Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
evet dün 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı idi.. Çocukluğumdan beri alışık olduğum şenlik havasında değildi yaşadığım şehir.Ellerinde bayraklarını sallayan çocuklar yoktu sokaklarda.. akşamında balkonda heyecanla beklediğimiz fener alayı da yoktu. YASAKLANMIŞTI.. gururlanmamız yasaktı dün.. çok üzüldüm ben.. daha çok hırs yaptım ve 3 çocuğumuzu alarak,bir kaç arkadaşımızla,hepimizin elinde bayraklarla meydana gittik eşimle.. Ata'mın heykelinin önünde saygı duruşunda bulunduk.. bizi görenler de "cesaretlendi" ve geldi yanımıza.. İstiklal marşımızı söyledik hep bir ağızdan.. NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE dedik.. Ağladık.. buruktu içimiz ve bir o kadarda gururluyduk.. Ata'mıza ihanet etmedik biz.. İhanet etmek isteyenleri dinlemedik..

Hepimizin Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun.
Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene!!!!

arkadaşlar adetim 5 gün gecikti, ilişkinin üzerinden de 15 gün geçti, evde test yaptım bugün negatif çıktı, kan testi için erken mi, bi fikir verir misiniz?

Çiğdemcim yasakalamalar engellemeler veya dışlamalar insanı inandığı ve doğru oldugunu düşündüğü yoldan hiçbir zaman ceviremez
çevirmemli de....Çok güzel yapmışsınız....Her zaman konuşarak ve yazarak savunulan şeylerin fiiliyata çevirilmesi kolay bişey değildir.
Bu davranısınızdan dolayı tebrık ediyorum

Bayramımız kutlu olsun........

canım tekrar doğum günün kutlu olsun ıkı gundur topiğe giremedım faceden yazdım ama öpüyorum senı cokk :)

Cumhuriyet bayramıMız kutlu olsun yüzyıllarca sürsün.....iç ve dış düşmanların

emellerine ulaşamadıgı ve ulaşamayacagı topraklara dönüşsün buralar...Küllerinden doğmuş ve bugünlere gelmiş bir ülkenin

birliğini bozmanın imkansız olduğunu her seye ragmen bir arada durarak gösterelim..

biz bir arada ve dimdik durarak çeşitliliğimize farklı ırklardan gelmiş olmamıza

dini veya fikirsel ayrılıkalrımız olmasına rağmen Tarih Dil ve Vatan Birliğimiz ile bir arada kalmayı başarabilelim.....

Bunu yapmak bizim elimizde... Ne kadar farklı yerlerde olursak olalım aynı bayrağın altında toplanmasını bilelim her zaman....

günaydın kızlarrrrr hayırlı haftalarrr.

tinker cım tekrar başınız sağolsun Rabbim sabır versin ufakta olsa hakkımız varsa helal olsunn canımmm.

selizzzzzzzzzzzzzzz canımmm ya kusura bakma aklımdaydın ama inan yazamadımm.
.DOĞUMM GÜNÜN KUTLU OLSUNNN CANIM ARKADAŞIMM. Rabbim eşin ve kızınla daha nicelerini göstersin inşallah.
bak hayatım ne dicemmm ecrin de aşırı derecede kusan bi bebekti...
bizde çok doktora gittik geldik bu konudaa.
doktor bize reflüden falan hiç bahsetmedi idrar yolu enfeksiyonu olabilir demişti ve nitekim dediği gibide çıktııı.
ufacık küçücük kızım idrar yolu enf.olmuştu daha iki aylık falandı.
Allah'a şükür böbrekleri falan temiz çıktı doktor ultrasonada koydu baktı.
Velhasıl antibiyotik kullanarak geçti çok şükürrr...
alt temizliğine dikkat et. her zaman için aşağıdan yukarıya değil yukarıdan aşagı doğru temizleee canımm.
Rabbim şifa versin tez vakitte inşallah..

ayşeeemm nasıl oldun gittin mi doktora..

kız serooo bu dohturrr niye seni nst ye sokmadı ben ilk 28. haftamda girmiştimm
idillllciiimmmm yelizcimmm naber bacılarrr..

merve hayatım sen nasılsın ikili tes sonuçlarını aldınmı???

