarla almıyo adam:KK43:( bu sefer sancım var dicem, almasın da göriyim artık :KK53:

Son düzenleme:
Valla ne bilim son bikaç seferdir hep nst.ye girerim hevesiyle gidiyom ama ısrarla almıyo adam:KK43:( bu sefer sancım var dicem, almasın da göriyim artık :KK53:
yalandan kim ölmüş zorla yalana teşfik ediyorlar adamı ..ben bugun yalan soleseydım bakılcaktı saflıgıma geldı ıste:KK30:
aaa nesli kanama ilişki sonrası olduysa iltihap ,
sık ilişkiden dolayı oluşan zedelenme, işte rahım agzı yarası fln
kanamya sebep oluyoo biliysun ondan oalbilir
e yaralaara bi çözüm aramıyo musun şekerim böle gitmez bak ay annem bı
ay nası hamıel kalmış biliomsn rahım de yara varmış sen sperm yaranın
içidne kal açık yarada daha cok yasmaıs nasılsa bilmıom yumurta gelsın döllen
ama yarayla bütünleşik tamda döllenmemiş olmuş mu sana kist gelişmemiş
büyümemiş düzenli çoğalmamış bi yumurta ya aman dıkkat dıyorum

evet dahılıyecı bi d e beta hcg yazıversın :) eline yapışmaz ya :)

dr um doğumdan sonra gelırsın yakıverırırz dıyor..ama ben korkumdan gıtmedım daha....nasıl yakacaksa ....açmaya korkarken nasıl yaktırcam oramı ben :KK53::KK53::KK53::KK53:annenın basına gelen de çok ilginç ya..yara hamılelıge engel olabılır dıyorlar aslında...ph ı bozacağı için...ama egeye yaram varken hamıle kaldım ben...hcg ye baksınlar evet sölücem

Son düzenleyen: Moderatör:
yalandan kim ölmüş zorla yalana teşfik ediyorlar adamı ..ben bugun yalan soleseydım bakılcaktı saflıgıma geldı ıste:KK30:

dr um doğumdan sonra gelırsın yakıverırırz dıyor..ama ben korkumdan gıtmedım daha....nasıl yakacaksa ....açmaya korkarken nasıl yaktırcam oramı ben :KK53::KK53::KK53::KK53:

kız elektırıknen yakıolar korkma çok acımıomuşş :) elektirik olmadı biliom ama
o kadan acımıomuşş kızz öle diolar bben hıc şaptırmadım ama :)

daha adetime 5-6 gün var diyince ..günün geçsin öle gel demez mi..ben baktırmak istesem de sonra gel diye postaladı beni..ben böle muamele görmedim kızlar..sinirim bozuldu...sizdede öle birsey oldu mu ne gerizekalı bu devlettekıler.ama bende salaklık keşke geçti deseydim...cumartesi tokat merkeze gıdecegım ozel hastaneye tıroıt kontrolum var orda ıstıcem ..baksınlar dıye..kusura bakmayın vallahi bende şaşırdım..okula da gitmedim bugün sırf bu nedenle...:KK4:ama sabah yine evde test yaptım negatifti..muhtemelen o pozitif çıkan test hatalı yada yapısı değişik...

selam cnm aslında benim aklıma gelmiştide belki yapar diye düşündüm daha öncede adetim geçmediği için yapmamıştı dr bende gıcık olmuştum... ama millet yaptırıyo hep duyuyorumm demekki özelde yaptırıyolarmış günü gelmeden kanda gebelik testini.... hayırlısı olsun canm hala negatifse bencede korkma yok gibi olsa testte devamlı silikte olsa çıkar

selam cnm aslında benim aklıma gelmiştide belki yapar diye düşündüm daha öncede adetim geçmediği için yapmamıştı dr bende gıcık olmuştum... ama millet yaptırıyo hep duyuyorumm demekki özelde yaptırıyolarmış günü gelmeden kanda gebelik testini.... hayırlısı olsun canm hala negatifse bencede korkma yok gibi olsa testte devamlı silikte olsa çıkar
ben de öle tahmin ediyorum...aslında sağlıklısı beklemek adet tarihini ama anamız bizi 6 aylık doğurmuş herhalde:KK1:
kız elektırıknen yakıolar korkma çok acımıomuşş :) elektirik olmadı biliom ama
o kadan acımıomuşş kızz öle diolar bben hıc şaptırmadım ama :)
elektrik miiii:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

selam kızlar.
dün izmirdeydik, tunanın ilk aydan beri her ay kontrol edilen bir inmemiş testisi vardı.. dün tekrar gittik kontrole,hala yok ortada.. haftaya perşembe ameliyat olucak oğluşum. hiç kimseye söyleyememiştim bunu,kendi annemde dahil.. ama dünden beri çok kötüyüm,yavrumdan dün bi kan aldılar,ameliyat öncesi tetkikleri için,o kadarcık ağlaması bile mahvetti beni.. ilk önce göbek deliğinden girip,yerini tespit edeceklermiş.eğer varsa,yani bulursa o anda ameliyat edilip,indirecekler.. bunları düşünmek çok zor.. söylemek de çok zordu,söyleyemedim size de bugüne kadar.lütfen anlayın beni. çok kötüyüm,çookk

