Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
ben ek godalara rahat başladım galiba 4 ayı dolmamıştı tam sanırım sebze çorbası verdim şap şup yedi halada çok seviyo
benim sıkıntım yogurttu onuda kızlar sayesinde pınar yogurt denedim anammm yedi
yanlız öle eşşekki ayırt ediyo napsam da ev yogurdu yemiyo
etli çorba falanda yemiyo illa tavuk olacak nasıl ayırıyo anlamadım ama hemen kitleniyo damak mümkün değil açmak :KK9:

ben bide ek godaya gecince çok fazla kabızlık yaşadık ayy ne zordubide kızım aptamil süt içmiyordu iyice tıkanıyordu uff ne zordu şimdi herobaby devam sütü içiyor (allahtan sevdi yoksa bagırsaklar taş olacaktı) onu içer içmez offf bir kaka yapıyo

Son düzenleme:
:KK16:HERŞEYİN HAYIRLISI OLSUN:KK16:

:KK66:Günü Geçen Arkadaşlarımız:KK66:

................

:KK6:Beklenen Regl Tarihleri:KK6:

------------

:KK49::KK49:HAMİŞLERİMİZ:KK49::KK49:

MART-NİSAN:nazar:
gamzelikız-Mguner-Kötükedisero

EYLÜL:nazar:
ParadiesAngel--??

:emir_bebek:TOPİĞİMİZİN KIYMETLİ BEBEKLERİ:emir_bebek:
:nazar::nazar::nazar::nazar:Yaşama sırası sizde:nazar::nazar::nazar::nazar:

BenIpek ve yavrusu :emir_bebek: Başak 10.05.2010
Kontes26 ve yavruları :emir_bebek: Ecmel ve Elvin 12.08.2010
Tinkerbell09 ve yavrusu :emir_bebek: Ege 07.09.2010
e-pack ve yavrusu :emir_bebek: Nilsu 27.09.2010
aydemet ve yavrusu :emir_bebek: Mert 18.10.2010
Zehsel ve yavrusu :emir_bebek: Rüzgar 24.10.2010
dilemma ve yavruları :emir_bebek: Arda ve Duru 26.10.2010
Sedef35 ve yavrusu :emir_bebek: Beril 17.11.2010
idilcan ve yavrusu :emir_bebek: Bahar 22.12.2010
melojj ve yavrusu :emir_bebek: Elif 28.12.2010
elmi ve yavrusu :emir_bebek: Betül Zümra 01.01.2011
prensesss016 ve yavrusu :emir_bebek: Enes 04.01.2011
superisiyim ve yavrusu :emir_bebek: Deniz 11.01.2011
gökcegökce ve yavrusu :emir_bebek: Mert Kağan 19.01.2011
karagul ve yavrusu :emir_bebek: Miray 31.01.2011
clemantine ve yavrusu :emir_bebek: Mert 01.02.2011
TopukluAyakkabi ve yavruları :emir_bebek: Tuna,Öykü ve Naz 22.02.2011
su06 ve yavrusu :emir_bebek: Ceren 14.04.2011
Sarilale ve yavrusu :emir_bebek: Asya 21.04.2011
zonox ve yavrusu :emir_bebek: Arda 10.05.2011
Ademerve ve yavrusu :emir_bebek: Bilge 17.05.2011
belle ve yavrusu :emir_bebek: Berranur 24.05.2011

mercan.a ve yavrusu :emir_bebek: Bensu 17.06.2011
yaren0144 ve yavrusu :emir_bebek: Tuğçe 21.06.2011
Yavyum ve yavrusu :emir_bebek: Fevzi Ömer 27.07.2011
Yildiz10 ve yavrusu :emir_bebek: Asya 19.08.2011
seastar ve yavrusu :emir_bebek: İdil 28.08.2011
pembedana ve yavrusu :emir_bebek: Aren 31.08.2011
Seliz ve yavrusu :emir_bebek: Eylül 29.09.2011

şimdi nick mother mermaid anne denizkızı oluyor :)

İngilizcesi daha karizma duruyor :) ben en baş anne hizmetçi annadım 'mer'i görmemişim

avatar da çok güzel uygun Fevkaladenin Fevk'inde :KK12:

