Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
geçmiş olsun yelizcimmm

yaa kızlar daha çok erken biliyorum ama idil kucağımızda olduğu zaman oturu gibi belibi eyiyor biz düzeltiyoruz o da oturmak için öne eyiyor kendini yaaa bide bu sıralar ellerini emiyor ben çekiyorum o ağzına götürüuyor elini yaaa bide şapırtadıyor

geçmiş olsun yelizcimmm

yaa kızlar daha çok erken biliyorum ama idil kucağımızda olduğu zaman oturu gibi belibi eyiyor biz düzeltiyoruz o da oturmak için öne eyiyor kendini yaaa bide bu sıralar ellerini emiyor ben çekiyorum o ağzına götürüuyor elini yaaa bide şapırtadıyor

mrb canım oturması için daha çok erken ama o hareketlenmeye başladığı için istediği gibi hareket etmeye çalışıo ama siz dikkatli olun oturmasın parmaklarına gelince bırak emsin sokunca sen geri çekme bi süre sonra bırakır diş yerleri kaşınıodur ondandır damaklar 2.5-3 aylarda başlıo kaşınmaya ama kaşınınca çıkıcak manasına gelmio tabiki oda alışsın kaşınma meselesine bırakır parmağını sokmaz bi süre sonra yani bırak soksun elifte öleydi dr. dikkat etme sakınmaya çalışma emince geri çıkartma ellerini kendisi bırakır demişti :)

yeliz kızzzz nasıl dştü kedicik oralardannn geçmiş olsunnn ii bari bişicik olmamış

kızlar buarayada yazayım sağ göğsümde süt düğümlenmesi olduu çok kötüyümmmm:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:sabahtan beri sıcak su kesesiyle geziyorum...süreklide sağıyorum ama yinede düğümlenedi ve bu çok kötü bişeymişşş:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

mrb canım oturması için daha çok erken ama o hareketlenmeye başladığı için istediği gibi hareket etmeye çalışıo ama siz dikkatli olun oturmasın parmaklarına gelince bırak emsin sokunca sen geri çekme bi süre sonra bırakır diş yerleri kaşınıodur ondandır damaklar 2.5-3 aylarda başlıo kaşınmaya ama kaşınınca çıkıcak manasına gelmio tabiki oda alışsın kaşınma meselesine bırakır parmağını sokmaz bi süre sonra yani bırak soksun elifte öleydi dr. dikkat etme sakınmaya çalışma emince geri çıkartma ellerini kendisi bırakır demişti :)

sorma canım yaa kıpır kıpır zaten hiç durmuyo biz sürekli düzeltiyoruz onu işin ilginç yanı hoşuna gidiyor ağlamıyor öyle durunca elleri buz gibi oluyor ama yaa bide nasıl hoşuna giyior cooookkkk coookkkk emiyor

kızlar buarayada yazayım sağ göğsümde süt düğümlenmesi olduu çok kötüyümmmm:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:sabahtan beri sıcak su kesesiyle geziyorum...süreklide sağıyorum ama yinede düğümlenedi ve bu çok kötü bişeymişşş:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

o nasıl bişey yaaa :SS geçmiş olsun canım

oovv geçmiş olsun yaa inş. kısa zamnada geçer ama bizdede ona süt umması derler yani bişey görüpte onun tadına bakmazsan olabilirmiş anneme olmuş zamanında ama doğruluğu nedir bilemicem tekrar geçmiş olsunnn

sorma canım yaa kıpır kıpır zaten hiç durmuyo biz sürekli düzeltiyoruz onu işin ilginç yanı hoşuna gidiyor ağlamıyor öyle durunca elleri buz gibi oluyor ama yaa bide nasıl hoşuna giyior cooookkkk coookkkk emiyor

evet işte elini sokunca kaşıoyo ve hoşuna gidiyoo çok severler bilirim :) dediğim gibi zamanla bırakır emmeyi

evet işte elini sokunca kaşıoyo ve hoşuna gidiyoo çok severler bilirim :) dediğim gibi zamanla bırakır emmeyi

idil hanımın dediği gibi olsun bakalım
bu arad ben kraftın pilli kendi sallanan ana kucağını almıştım alıcak olan varsa kesinlikle tavsiye ederim kendisi sallıyor müzikler doğa sesleri fln var üstüne oyuncak fln da takabiliyorum gündüzleri resmen kurtarıcı oluyor idil uyumayı pek sevmiyor gündüzleri kısa kısa uykular yapıyor ama o ana kucağında olduğu zaman eğleniyor kendi kendine konuşuyor güzel oluyor yani

anladım canım Allah koyaylık versin size zor işiniz sizin o kadar kalabalıkda

canım normalde 4. aydan itibaren geçilmiyor mu ek gıdalara biraz geç mi kaldınız siz bide bizim bir yakının oğlu 4 yaşında çocuk hala püre şeklinde yiyor yemekleri

hadi yaaa çok kötü olmuş bu şimdi yaaa bende istemem gözükmesini yaa benim için çok büyük sorun olur bu???

canım, ben emziriyordum ve kilo alımı iyi olduğu için 6. ay sonu geçtik ek gıdaya. şimdi meyve püresi-yoğurt yiyor ve tadımlık çorba. blenderdan geçirmeyince boğuluyormuş gibi tıkanıyor. ne yapsam bilemedim :26:

şerocum, korkma kuzum. doğumdan sonra kabız olmamaya çalış. o kadar da korkulacak birşey yok

kimsecikler yokmu hayırdır başınıza taşmı düştü

canım, ben emziriyordum ve kilo alımı iyi olduğu için 6. ay sonu geçtik ek gıdaya. şimdi meyve püresi-yoğurt yiyor ve tadımlık çorba. blenderdan geçirmeyince boğuluyormuş gibi tıkanıyor. ne yapsam bilemedim :26:
ek gıdaya bıraz gec gectıgın ıın cıgnemesı pek gelısmemıs olabılır genelde sırf anne sutuyle beslenen bebeklerde bu sıkıntılar olabılıyor zamanla alışır annesı merak etme...ben 3. ayın sonlarına dogru meyvelerı tattırıyordum ve meyve suyyla degıl püresiyle başladım direk..o zaman bbek zora alışıyor ve ılerıde tanelı seylerı yıyebılıyor...
kimsecikler yokmu hayırdır başınıza taşmı düştü

ben burdayım kim olduğumu mu merak edıyorsan faceye bakabılırsın:))

günaydınlaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrr :KK16::KK16::KK16:

şşşşşt mothermermaid hoşgeldin aramızaa..
sanki seni tanıyor gibiyimmm :KK60::KK60::KK60:

X