öptüm kızlarrr hepinizi çokk ....

canım benım gunaydınnn :) nette nefes egzersizi buldum nefes darlıgı ıcın yaoptım ıyı geldı valla :)

sağol canım sordugun ıcın sen naıslsın ?

atalarımız dedelerimiz ülkemizin sınırlarını belirlerken binlerce milyonlarca şehit vermişler bizi bir arada tutan bayragımızı o şehitlerin kanından oluşturmuşlar şimdi ülkemizde acılar yaşandı diye bayramımızı engelleyen zihniyeti kınıyorum.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE GEÇMİŞ CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

SELİZCİM ÇOK GÜZEL BİR GÜNDE DOGMUŞSUN.NİCE NİCE YAŞLARA TEKRARDANNN

GÜNAYDIN KIZLARRRR

günaydın canım bilmukabele :)

canım benım gunaydınnn :) nette nefes egzersizi buldum nefes darlıgı ıcın yaoptım ıyı geldı valla :)

sağol canım sordugun ıcın sen naıslsın ?

iyilik hayatım çok şükür Rabbim'e..
pöfff pazartesi sendromu işte ne olsunnn

yelizzzzzzzzz

şimcik okudum tatlım

29 ekim kutlu olsun bu kdarcık mı yani? şaşırdım ve üzüldüm..

ne demk istediğini anlayamadım canım gerçekten çok zor giriyorum nette ve hızlıca bakıp çıkıyorum 29 ekim kutlu olsun yazmış olmam çoşkulu cümleler yazmamış olmama bu kadar nasıl yanlış anlaşılabiliyor benim ne kadra atatürkçü ne kadar milliyetçi cumhurşyetçi biri olduğumu bilmeden yada ne durumda nete girdiğimi bilmeden bu şekilde yorum yapmana hem üzüldüm hem kırıldım bu kadra yanlış anlaşılabilceği hiç düşünmemiştim burda bu ortamdaki samimiyette yanlış anlaşılmalar yer yok sanıyordum yanılmışım demekki bundan sonra yada hiç girmemek yada sadec okuyup çıkmak yorum yapmamak gerek ........

biz atatürk ile büyüdük annem ve babam sürekli onu anlatıp evde sürekli onun kitaplarını inceleyerek büyüdüm .....
her bayram olduğunu gibi gene çoşkulu gene neşel, ama şehiterimiz için biraz buruktum.... 1 gün önce (daha önce olduğu gibi) bayrağımı balkonuma taktım ve halan daha da balkonumda .......

neyse fazla konuşmaya gerek yok zaten vaktim de yok size ii günler bir daha girermiyim yada girip yorum yaparmıyım bilmiyorum.....

HOŞGELDİN ÖNCELİKLE çigdoşun avukatlıgını yapmak tabiki bana düşmez ama senin aşırı büyük bir tepki verdigini düşünüyorum sonuçta bişey dememiş sana sadece şaşırdım ve üzüldüm demiş vede bilmiyorum farkındamısın o kız 3 tane aynı yaşta çocukla ilgileniyo tabiki herkezin çocugunun huyu farklı ama buraya girebiliyosan eger iki kelime daha fazla da yazabilirsin diye düşünebilir insanlar böyle bir yorumdan sonra girermiyim bundan sonra bilemiyorum demen çok üzücü gerçekten ve bu kadar tepki vermen burda yanlış anlaşılmalara yer var tabiki insanız sonuçta ve sanal bi ortamdayız duygu katamayız yazılara ama ne kadar büyük bi tartışmaya girersek girelim ne olursa olsun insanlar topigi bırakmazlar burda herkez bişeyler paylaşıyo çünkü ve ne olursa olsun birisine bişey oldugunda üzülen aglayan dua eden veya sevinçlerimizi paylaşan bizimle gülen arkadaşlarımız var.sende bayadan beri bizimlesin sonuçta bu kadar ufacık bişey yüzünden bunlar yazılmamalıydı