Haftanın rüküşü seçtim seni :KK53:
heheh naiim başka da birsey bulamadım dusun dusun bu çıktı:))
ayy bende 8 i geçirdimi rahatsız oluyorum dün asya dildi sıkıntı kocamdı :KK47::KK47: bırakmadı uyuyim sonrada kız acıktı onu doyurdum derken 3 oldu 7 de kalktım :KK5:

ben ek godalara rahat başladım galiba 4 ayı dolmamıştı tam sanırım sebze çorbası verdim şap şup yedi halada çok seviyo
etli çorba falanda yemiyo illa tavuk olacak nasıl ayırıyo anlamadım ama hemen kitleniyo damak mümkün değil açmak :KK9:

ben bide ek godaya gecince çok fazla kabızlık yaşadık ayy ne zordubide kızım aptamil süt içmiyordu iyice tıkanıyordu uff ne zordu şimdi herobaby devam sütü içiyor (allahtan sevdi yoksa bagırsaklar taş olacaktı) onu içer içmez offf bir kaka yapıyo

ben dedım ama hazır yogurt dene bır de dıye bak ...ıyı barı en azından onu alıyor bazen ev yogurdu eksı yada fazla sulu oluyor kıvamın begenmemıstır hanfendı yada tadını..pınar yogurtta seker gıbı mubarek...bende severım...bu arada fazla beyaz et agırlıklı besleme canım kansızlık olusqbılır...kırmızı et sart ...etın suyunu ver olmadı ılıklı kemıklı et al mesela incik guzeldır ...ama hanım tadını sevmıyor dıyorsun ...pek narin kızımız maşallah

bu listede yeni isimler göremıyoruz topik dısından artık kımse yazdırmıyor....demekkı sıra ıkıncılere geldii...ben sıramı saldım ama....

en dedım ama hazır yogurt dene bır de dıye bak ...ıyı barı en azından onu alıyor bazen ev yogurdu eksı yada fazla sulu oluyor kıvamın begenmemıstır hanfendı yada tadını..pınar yogurtta seker gıbı mubarek...bende severım...bu arada fazla beyaz et agırlıklı besleme canım kansızlık olusqbılır...kırmızı et sart ...etın suyunu ver olmadı ılıklı kemıklı et al mesela incik guzeldır ...ama hanım tadını sevmıyor dıyorsun ...pek narin kızımız maşallah

inanılmayacak kadar kıl ben anlamadım. babaannesi kılıklı agzının tadını pek biliyo

biz komşumla ortak yapıyoruz çorbaları 2 bebek atılması die o kemik suyuyla yapıyo mümkün değil yemiyo aynı sebzeleri tavukla yapınca bir kase bitiyo
normal et veriyorum yemiyo balık ile tavuk löp löp gidiyo hatta arnavut böregine bayıldı :KK9:
zamanla yogurtta oldugu gibi onada alışacak

yogurdu sen ve zehra sölemişti ayy bide çiğdem sizin sayenizde oldu şimdi içine ne koysak yiyo :KK9:

Son düzenleme:
bu listede yeni isimler göremıyoruz topik dısından artık kımse yazdırmıyor....demekkı sıra ıkıncılere geldii...ben sıramı saldım ama....

evet artık ikincilere geldi önce senin başlaman lazım ben istiyorum yaaa bakalım bu ayda boş gecer herhalde :KK53:

Benim mesai bitti evime kızıma koşuyorumm öptüm seni :KK16:

inanılmayacak kadar kıl ben anlamadım. babaannesi kılıklı agzının tadını pek biliyo

biz komşumla ortak yapıyoruz çorbaları 2 bebek atılması die o kemik suyuyla yapıyo mümkün değil yemiyo aynı sebzeleri tavukla yapınca bir kase bitiyo
normal et veriyorum yemiyo balık tavuk ile löp löp gidiyo hatta arnavut böregine bayıldı :KK9:
zamanla yogurtta oldugu gibi onada alışacak

yogurdu sen ve zehra sölemişti ayy bide çiğdem sizin sayenizde oldu şimdi içine ne koysak yiyo :KK9:

hahaha..ege de ılk kıymaları tukuruyordu yogurdun ıcıne tepınce yıyor...ama balıkla yogurdu bır arada verme canım olur mu...bırde balık olarak somon ama pembe somon ve hamsi yedır ..omegası bol....ama buyudukce damak tadı degısebılıyor ege mesela ıhlamur agzına surmezdı sımdı bır su bardagı dıkıyo....bebek iste ne yapacagı bellı olmaz...bızımkı artık kosarak yanagımızdan oper hale geldı bızı..gecen babasının pek hosuna gıttı hadı oğlum opücuk verrr verr ver ver ver dıye dıye ege yı cıldırttı ege en donunda opcem dıye bır ısırdı adamın yanagını gormelıydın...bırde gecen esım benı dudaklarımdan operken gordu bızı...2 dk sonra babasının dudaklarından bır optu...resmen esım dondu kaldı..bırsey yapamadı...bu cocuklar bır alem...

sarılale, emziriyor musun? devam sütü veriyormuşsun ondan soruyorum. gece yatmadan mı veriyorsun

günaydııııııııııııııııınnnnnnn :KK16:

36.haftadasın ...ayyy sana da az kaldı ben 38 dolduğu gibi ege kucağımdaydı....dün seni gördüm rüyamda..beni arıyordun heycanlı heycanlı bi yakınının bebeği olmuş onu anlatıyordun cok saglıklı bogum bogum falan dıye...bana guzel haberler verıyordun ...öle gordun hayırdır dogum yakın mı acaba....