selam kızlar.
dün izmirdeydik, tunanın ilk aydan beri her ay kontrol edilen bir inmemiş testisi vardı.. dün tekrar gittik kontrole,hala yok ortada.. haftaya perşembe ameliyat olucak oğluşum. hiç kimseye söyleyememiştim bunu,kendi annemde dahil.. ama dünden beri çok kötüyüm,yavrumdan dün bi kan aldılar,ameliyat öncesi tetkikleri için,o kadarcık ağlaması bile mahvetti beni.. ilk önce göbek deliğinden girip,yerini tespit edeceklermiş.eğer varsa,yani bulursa o anda ameliyat edilip,indirecekler.. bunları düşünmek çok zor.. söylemek de çok zordu,söyleyemedim size de bugüne kadar.lütfen anlayın beni. çok kötüyüm,çookk

geçmiş olsun canım benim tahmin edebiliyorum sıkıntını ..onların başlarına gelebilecek en ufak şey insanın nasıl canını sıkıyor değil mi..ben de egeyi her giydirmem de o nohut kadar olan açık renk bölgeye gözüm takılıyor daha teşhis konamamasına rağmen :KK50:çok şükür ilerleme yok ...ama ne olursa olsun olumsuz hiç birşeyi yakıştıramıyoruz onlara..o günlerde bende baya bunalmıs dunyayı kendıme dar etmıstım ta ki arkadasla karsılaşana kadar..onun oğlundada göbek bolgesınde sedef çıkmıs..ilaç surunce gecıyor sonra tekrarlıyormus..ve çaresız bır hastalık ve ılerı boyutta olanları cok sıkıntılı..o da ılk baslarda cok takıyormus bende egeyı gosterdım ona ..bana delımısın dedı bırsey yok orda dedı..yanı beterın beterı var..ve daha kotulerı gorunce ınsan bıraz toparlanıyor..annesı canını sıkma :KK16:benım amcamın oglunun ıkı testısı ınmemıstı basıt bır amelıyatla halloldu...guclu ol stresını bellı etme.senın sıkıntını hemen anlarlar ...daha mınık onlar hıcbırını hatırlamıyacak..çok yaygın bir durum bu çiğdemcim..allah hepsine şifa versin...bunu da atlatacaksınız...anne olmak çok zor çok....

Son düzenleyen: Moderatör:

dr um doğumdan sonra gelırsın yakıverırırz dıyor..ama ben korkumdan gıtmedım daha....nasıl yakacaksa ....açmaya korkarken nasıl yaktırcam oramı ben :KK53::KK53::KK53::KK53:annenın basına gelen de çok ilginç ya..yara hamılelıge engel olabılır dıyorlar aslında...ph ı bozacağı için...ama egeye yaram varken hamıle kaldım ben...hcg ye baksınlar evet sölücem

Hiç korkma ben yaktırdım hiç acımadı :KK53: hatta çok komik yaa, yakılırken kebap kokusu geldi burnuma, mangal kokuyo resmen ha ha ha :KK9: :KK9: :KK9:

selam kızlar.

Canım benim bunda korkacak hiçbişey yok, üzülme, bazı erkek çocuklarda olabiliyo bu inmemiş testis sendrromu, 1 yaşına kadar kendiliğinden inmesini bekliyolar aslında bildiğim kadarıyla ama doktorunuz artık ameliyatla indirelim diyosa ona güven, anne yüreği tabi üzülüyosun şimdi bebeğin için ama biliyosun ki bu onun üreme sağlığı için çok gerekli. Güçlü olmaya çalış, inşallah ameliyat da çok güzel geçecek, gülümseyerek hatırlicaksın sonra bu endişelerini :KK19:

Hiç korkma ben yaktırdım hiç acımadı :KK53: hatta çok komik yaa, yakılırken kebap kokusu geldi burnuma, mangal kokuyo resmen ha ha ha :KK9: :KK9: :KK9:

Canım benim bunda korkacak hiçbişey yok, üzülme, bazı erkek çocuklarda olabiliyo bu inmemiş testis sendrromu, 1 yaşına kadar kendiliğinden inmesini bekliyolar aslında bildiğim kadarıyla ama doktorunuz artık ameliyatla indirelim diyosa ona güven, anne yüreği tabi üzülüyosun şimdi bebeğin için ama biliyosun ki bu onun üreme sağlığı için çok gerekli. Güçlü olmaya çalış, inşallah ameliyat da çok güzel geçecek, gülümseyerek hatırlicaksın sonra bu endişelerini :KK19:

bööö kebap mı...:KK1::KK1:

X