Son düzenleme:

demekki ben tek çocuğa balmayı beceremiyorum ve zorlanıyorum buraya giricek az vakit buluyorum belkide alınganım ya da yanlış anlama günündeyim bugün sana göre ufak olan bana göre büyük olabilir ben üzüldüm ve alındım benim miliyetçiliğim hakkında yorum yapılması hoşuma gitmedi çok hasas bir konu çünkü
neyse fazla konuşmaya gerek yok sanırım.....
dediğim gibi yaaa ben alınganım bugün yada alınmam normal bilmiyorum konuşmuyorum yorum yapmıyorum
bu konuyu burda kapatıyorummm

canım ben seni kırdıysam özür dilerim çocuk konusunda.sanırım yanlış anladın benim asla ama asla haddime degil sana çocuguna bakıyosun bakamıyosun demek. bu şekilde anlaşılıyosa yazım hemen düzeltiyorum.olabilir alıngan gününde olabilirsin tabiki sadece çigdemde kasti bişey yada senin milliyetçiligini sorgulayacak bişey yazmamış demek istedim ben.ve bu ufacık yazıya buşekilde ben bidaha girermiyim bilmiyorum demen üzdü beni.ve orum yapma geregi duydum çünkü burda kim kimi sorgularsa sorgulasın en ufak bir derdimizde sıkıntımızda korkumuzda hepimiz besmele çekiyoruz ve en ufak bi memleketimizn sorununda hep bi yürekten bayragımız altında ne mutlu türküm diyene diyoruz sonuçta

düzenleme paneli görünmüyo ve düzeltemiyorum

PİSİCİK VE ZEYTİNNN

Eklentiler

• $SDC15472.jpg
    63,5 KB · Görüntüleme: 25
  • $SDC15477.jpg
    69,7 KB · Görüntüleme: 32
  • $SDC15482.jpg
    61,8 KB · Görüntüleme: 52
  • $SDC15487.jpg
    61,2 KB · Görüntüleme: 40
  • $SDC15490.jpg
    61,8 KB · Görüntüleme: 29
  • $SDC15491.jpg
    89,1 KB · Görüntüleme: 46
  • $SDC15492.jpg
    113,3 KB · Görüntüleme: 29
  • $SDC15493.jpg
    75,5 KB · Görüntüleme: 41
  • $SDC15495.jpg
    75 KB · Görüntüleme: 25
  • $SDC15496.jpg
    69,1 KB · Görüntüleme: 41
  • $SDC15497.jpg
    99,5 KB · Görüntüleme: 29
  • $SDC15500.jpg
    117,3 KB · Görüntüleme: 24
  • $SDC15501.jpg
    105,1 KB · Görüntüleme: 37
  • $SDC15502.jpg
    109,3 KB · Görüntüleme: 39
  • $SDC15503.jpg
    82,8 KB · Görüntüleme: 62
  • $SDC15504.jpg
    90,2 KB · Görüntüleme: 39
  • $SDC15505.jpg
    72,5 KB · Görüntüleme: 36
  • $SDC15506.jpg
    82,2 KB · Görüntüleme: 30
  • $SDC15507.jpg
    89,5 KB · Görüntüleme: 33
  • $SDC15508.jpg
    90,2 KB · Görüntüleme: 32
  • $SDC15509.jpg
    64,6 KB · Görüntüleme: 30
  • $SDC15510.jpg
    101,6 KB · Görüntüleme: 40
  • $SDC15511.jpg
    111,6 KB · Görüntüleme: 29
  • $SDC15512.jpg
    99,6 KB · Görüntüleme: 49
  • $SDC15513.jpg
    105,7 KB · Görüntüleme: 27
  • $SDC15514.jpg
    87,5 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…