Gunaydin kizlar.....nasilsiniz?
hatice sero dogumlariniz yaklasiyo heyecan var mi heyecan?
nesli hosgeldin bacim seni topikte gormek cok guzel, ozlemisim seni:KK19: ege nasil?
seliz eylulum nasil?
paradies nerelerde, hamileligi nasil gidiyo acaba?
ciceklara ecrinim nasil???

bizi soracak olursaniz (gerci en son yazdiklarima kimse cevap vermemis, neden bilmiyorum biraz kirginim size) bahar yine hasta, bugun uyumadi hiç.....gece hep ayaktaydik oyle iste, burnu filan akiyo disleri cikiyo ondan herhale.......:KK50:

Gunaydin kizlar.....nasilsiniz?
hatice sero dogumlariniz yaklasiyo heyecan var mi heyecan?
nesli hosgeldin bacim seni topikte gormek cok guzel, ozlemisim seni:KK19: ege nasil?
seliz eylulum nasil?
paradies nerelerde, hamileligi nasil gidiyo acaba?
ciceklara ecrinim nasil???

bizi soracak olursaniz (gerci en son yazdiklarima kimse cevap vermemis, neden bilmiyorum biraz kirginim size) bahar yine hasta, bugun uyumadi hiç.....gece hep ayaktaydik oyle iste, burnu filan akiyo disleri cikiyo ondan herhale.......:KK50:

sağol canım ...ben de dun facede senı soruyordum ıdıl yok mu dıye..gecmıs olsun hastalık mevsımı geldı cattı..ay o dısler hıc bıtmıyor ya...

sağol canım ...ben de dun facede senı soruyordum ıdıl yok mu dıye..gecmıs olsun hastalık mevsımı geldı cattı..ay o dısler hıc bıtmıyor ya...

evet bu diş sıkıntısı hiç bitmiyor ya . . . Ege nasıl topiğimizin ve bebişlerimizin abisi :)
bu arada çok teşekkür ederim beni merak ettiğin için....bu aralar fazla yazamadım topiğe, yeğenim biraz rahatsızlandı hep onun yanındaydık..... ama şimdi iyi eskisi gibi gülücükler saçıyo...özellikle de Ş***fsiz kelimesine çok gülüyo , neden bilmiyorum :)

Son düzenleme:
evet bu diş sıkıntısı hiç bitmiyor ya . . . Ege nasıl topiğimizin ve bebişlerimizin abisi :)
bu arada çok teşekkür ederim beni merak ettiğin için....bu aralar fazla yazamadım topiğe, yeğenim biraz rahatsızlandı hep onun yanındaydık..... ama şimdi iyi eskisi gibi gülücükler saçıyo...özellikle de Ş***fsiz kelimesine çok gülüyo , neden bilmiyorum :)

benim de aklıma o geldi acaba ablasının oğlumu kötü oldu diye...o gülücüğün annedeki değeri paha biçilemez değil mi...allah annesine dayanma gücü versin...ege ıyı teyzesi gercektende abi oldu artık ..buyuk bır cocuk gıbı..vallahı 1 yasından sonra iş baya rahatlıyormus onu anladım saatlerce oyuncaklarıyla oynuyor tv ye bakıyor reklemlara...bebelac reklamında bıttı dıyor ya bebek..ege de her o reklemda ellerını yana acıp bıttı dıyor...vallahi 10 a yakın kelimeyi sölüyor...
*anne *baba *dede *mama *meme *bitti *düştü *gitti *haydi *fa( suya fa diyor ne alakaysa:) *yıldız *ışık *hayır
baya diyormuş ya şimdi farkettim ama bunlar tam yazdığım gibi değil bebek aksamıyla düşün..ama ben anlıyorum:KK70:
öle işte...

Dün felaketin eşiğinden döndük...bahar yanımızda uyuyordu yatağımızda, ben de gece lambasını açtım üzerine tişörtümü koydum çok aydınlık olmasın diye.....uyuyorduk birden bir koku aldım eşime dedim kokuyo alıyor musun diye....bi baktık ki tişörtüm yanıyo........kokuyu almasaydım yanıyorduk :KK30:.....o korkuyu hala atamadım dün geceden beri ya....gece lambası tişörtümü nasıl yaktı hala anlamadımmm

X